Хипоспадия - тема 5

  • 74 338
  • 447
  •   1
Отговори
# 165
  • Добрич
  • Мнения: 400
не в ТЕЛК-оставихме оригиналите на епикризите от операцийте,които сме правили досега,защото в писмото пишеше да носим оригиналите.Но забравих да питам дали мога да им дам копия и да си взема оригиналите
От болницата дават две епикризи.Едната остава в теб.Другата я даваш на ЛЛ.Правиш си копия и носиш ,където ти поискат.Оригиналите са само за сверка.
Сега,как ще докажеш,че сте минали операция?

# 166
  • Мнения: 26
Здравейте,
отдавна не съм писала. Виждам, че има мами, които четат с недоверие нещата за Др Джинович.
Аз съм майка, която преди година и половина по същия начин реагирах, когато започнах да чета за този доктор. В първият момент си помислих, че някой се опитва да прави реклама.
След като направихме около 5-6 прегледа при различни уролози в България, отговора беше - 3 операции с пълни упойки и ще оправим детето.
Като се има в предвид различните видове хипоспадии, мога да кажа, че нашата беше от леките.
Свързахме се с др Джинович и той ни каза, че с една операция ще оправи детето. Дилемата пред нас беше - дали в България да оперираме по здравна каса, безплатно но 3 операции или да го оперираме в Сърбия, 1 ОПЕРАЦИЯ,  срещу определената цена.
Вярвайте ми, нито за миг, към настоящият момент не съжаляваме, че избрахме Белград.
Др Джинович е наистина голям доктор. Аз мога да кажа, че наистина кореспонденцията с него е изключително трудна, което поражда известно съмнение, дали той се интересува за децата, но бих казала, че той е от малкото доктори, които знаят какво правят. И прави чудеса.
За др Минова чета доста добри неща. Дано тя да бъде нашият български др Джинович.
Една мама беше писала, че тук пишем само за времето преди операциите, а никой не пише за това какво е състоянието на децата след това. Аз бях писала преди няколко месеца, но ако някой се интересува и смята, че с нещо мога да бъда полезна оставям телефон за връзка 0885 545 371.

Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 11:33 от ANININI

# 167
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен след 4-тата операция на сина ми и втора в Сърбия. Изчетох възникналите спорове за Пирогов-Сърбия и за пореден път ще кажа, че в България могат да се оправят добре единствено коронарни хипоспадии. Всички останали - не. Казвам го съвсем отговорно и ако някой иска мога да му изпратя снимка на пениса на детето ми след 2-рата операция в Пирогов и след 3-тата при Джинович, за да види за каква разлика става въпрос. След операцията ни при Джинович се получи стеноза - стесняване на уретрата. Напъваше се като пишкаше и не изпразваше целия пикочен мехур, затова ходихме за нова операция сега през септември. Беше много по-краткотрайна - около 1час, като самата интервенция е билс 10 минути. Сложиха му стенд вътре в пишката, който падна сам 2 седмици по-късно вече в България. Останахме в Белград 3-4 дни и го болеше много като пишка. Сега обаче струята е плътна и нямаме подобни проблеми. Конците паднаха. Вече не го боли и в понеделник тръгва на градина Simple Smile Има фистула, която докторът каза да мажем с йод. На въпроса ми защо се е получила толкова рано след операцията, той отговори, че мястото не е добре кръвоснабдено. Стенозата и фистулите са често срещани проблеми при лекуване на хипоспадия. Силно се надяваме фистулата да се затвори, но ако не се случи ще отидем за същата интервенция отново през март. Нямам никакъв проблем с комуникацията с Джинович. Отговаря трудно, но аз препращам емайлите си всеки ден. Звучи ми доста странно да не успявате да се свържете с него и затова да не отидете да се оперирате. И 5 пъти фистули да лекуваме пак ще съм убедена в перфектната работа на Джинович. Срещнахме с д-р Минова, за да направи урометрията и урографията преди операцията. Имам прекрасни впечатления от нея. Първият български урoлог с отношение към децата. Предразполага ги, общува с тях, мила е. Като хирург не мога да кажа, но като лекар по време на преглед е наистина чудесна. Разказах й какво ни се е случило в Пирогов, без да скрия нищо. Смятам, че е важно да получават обратна връзка. Тя видя пишката на сина ми и възкликна положително с думите "Д-р Джинович прави прекрасни пишлета".  Успех на всички Simple Smile

Последна редакция: пн, 23 окт 2017, 11:15 от bella_richards

# 168
  • Мнения: 4 740
Здравейте. Някой искал ли е и получавал ли е документ от д-р Джинович, в който да е описана цената на операцията? Изключително важно ми е да имам такъв документ.

