ОКТОМВРИйчета щуреят- по цял ден се въртят и се смеят! -Тема 14

  • 49 441
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 118
Крис, не ме бива нещо мен явно, 3 сухара сложих този път и като минах през пасатор пак стана един бълвоч като сок.
Поли, моля те, ела обясни на невежите как се прави това гурме ястие ПОПАРА Simple Smile Бъркам нещо в цялата схема, вчера мислех, че сухарите са малко, днес пък ми се струва, че течността е в повече. Или е нормално след пасиране да става рядко? Абе, просветете ме. Изяде всичко лакомника, не се оплаква, ама е мъка за мен, че по 100 часа се храним и половината е по лигавника с тая рядка консистенция.

# 676
  • Мнения: 19 690
Ако сложиш и малко каша за сгъстяване? newsm78

# 677
  • Мнения: 14 806
Според мен чая е доста за 3 сухара. Аз й сложих вода на око ,колкото да напои два сухара и пак беше редичко като пасирах,та добавих каша. Но тя беба така или иначе не я хареса попарата. Ще пробвам по-нататък пак.

# 678
  • Мнения: 1 118
180мл чай сложих и двата пъти. Май проблемът е в пасирането, защото преди това консистенцията беше супер. Ще го пробвам утре пак с мачкана, а не пасирана, трябва да се учи вече. Ако ли не, ще сгъстявам с каша, само ме притеснява да не стане твърде насищаща калорийна бомба.

# 679
  • Мнения: 2 615
Ели, аз слагам на око водата и не пасирам, те сухарите се разкапват направо, пък като ми стане по-водна слагам още малко сухар и готово(като не е задължително да я изяде цялата).
Вие давате ли още витамин Д? Аз малко го позабравям...

# 680
  • Мнения: 19 690
Аз давам, но разтварям в млякото, та не знам колко приема изобщо.

# 681
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро и от мен! Simple Smile

Попара съм правила 2 пъти досега. Първият не се хареса, вторият път си яде, че не стигна даже  Laughing Не съм я пасирала, ама дребни парченца се приемат добре.

Аз вкарах глутена, ама сега се чудя дали всеки ден да давам. Честно си признавам, че има дни, в които пропускам. Вие как го давате?

Зверчето стана сутринта, дивя, крещя... Накрая се умори и заспа, та и аз спах с него. ММ готви и чисти  Laughing Е, има и за мен де, да не си помислите, че всичко е свършил. Ама нямаше как да не го похваля, че изми шишетата, пък и миялна пусна и прахосмукачка, и боклук изхвърли.  Laughing

Имам много интересна курсова работа - да попълня данъчна декларация на физическо лице Laughing Отивам да се боря  Crazy

# 682
  • Мнения: X
Здравейте,
от нас нищо ново. След като имаме два долни зъба, явно горните тръгват, та е неспокойна нощем, но се търпи.
Иначе баткото ми е ваканция вече и е доста натоварено, понеже и него гледам, а той си е голямо момче  - иска си игра, занимавка и тнт.

По повод оплакванията, никога няма да спра да защитавам правото на майките да бъдат и хора. Точка.

Последна редакция: нд, 04 юни 2017, 14:51 от Анонимен

# 683
  • Мнения: 1 117
Мисис Роузи колко дни въвежда глутена ? И с попата дирекно цяла порция ли се захранва или пак лъжички ?
posh_ така е и майките са хора аз днес ходих на гости на една приятелка на другия край на София

# 684
  • София
  • Мнения: 1 309
С глутена минах вече месец откакто давам. Иначе за попарата давах цяла порция наведнъж. Ама аз съм дала и масло, и сирене, и глутен и нямаше какво да ме притеснява.

# 685
  • Мнения: 1 117
С глутена минах вече месец откакто давам. Иначе за попарата давах цяла порция наведнъж. Ама аз съм дала и масло, и сирене, и глутен и нямаше какво да ме притеснява.
един месец само глутен без нови неща да въвеждаш

# 686
  • София
  • Мнения: 1 309
А, въвеждах и други неща след 2-3 седмици.  Simple Smile Стига с това еднообразие Simple Smile

Днес пак трябва да готвя  Whistling . Мисля си за картофи, морков, грах и телешко. За слетобед още нямам идея, може би тиква с ябълка.

Хванах се да подреждам гардероба. Ако за един ден се справя, ще е супер  Crazy

Ох, налага се да стана, да пусна прахосмукачка и да измия пода, за да сложа малкия да играе. Иначе крещи, а аз се изнервям.  Confused

# 687
  • Мнения: 19 690
Аз вчера не успях да направя нищо за днешния обяд, та ще е пюре на хип с мръвка и бульон от моите. Добре, че купих някакви резерви за такива случаи  Crazy

# 688
  • Мнения: 2 050
Някой има ли опит с упорита хрема? От вируса температурата го държа 3-4 дни, кашлицата десетина, обаче тия сополи четвърта седмица си ги носи горкото. Правим инхалации и промивки с физиологичен разтвор, обаче вместо подобрение все по-гъсти стават сополите и нослето по-запушено. Тук и двете педиатърки казват нормално е, ама такова бълбукане просто не ми се вижда ОК, а трети педиатър не знам откъде да изровя.

Иначе освен ФР едната изписа Инфлудорон на Веледа, другата Осцилококцинум, но ефект нямаше за курса на лечение.

# 689
  • Мнения: X
Заведи го на УНГ.

Общи условия

Активация на акаунт