С какво ви дразнят свекървите- 82

  • 67 971
  • 802
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
zahara1010, може да харесва стила ти. Simple Smile
И моята много разпитва, но не го прави с лоша умисъл и не ме дразни. Интересува се от много неща и е страшно дейна. Дори ми е приятно понякога, като потърси мнение или съвет за нещо от мен.

# 166
  • Мнения: 615
zahara1010, може да харесва стила ти. Simple Smile
И моята много разпитва, но не го прави с лоша умисъл и не ме дразни. Интересува се от много неща и е страшно дейна. Дори ми е приятно понякога, като потърси мнение или съвет за нещо от мен.


Мария, разбирам те напълно, но в нашия случай тя винаги ме разпитва с някаква лоша енергия, като че ли, леко подразнена, леко злобна, но опитваща да го прикрие...а аз съм мн сензитивна и усещам...

# 167
  • при късмета
  • Мнения: 24 117
Жълто цвете, не че ме дразни, че иска книгата или крема ми... Усещам, че ми завижда и някак си смята, че като сложи като моя шал или червило ще стане по- хубава и от мен  Shocked
Дразнещо е понякога да даваш обяснение за всяко купено нещо, но цитираното ми звучи доста инфантилно. Така разсъждават ученички

# 168
  • Мнения: 630
zahara1010, може да харесва стила ти. Simple Smile
И моята много разпитва, но не го прави с лоша умисъл и не ме дразни. Интересува се от много неща и е страшно дейна. Дори ми е приятно понякога, като потърси мнение или съвет за нещо от мен.

Бе не се опитвайте да излъжете момичето, свекървата го прави с лоши намерения и това е... Даже аз оттук усещам лошата енергия.

# 169
  • Мнения: 9 413
zahara1010, може да харесва стила ти. Simple Smile
И моята много разпитва, но не го прави с лоша умисъл и не ме дразни. Интересува се от много неща и е страшно дейна. Дори ми е приятно понякога, като потърси мнение или съвет за нещо от мен.

Бе не се опитвайте да излъжете момичето, свекървата го прави с лоши намерения и това е... Даже аз оттук усещам лошата енергия.

Да и мюсли прояла. Честна дума, zahara1010, звучиш сякаш ти я ревнуваш и се притесняваш, че може да изглежда по-хубава от теб. Успокой се, мъжът ти гледа на нея като на майка, не като на жена.

# 170
  • Мнения: X
Четейки темата, вече почвам да се притеснявам дали и начина по който дишам, няма да притесни нежните души на бъдещите ми снахи...... Joy

# 171
  • Мнения: 630
Четейки темата, вече почвам да се притеснявам дали и начина по който дишам, няма да притесни нежните души на бъдещите ми снахи...... Joy

И за погледа също трябва да внимаваш Laughing

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
Четейки темата, вече почвам да се притеснявам дали и начина по който дишам, няма да притесни нежните души на бъдещите ми снахи...... Joy

Няма да дишаш.
Студена, с букет най ще се харесаш на снахите. Mr. Green

# 173
  • Мнения: 14 972
Да използвам удобния момент в темата , за да споделя и аз едни кахъри. Значи, кандидатснахата имаше рожден ден , ще идва с бАнбони тези дни у нас да черпи / на гости , аз ще посрещам/. Та се затюхках вчера пред сина какво да и подаря , защото не сме особено близки . Викам- едно увеличително огледало ол Лидл съм взела , дали си има , или едно измивно средство на Фитокод  newsm78, или шал от Дика, че носи. Чудя се де , тя си пада по масла , ама си купува момичето . Всичко си купува и има , а , както казах , не сме близки , че да и зная липсите. И той ме разстреля- вика , нищо не и купувай , щото тя беше недоволна от всичките си подаръци Shocked от приятелките си. А сега , де  Thinking Crossing Arms

Последна редакция: пт, 19 май 2017, 14:14 от tays

# 174
  • Мнения: 615
Четейки темата, вече почвам да се притеснявам дали и начина по който дишам, няма да притесни нежните души на бъдещите ми снахи...... Joy


По принцип всичко може да им притесни нежните души... Затова, подсигури се така, че да не живееш с тях под един покрив... Дразненията така ще са много малко и за кратко...

# 175
  • Мнения: 630
Да използвам удобния момент в темата , за да споделя и аз едни кахъри. Значи, кандидатснахата имаше рожден ден , ще идва с бАнбони тези дни у нас да черпи / на гости , аз ще посрещам/. Та се затюхках вчера пред сина какво да и подаря , защото не сме особено близки . Викам- едно увеличително огледало ол Лидл съм взела , дали си има , или едно измивно средство на Фикокод  newsm78, или шал от Дика, че носи. Чудя се де , тя си пада по масла , ама си купува момичето . Всичко си купува и има , а , както казах , не сме близки , че да и зная липсите. И той ме разстреля- вика , нищо не и купувай , щото тя беше недоволна от всичките си подаръци Shocked от приятелките си. А сега , де  Thinking Crossing Arms
Един букет и стига толкоз Grinning

# 176
  • София
  • Мнения: 28 892
Скрит текст:
zahara1010, може да харесва стила ти. Simple Smile
И моята много разпитва, но не го прави с лоша умисъл и не ме дразни. Интересува се от много неща и е страшно дейна. Дори ми е приятно понякога, като потърси мнение или съвет за нещо от мен.


Мария, разбирам те напълно, но в нашия случай тя винаги ме разпитва с някаква лоша енергия, като че ли, леко подразнена, леко злобна, но опитваща да го прикрие...а аз съм мн сензитивна и усещам...
Тежка ситуация.  Sunglasses
П.П. tays, мисля че в "На пазар" имаше подходяща за въпроса ти тема.

Последна редакция: пт, 19 май 2017, 14:18 от milenaka

# 177
  • при късмета
  • Мнения: 24 117
tays, определено имаш проблем. Можеш да й дадеш пари, мисля, че в този случай ще е по-добре. Като те са ти на гости, а няма ти да ходиш конкретно по повода, е по-не ангажиращо и в твоя случай може да е подходящо

# 178
  • София
  • Мнения: 6 000
Да използвам удобния момент в темата , за да споделя и аз едни кахъри. Значи, кандидатснахата имаше рожден ден , ще идва с бАнбони тези дни у нас да черпи / на гости , аз ще посрещам/. Та се затюхках вчера пред сина какво да и подаря , защото не сме особено близки . Викам- едно увеличително огледало ол Лидл съм взела , дали си има , или едно измивно средство на Фикокод  newsm78, или шал от Дика, че носи. Чудя се де , тя си пада по масла , ама си купува момичето . Всичко си купува и има , а , както казах , не сме близки , че да и зная липсите. И той ме разстреля- вика , нищо не и купувай , щото тя беше недоволна от всичките си подаръци Shocked от приятелките си. А сега , де  Thinking Crossing Arms

И аз съм за букет. Може и да са аранжирани цветя в кошничка да си ги подреди в стаята за няколко дни.

# 179
  • Мнения: 14 972
tays, определено имаш проблем. Можеш да й дадеш пари, мисля, че в този случай ще е по-добре. Като те са ти на гости, а няма ти да ходиш конкретно по повода, е по-не ангажиращо и в твоя случай може да е подходящо
Ще я обидя с пари , те нали сега младите всичко си имат Laughing Трябва да е нещо искрено и лично.
milenaka, мерси , ще видя. bouquet
Apocalyptic City,  #Silly ще стане грешка  Joy
Извинете за спама , ще му мисля де , то няма угодия.

Общи условия

Активация на акаунт