# 169
  • Мнения: X
Има семейства които им е давал документ,но още на момента.Пиши му дали може със стара дата.

# 170
  • Мнения: 4 740
Писах му. Ние 2 операции при него (април 2016 и ноември 2016 г.), сега на 14.11 предстои трета. Много, много ми е важен. Дано влезе в положение.

# 171
  • Мнения: 45
Здравейте!Имам въпрос .Минахме ТЕЛКА.Дата на инвалидизация ви писах,че ни определиха юли месец т.е оттогава ,когато сме подали документите.Определиха 350лв.на месец.Днес ми звънят от социалните и ми казват че тр. да направят протокол и да върна детските на детето от 45 лв,които съм взела за последния месец т.кщом ще получава от ТЕЛКА сума няма право на др.детски.Така ли е?

# 172
  • Мнения: 4 740
Вродените заболявания като хипоспадията трябва да са с дата на инвалидизация рожденната.

Може ли тези, които са ходили при д-р Джинович за отстраняване на фистула да кажат на кой ден изписваше? Поради неприятност се наложи да отложим операцията от 14.11 на 24.11., а съм в болнични до 27.11 и не знам какво да правя? Не знам дали на 27.11 ще се приберем да взема продължение.

# 173
  • Мнения: 4 344
йоко ,желая ви успех и край на неприятностите. Hug

# 174
  • Мнения: 36
Йоко, за премахване на фистула ние стояхме общо 4 дни, на третия ден след операцията би трябвало да ви изпише. Пожелавам ви успех!

# 175
  • Добрич
  • Мнения: 400
Здравейте!Имам въпрос .Минахме ТЕЛКА.Дата на инвалидизация ви писах,че ни определиха юли месец т.е оттогава ,когато сме подали документите.Определиха 350лв.на месец.Днес ми звънят от социалните и ми казват че тр. да направят протокол и да върна детските на детето от 45 лв,които съм взела за последния месец т.кщом ще получава от ТЕЛКА сума няма право на др.детски.Така ли е?
Имаше промяна в закона и детските ги обединиха с ТЕЛКА.Станаха 350.

# 176
  • Мнения: 36
Вродените заболявания като хипоспадията трябва да са с дата на инвалидизация рожденната.

Може ли тези, които са ходили при д-р Джинович за отстраняване на фистула да кажат на кой ден изписваше? Поради неприятност се наложи да отложим операцията от 14.11 на 24.11., а съм в болнични до 27.11 и не знам какво да правя? Не знам дали на 27.11 ще се приберем да взема продължение.

И ние стояхме 3 дни и на 4-тия си тръгнахме. Нямам документ, но не би трябвало да ти откаже да ти даде, ако ти трябва.

# 177
  • Мнения: 4 740
Вродените заболявания като хипоспадията трябва да са с дата на инвалидизация рожденната.

Може ли тези, които са ходили при д-р Джинович за отстраняване на фистула да кажат на кой ден изписваше? Поради неприятност се наложи да отложим операцията от 14.11 на 24.11., а съм в болнични до 27.11 и не знам какво да правя? Не знам дали на 27.11 ще се приберем да взема продължение.

И ние стояхме 3 дни и на 4-тия си тръгнахме. Нямам документ, но не би трябвало да ти откаже да ти даде, ако ти трябва.
Детето имаше ли катетър?

# 178
  • Мнения: 36
При нас нямаше катетър.

# 179
  • Мнения: 4 740
Здравейте. Понеже квартирата е заета до 25.11., а операцията ни е за 24.11 няма къде отседнем. Този път ще сме в Бел Медик на Коста Йовановица 87. Може ли някой да помогне с координати за квартира? Много ми е неудобно да моля доктора за ново отлагане и ми ужасно притеснено и тревожно. Хотелските стаи са много скъпи и не са вариант. Моля ако някой може да помогне.

Общи условия

Активация на акаунт