Хипоспадия - тема 5

  • 74 344
  • 447
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 45
говорим за преглед или направо дава дата и час за операция.Защото аз му писах преди месец и снимки и клип пратих.Той ми отговори че тр. да се види на место и тогава да каже какво ще се прави.

# 91
  • Мнения: 45
Искам и др. да питам:опасно ли е да се чака ,след като има фистула,или тр.да се действа по-скоро.Защото парите които са нужни изобщо не са малко за семейството ми,а тепърва съм подала документи в ТЕЛК и чакам писмо-.за 12 г. не се намери никой да ми каже,че детето подлежи на телк.Просто нямам думи.

# 92
  • Мнения: X
Попитай в имейл кога можеш да отидете на преглед.Прегледите са в 08.00ч.Ако тръгнете в 03.00 от тук.В 07.30 сръбско време сте там(те са 1 час назад).Преглежда ви и се прибирате.В 16.00 сте в Бг.Разход около 200лв максимум

# 93
  • Мнения: X
Като ви прегледа,тогава ще прецени колко сте спешни.И ще ви каже след колко време да отидете за операция.Поне месец ще е.През това време ще стане Телка

# 94
  • Мнения: 4 741
Зависи от град са. Ние пътуваме 7-8 часа.

# 95
  • Мнения: 45
От Пловдив сме

# 96
  • Мнения: X
Значи в 01.00ч тръгвате

# 97
  • Мнения: 45
Не сме пътували в чужбина и да питам таксите в каква валута се плащат-в евро ли.Извенете ако въпросите ми Ви се струват смешни но незнам дали изобщо ще се оправим и дали ще намерем адреса

# 98
  • Мнения: 45
Извинете за правописа но пиша от телефона.Благодяря ни много за насоките и отговорите

# 99
  • Мнения: X
Не сме пътували в чужбина и да питам таксите в каква валута се плащат-в евро ли.Извенете ако въпросите ми Ви се струват смешни но незнам дали изобщо ще се оправим и дали ще намерем адреса


Имаш единствено такса на магистралата 6.50 евро в едната посока(в динари мисля,че беше 800 или 900).Други такси няма.Прегледа съм 99%сигурен,че ще е безплатен.

# 100
  • Мнения: 7
Здравeйте,

При нас имаше две операции в Пирогов, като при втората получихме същият отговор. Затова отидохме за трета в Сърбия. И да, имаше усложнения. Стесни се уретрата и има малка фистула, които ни предстои да оправяме в края на месеца. Лично за мен беше важно освен функционално и естетически да изглежда както трябва и не се примирих с отвор в основата на главичката, въпреки че докторите в Пирогов ме убеждаваха, че нямало да има проблем за възпроизвеждане и всичко останало един ден.
При кой лекар правихте операцията в Пирогов?

# 101
  • Мнения: 5 531


vemani, не мисля, че е опасно да изчакаш при наличие на фистула. Проблем е, ако е стеснен канала и се връща урина към бъбреците, и задържа в мехура - предпоставка за бактериални инфекции. Парите които ще получиш са за 1 г назад, така, че ще ти бъдат полезни. Успех с решението и новата операция.

# 102
  • Мнения: 36
При Пеев.

Здравeйте,

При нас имаше две операции в Пирогов, като при втората получихме същият отговор. Затова отидохме за трета в Сърбия. И да, имаше усложнения. Стесни се уретрата и има малка фистула, които ни предстои да оправяме в края на месеца. Лично за мен беше важно освен функционално и естетически да изглежда както трябва и не се примирих с отвор в основата на главичката, въпреки че докторите в Пирогов ме убеждаваха, че нямало да има проблем за възпроизвеждане и всичко останало един ден.
При кой лекар правихте операцията в Пирогов?

# 103
  • Мнения: 5 531
И Михаил след първата операция не пишкаше от върха на главичката,  след втората операция вече канала е на върха на мястото си и си пишка нормално.

# 104
  • София
  • Мнения: 199
Здравейте! Преди време ми помогнахтр като ми разяснихте въпроса с ТЕЛКа. Благодаря за което! Сега имам друг въпрос - има ли родители, на които им е била отложена комисията? Педиатърът, който е трябвало да присъства, се е отказал и реално днешното ни пътуване беше безсмислено. Ако някой има информация, ще съм му много благодарна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт