Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 10

  • 40 230
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 435
Добро утро ,
Джулка, хапнах риба и малко салата.
Кате, писах го дъждовен. Като си прибера веднага се мятам на кантара.
Днес продължавам по план. Ще закуся плод, за обяд спагети,  вечерята ще е баница с ябълка.
Прибирам се и мога да планирам какво ще хапвам.
Успешен ден на всички!

# 61
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Привет, бандичка,
Жгмъци  Hug Hug Hug за темичката. По-добре ли си?
Ирка, таралежите са много големи сладури  Hug Честити зъбаци, дано да свикнеш лесно с тях и да не се налагат повече интервенции  Hug
Вангобче, много Убава закуска, ама аз ще стигна до плодовете след седмица и половина  Mr. Green
Нямах време вчера да ви чета, така ще е и днес и утре.
Скрит текст:
Домакини сме на републиканска олимпиада по програмиране днес и утре и винаги всичко до последно се дооправя, и аз съм като Стреличката - ако не убия някого до края на днешния ден, ще е добре.
Вчера всичко беше наред с менюто до ... едната бира с пържена цаца за вечеря  Embarassed Пържена риба дали можеше  newsm78 абе, пиша го дъждовен за вечерята и после ще го мисля. И аз няма да пиша меню днес, че не знам кое накъде ще е.
Много слънчев петъчен ден ви желая, а ще се включа по-адекватно в неделя  Blush

# 62
  • Мнения: 2 087
Миме много благодаря  Hug Съдейки по Ла Тоскана за пореден път се уверявам, че   вие  с  Иринитка сте жени с вкус, както към храната и дрехите, така и към всичко останало. Heart Eyes Hug
Вангоби, Жгмъци ще се разберем - ако ви е удобно някъде на 17,18.06 защото заминавам на 22-ри за Торони. Аз мога и вечер през седмицата, ако Жгмъци е на работа събота и неделя. Hug
Деси много сили ! Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 487
Здравейте Таралежки и Таралежко  Joy Joy,
Ади,хвана ме яд ,че не си ме спряла,щеше да ми е приятно да се запознаем Hug,и да за Росица Симеонова говорех(аз също не я познавам лично)В поликлиниката наистина бързах,търсех една сестра да и предам една пратка,но тя си сменила местоработата и сега е в центъра.
Ир,честита нова усмивка,да си я ползваш със здраве! Hug
desi_mama да мине без проблемно олимпиадата! Heart Eyes
mimi.7299 приятно да мине командировката! bouquet
viki_kati мерси за чая,обичам коприва  bouquet
strela,на коя диета си?
Всички  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Днес съм щастлива видях на кантара 83 кг,махна се плюса Laughing.За справка стартирах на 25.04. с 87,5 кг. Като махна и тия 3 кг ще правя купон Simple Smile
Чао отивам на съвет да му се не види...

# 64
  • Мнения: 3 347
Здрасти бандичка  bouquet.
Почна се  ooooh!-след вчерашната следобедна закуска от 1,5кг череши и нормална вечеря днес съм почти кг нагоре  Whistling.Закуска-към половин кг от същото,О-млечни,В-ще пробвам да е плодово-зеленчукова.Иначе докато закусвам Игор шета  Flutter,иде ми да го разцелувам  Joy.За спалнята около половин см не му достига да се мушне под нея,ММ обеща да му го осигури  тези дни bowuu.
Хубав ден Мацуни  Heart Eyes!

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Добро утро. Нямам минус днес. Вчера не съм нарушила, но вечерях доста късно, та нормално. За пръв път ми се случи да ходя на кръчма и да не пия, не било толкова страшно.  Joy
Днешното меню, леко модифицирано от мен, защото хем мразя морков, хем не смея да се оставя без вечеря, че ще прегладнея и ще наруша:
з - банан
о - 2 яйца
в - печена риба


Вангоби, според мен си довърши седмицата, за да затвърдиш резултата. Ако не искаш да отслабваш повече включи плод на закуска.

Мамекс, внимавай с черешите. Доста са агресивни към стомашната лигавица. Аз едно време си докарах хеморагичен гастрит с повръщане на кръв от една диета само на череши. И на други се е случвало. Яж си ги, но внимавай с количеството. Особено когато са на гладно.

Курдов, де си???  newsm78

Мимка, лека командировка. Да ти свършва бързо последния ден. Аз и утре съм на работа...  smile3511

Ир, прекрасни са таралежчетата, много ги обичам. Като ученичка си имах таралеж, който живееше в моята стая.  Laughing Бяхме го намерили с брат ми зад блока и го прибрахме. Много симпатична животинка. Единственият му кусур е, че е нощно животно и по цяла нощ хрупа и се разхожда.  Laughing

Хубав ви ден!  Hug

# 66
  • Мнения: 1 617
Банда, добро утро!
Прекрасни кафета и закуски  Hug Таралежковците ми действат закачливо.
Днес ми се иска безмесно меню. След като вече мога да хапвам месо когато си искам, не ми е така настървено за него, както по време на режима. То затова и агнешкото още не е свършило...подминавам го. Ама и на домашните то им омръзна.
Днес 55.0.
Мамексче, черешите още не са си свършили работата, скоро ще имаш минус. Поне на мен така ми действат.
На всички слънчев топъл ден!

# 67
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Heart Eyes Grinning
Ир поне си оправила зъбите. Hug Hug Таралежите са супер!  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Миме успешна командировка!  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Вангобче много сладурска закуска.  smile3501 smile3501 за минуса! Grinning Joy Hug Hug Heart Eyes
Наборче  smile3501 smile3501 за минуса!!  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Жгмъцка как си?  Hug Hug Grinning Heart Eyes
Цветка 81 у дома е най-добре.  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Деската то едната бира е била люкарство за нервите.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
МамаМия браво за минуса!  smile3501 smile3501 Heart Eyes Hug Hug
Мамексче чак цилювки немой.  Joy hahaha Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Сави  smile3501 за волята снощи!  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Емкасемка нали нема ставаш веган?  Mr. Green Joy  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Хубав и спорен петък на всички! Аз изчезвам по задачки.  Grinning Heart Eyes Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 1 617
Ооо, Viki_kati, как ти хрумна  Laughing
Ич нема такава опасност  Laughing

# 69
  • Мнения: 2 844
Привет,бандичка любима Hug Hug Heart Eyes
Ир честити ти коронки, дано да е свършило всичко със зъбите Hug Heart Eyes, а таралежчетата са прекрасни Heart Eyes Heart Eyes бодни си тук,там Hug
Вангоби  Hug Heart Eyes чудесен минус, закуската прекрасна.А името не сме го измисли още Mr. Green
Стеличка и Мамамия поздравления за минусите Hug Heart Eyes
Сави хубаво е да се набъбри човек ,нали Heart Eyes Hug
Курдов как си, друже Hug Hug
Мамекс Hug Heart Eyes за черешите си знаеш, че си го отнесла Joy Joy Joy, да ти е сладко Hug А за Игор - да левент е, няма да може да минава под спалнята, там ми е проблема на мен при почистването.
Вики не се преуморявай денс - петък е все пак Hug Heart Eyes
И аз днес съм с най- ниско тегло от началото на диетата - досега от 02,04 - 3,8 кг по- малко newsm44 newsm44
Емкасемка Hug Hug и аз имам периоди, в които не ми се яде месо
Днес менюто е:З - банани , омахани;О - пилешко и телешко в доматен сос с пресен лук, абе нещо като яхнийка, но е без брашно,салата домати и краставици;В - мисля да е млечни и салата, но има и риба , но не ми се яде, а трябва Mr. Green
ДА ВИ Е МНОГО УСМИХНАТ ПЕТЪЧНИЯ ДЕН, БАНДИЧКА ЛЮБИМА Hug Hug Hug

# 70
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте , банда  bouquet

Много ми е натоварена програмата  ooooh! Допреди малко ме хванаха да озвучавам панаирните зали - пиарът на общината, за съжаление, катастрофирала снощи - има счупено, но Славо Богу ще се оправи  Praynig Praynig Praynig Нямаше как да откажа, естествено.

Много ми е сънено, събират ми се не повече от 4 часа сън, но така ще е до неделя, после ще имам още около 2 часа. Ще се справя.

Много ми харесаха таралежите и кафето от сутринта - ИРКА  Hug Hug Hug и си мечтая за черешите от вчера........ммммммм......... И чайчетата са супер. ОБИЧАМ ВИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вчера не изкарах на вода - ядох на обяд пилешка пържола със зелена салата. Така минусът от плодовия беше 1,2 кг, а плюсът от днес 600 грама. Днес съм на мляко, но не обещавам че ще го спазя. До неделя ще го карам както дойде.

Студентът ми си идва днес, но едва ли ще се видя с него  ooooh! ooooh! ooooh! Дано ми се отвори дупка от поне 2 часа та да седнем на една маса, както се казва. В неделя вечерта пак си тръгва. МЖ също е до 22 ч всеки ден до неделя, така че сме назначили тъщата за отговорник по посрещането и изпращането, и най-вече по напълването на сака. Естествено, няма как да го посрещна и изпратя без пари - взех назаем, после ще връщам  ooooh! ooooh! ooooh!

Бил съм и преди на такъв, че и по-тежък режим и знам че ще се справя. Просто ми трябва малко време.

Сега ви пожелавам един приятен петък, макар че времето навън е толкова мрачно  Hug Hug Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 11 117

 Heart Eyes Hug

Добър ден!  Hug
И аз напоследък съм все наежена...
Ето обещаните снимки:
Никаква жена не съм, хич не ми се отдава да позирам.  Crazy
Иначе килограмите пак са същите, ама кой каквото си направи...
На работа съм и пак обичайните простотии, надявам се да е спокойно днес.
Синоптиците ме излъгаха и сега мръзна, че вече и климатика е забранен.  cold
Стреличке, аз отсега за юни нищо не мога да кажа.  Confused

# 72
  • Мнения: 858
Проверката мина перфектно  Party
Ир, Честити ти нови зъбки  bouquet
Вангоби, благодаря  Hug
И аз съм - 500 гр тази сутрин  newsm44
Мамамия, МП си беше глътнал аритметиката  Joy, и нямаше да мога да ти обърна достатъчно внимание , но ще си направим една среща в Перник всички които живеем на близо  Hug Hug Hug
Деси, успех  Hug
Жгмъцка, много си свежа  Heart Eyes
С нетърпение чакам да стане 12 часа че да си хапна салатка с лимонче и зехтинче ммммммм  Stuck Out Tongue
Честити ви минуси  Peace
Сладури до после  Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 2 844
Жгмъци много си готина Hug Heart Eyes и  рокличката хубава Heart Eyes И при нас е мнооого студено, брррррррр
Ади супер, вече можеш да почиваш спокойно Hug Heart Eyes
Аз си хапнах добре Mr. Green
Джулс череши ли търсиш Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 1 617
Жгмъци, чадо, отде ще сваляш? Само поддържай  Hug Чаровна!
З - ябълка
О - само гъби с ориз

Общи условия

Активация на акаунт