Априлски мами 2016 - Тема 10

  • 59 394
  • 723
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 448
Здравейте. Днес е лудница. Крива е мрънка, с нищо не се заиграва. Направо ме побърка. И като погледнах единия кътник ще избива.  ooooh!
Тедка, страхотни сте. А Виси е просто прекрасна.  Hug
И аз имам за сваляне. Ама нещо не става. Ама какво да се прави. Важното е да сме живи и здрави.

# 91
  • Мнения: 1 506
Аз да се похваля,май съм отслабнала.
Всъщност качих около 20кг,никога няма да бъда като преди,или поне не скоро..малко коремче ми остана(още минавам за бременна-хихи).
Мая пак не слуша,иска само навън,което е почти невъзможно(ако може 24часа да е навън),да ама Яската не иска-топло му е,пече му не му е добре.
Режима: ставане с 300 зора в 8,оправяне,гърне и т.н,хапване,игра,навън,обяд и към 12ч в леглата или в количката до към 14:30.
Ставам,друг път ще продължа.

# 92
  • Мнения: 2 379
Чудех се къде ще му избие на Тервел спането до 11"40 и след това към два за около час и нещо...еми сега е крив до небето. За десети от секундата сменя настроенията....иска  да го държа за ръка, хващам го, тръшва се и реве, че го държа, после реве, защо не го държа, иска да яде, не иска да яде, давам гърда, дърпа се, обличам се реве иска гърда...ААААААААА.

# 93
  • Мнения: 13 947
Аз качих 12, свалих 24  Wink 5 кила имах отгоре от стимулациите.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 928
Аз качих 12, свалих 24  Wink 5 кила имах отгоре от стимулациите.

Еха, браво amini Hug
Близнаците вчера бяха криви цял ден, ту единия- ту другия. Бяха добри деца по едно време Joy защо се превръщат в зверове. Ревът, тръшкат се, момата докато реве започва да си дърпа и косата, момъка да се щипе в ревъ си, лудница.

# 95
  • Мнения: 2 379
Добро утро, малко извън темата, но някой ползвал ли е менструална чашка? Много се замислих, особено като се очаква да ми дойде точно за почивката , която си планувахме на морето.

# 96
  • Мнения: 448
Добро утро.
Harista, за първи път видях за тази чашка. Какво ли няма да измислят хората.
Снощи момичета имах чувството,че умирам. Така зъб не ме е болял никога. Даже сега чакам пред кабинета на  зъболекаря. Снощи пих алулин, нурофен, хексалгин и нищо не помага.  ooooh!

Последна редакция: ср, 17 май 2017, 11:28 от tanaq_91

# 97
  • София
  • Мнения: 23 082
Аз дори тампони не ползвам, та мисля, че тази чашка не е за мен.  Mr. Green

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Аз другата седмица съм на гинеколог, че ходих само след 1-вия месец след раждането. Не съм имала цикъл от 22 месеца, а почти не кърмя вече.
Да ви похваля моята кюфтарана. От няколко дни си затваря очите и обикаля стаята. Ние махнахме холната маса и й е широко, но за такава игра не бях чувала.

От кога започнахте да миете зъбчетата,  с каква четка и паста?

# 99
  • София
  • Мнения: 23 082
.
Да ви похваля моята кюфтарана. От няколко дни си затваря очите и обикаля стаята.


Много е смела.  Simple Smile

# 100
  • Мнения: 2 379
Браво, браво, нека, щом й е забавно.
Имам си си учебни четки( гумени) още преди да му избият зъбите , за да чеше венците. Онзи ден ни подариха паста за зъби на Вечела, хареса му упражнението. Казват, че докато са малки може само с марля да се избърсват зъбките, но до кога е това си е индивидуално( за малките  Laughing)  Бих изчакала за истинска четка, като порасне още да може да стои сам и да държи четка тогава. През това време аз на игра ще му ги мия когато се присетя.

# 101
  • Мнения: X
Добро утро!
Tedka, много сте хубави тримата! На втората снимка, как жално гледа Вики. Wink Душичка мила. Heart Eyes
Купих детска четка и паста за зъби без флуор от 0-6 години. Търсих накрайник, защото ми се струва по-удобно, но тук няма. В началото стискаше устата, но вече сама я отваря, като ме види да вземам четката и пастата.



# 102
  • Мнения: 448
И аз й купих паста без флуор. Иначе и взех четка на oral b и паста за зъби на chicco

# 103
  • Мнения: 356
Благодаря ви момичета  Hug
Доста прилични снимки се получиха предвид почти постоянния плач и кривотии на Викито. А на снимката където плаче милата наистина беше много изплашена...даже не можеше да плаче а по-скоро едва си взимаше въздух и само хлипаше  Sad идеше ми да си я взема и да изляза  Crazy

Аз също взех накрайник , но нямаме паста за зъби... а и все още само ги потъркваме от време на време (не са излезли напълно)

# 104
  • Мнения: 2 518
Тедка, прекрасни сте! Вики прилича на теб  Heart Eyes

Вчера мъжът ми ходи до личната да вземе направление за дерматолог.Обяснил й за пъпчиците и казала, че е памперс дерматит.Било често срещано в жегите, тъй като детската урина е по-силна и се спарва от памперса. Изписала крем дактакор и да го мием с тетра.
До нас има една кожна лекарка и реших да го заведа там за по-набързо, макар че аз съм ходила преди 2-3 години при нея и останах много разочарована от отношението й и начина й на преглеждане, ама викам той е дете, ще е по-добре.Да, ама не.Като чу, че сме с направление почна да мрънка, че не смагала да ги пише, кога щяла да го напише, нямали сме час, тя имала час след 15 мин...Обаче каза: Аааайде, елате да го видя.Едва ли не, от нея да мине.Аз бях готова да си тръгна, ама заради детето останах, че исках да го види все пак. Сложих го да легне, той взе да плаче. "Ауу, той защо плаче така?!?!  Shocked Нищо не казах. "Аууу, ама той е още с памперс? На колко е?", казах й, че е на 1год. "Ама как ще му слагаш още памперси, той вече е голям, сам трябва да казва кога му се ходи и по каква нужда". Аз съм в шок... Щях да й кажа, че сигурно и сам трябва да си бърше дупето... Погледна го от 1м разстояние с една лупа и каза, че е от памперса. Изписа ми козметика за 100лв на Авен на рецепта от тефетер на Авен  и ми стана ясна работата. Естетсвено, даже не си и помислих да го купя... Когато аз бях ходила при нея на преглед ме погледна от половин метър пак с тая лупа(имах ситни пъпчици по челото), каза ми да не ям мляко и шоколад, да не се мажа с фон дьо тен и ми изписа козметика на Биодерма за 150лв на лист на Биодерма... Явно сега с тях има договор. Абее, не знам как може да има такива доктори...

За кг - бях качила 13, свалила съм 17.Бях си кг преди да забременея още като се прибрахме от болницата.Коремът също там изчезна.Но съм по-широка в ханша от преди. Мъжът ми ми казва, че вече съм била хърбава, снощи един приятел ми каза, че съм приличала на чироз  Joy Но определено не съм толкова слаба, да не мислите, че съм 40кг с мокри гащи  Laughing 53кг съм, но яко стягане ми трябва... Confused

Общи условия

Активация на акаунт