ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatan sensin/

  • 52 741
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 116
Дори и Тефо да е жив, с какви очи ще отиде при Азизе? Този път вече ще яде бой до спукване. След всичко, което преживяха и знаят един за друг, Джевдет да търпи овъртането на Тефо край бременната си жена е абсурдно. Ама като на сериал, всичко е възможно.
Нали Тефо се яви при МК, извинява му се, е, не го уби, ама поне се срещнаха. Та нищо не се знае. Може временно да се яви жертва на ситуацията или пък да се прави на умрял и да действа известно време задкулисно до поредната гадория.
Ако е жив, остава съвсем сам. Васко го няма, Чарлз го няма...
Съвсем ще го изкарат долен червей този Тефик, ако са го съживили и него. Joy Joy Joy Joy
----------------
Покрай хвалебствията за Кубилай пропускам да кажа едно огромно браво и на Боран К. На мен ми харесва неговия Леон от самото начало, и в униформата, и с шапката като цивилен, и в отношението си към жените, и към поезията, към живота изобщо. На пръв поглед е по-слабохарактерен, но пък е толкова искрен, недвуличен, умен е, над предразсъдъци е...Неговата игра също беше разтърсваща на гроба на Васили.
Колкото до Азизе, за необвързана, не е, дори напротив, не само е обвързана, ами бих казала направо е завързана за Джевдетко. Тя не може да диша без него, въпреки трудностите накрая, тя разцъфтя покрай него, буквално. Но статусът и в момента наистина е - омъжена за Тефик. Трябва да има вратичка или поне Тефо да се занули.  Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 12 юни 2017, 18:46 от Mydream

# 706
  • Мнения: 23 356

Джейда на парти преди раждането на второто й дете Окан Али, т.н. baby shower.

Те са в Америка, явно там ще ражда.

Тук може да видите още снимки.


https://www.gecce.com/fotogaleri-ceyda-duvenci-ve-bulent-sakrak- … ada-parti-verdi/1



# 707
  • Мнения: 3 447
Формално погледнато, Тефо е приносителят на ценни за Мустафа Кемал документи. И - жертва на атентат. Така че, ако е оживял (а аз мисля - да) и ако Якуб се позагуби в мелето на войната за известно време, Тефо като едното нищо може да се яви на бял кон като освободител в Измир.  hahaha Joy hahaha

# 708
  • Мнения: 23 356
Но в Измир всички го знаят що за стока е.

Наистина не виждам за какво да остава още един сезон. Добре, както казват, той не може да стои без да върши лошотии, но сега няма как да се прави на умряла лисица и да прехвърля вината на другите. Стане ли нещо лошо, първият заподозрян ще е той.

Азизе втори път няма да я излъже, но може напук да отказва да й даде развод.


Само да не вземе и той някой катарзис да преживее и да му поникнат ангелски крилца.

# 709
  • Мнения: 11 116
МК е наясно за мисията на Джевдет, ама знае ли какви ги е вършил до този момент наш Тефо?
Дали местните, Якуб и т.н. му съобщиха истината? Сигурно знае някаква част, в противен случай, Тефо защо ще му се извинява? Та, като взе, че му се извини, на всичко отгоре го гръмнаха точно пред сградата на МК, временно да се застои в Анкара, далеч от погледа на Джевдет. А най-големият майтап ще е, Азито все пак да тръгне за Анкара и там да се срещнат с наш Тефо... Joy Joy Joy Тефо за втори път да почне да се грижи за семейството, чийто баща загина геройски hahaha hahaha hahaha
-----------

Сутринта гледах в ИГ клипче от партито на Джейда, доколкото разбрах е изненада, но може и така да съм разчела. Тя не трябва ли вече да ражда, сякаш от доста месеци е бременна. С Мечо са много щастливи, дано са винаги така!

# 710
  • Мнения: 23 356
Цитат
А най-големият майтап ще е, Азито все пак да тръгне за Анкара и там да се срещнат с наш Тефо... Тефо за втори път да почне да се грижи за семейството, чийто баща загина геройски

Трябва доста да ги напече слънцето през лятото, за да решат да събират за втори път Азизе и Тефик. Тя е жалостива, но  Хилял и Йълдъз са бойни и ще  го изхвърлят на минутата, ако пак реши   да си предлага услугите.

Най-добре е Джевдет и Азизе да са си заедно. То че няма да има спокойствие е ясно, но поне да не са разделени. Васили беше причината да се разведат. Сега него го няма, така че няма и формална причина да продължават да са разведени.

.......................

Кратко клипче зад кадър

https://twitter.com/Vatanim_sensin_/status/874313096273309698

...........................

Джейда мисля, че ще ражда в средата на юли.

# 711
  • Мнения: 3 447
Аз си мисля, ако действието продължи да се развива в Измир и се стигне до 1922 г. ... превземането на на града от турците, дали ще продължат нататък... Защото ... както при гръцкото настъпление са избити над 1000 мюсюлмани, така при турското настъпление са избити много гърци и арменци... И християните масово се изселвани. Става много драматична темата за сегашна Турция. Макар и много благодатна за филмиране.  Laughing

# 712
  • Мнения: 5 689
Добро утро!  Hug

Желая ви един усмихнат ден!

# 713
  • Мнения: 23 356


Добро утро!  Hug

Усмихнат ден на всички!





Кате, след толкова мъки и страдания сигурно ще завършат триумфално с победата. Съмнявам се, че ще хвърлят сянка върху радостта, отразявайки събитията, за които ти пишеш. Те са исторически факт, макар че има много спорове между гръцките и турските историци, особено за това кой е причинил опожаряването на Измир. Виж, пожара може да го покажат, защото е значимо събитие.
На практика, първи сезон покри една календарна година, от май 1919 до април 1920. Надявам се другите две години да ги поберат в един сезон. Два сезона са нормални, според мен.

# 714
  • Мнения: 7 076
Здравейте! wavey

Усмихнат следобед! Grinning




                                                    ............



                                      .........................................



              


            http://www.milliyet.com.tr/-set-benim-icin-bir-okul--magazin-2467221/

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 17:40 от HELEN60

# 715
  • Мнения: 11 116
Привет!

Имаме си интервю с Кубилай! Hug Чудесно....отвреме-навреме ще се "срещаме" и през лятото с тях.

Една снимка от сериала. Да видим какво ще стане с тази любов наесен...



Естествено и още една любов... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да видим и с нея какво ще стане наесен...



Тук има нещо за нашето семейство, може би е повторение на вече преведена информация
http://www.ayakligazete.com/berguzar-korel-aliyi-simarik-buyutmuyoruz/



# 716
  • Мнения: 7 076
ОТ 07.06/2017Г.  Peace

# 717
  • Мнения: 11 116
Много хубава нова снимка! bouquet

Така ще излиза всеки ден по нещо....
А нашите сладури къде ли са?! Grinning Heart Eyes

--------------------------
Доколкото разбирам, по някакъв тв канал започва излъчването на ВС

Vatanım Sensin sezon finali dahil tüm bölümleriyle BluTV'de!

http://www.ranini.tv/haber/25007/1/vatanim-sensin-sezon-finali-d … umleriyle-blutvde

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 23:04 от Mydream

# 718
  • Мнения: 7 076
Едно видео от египетските фенове Peace


https://www.youtube.com/watch?v=X5S7e6cyrRQ

Мйдрийм Hug






.........

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 20:13 от HELEN60

# 719
  • Мнения: 11 116
А от мен ето това видео за хубава вечер! Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт