Черноморец 2017-2020

  • 75 724
  • 564
  •   1
Отговори
# 90
  • Semmerzake, Белгия
  • Мнения: 46
Dan4e rk, преди 5-6 години сме почивали в Семеен хотел Корал -Черноморец. На центъра е, близо до плажа. 2 поредни години бяхме техни гости. Чисто и спокойно беше.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Dan4e rk, преди 5-6 години сме почивали в Семеен хотел Корал -Черноморец. На центъра е, близо до плажа. 2 поредни години бяхме техни гости. Чисто и спокойно беше.
Резервирах вече в е една къща за гости от 1 юли за 40 лева тройка.Надявам се на хубаво време и по малко калабалък на плажа,че с бебе на 7 месеца ще е голям купон.Но имам питане от къде добро прясно месо и рибка за приготвяне у дома?Къщата за гости е в новият край на гарада покрай хотел Роза някъде.Ще ходим на Градина.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 464
Здравейте! Не сме били досега в Черноморец и не съм наясно с градчето.Бихте ли ме ориентирали къде се ходи на плаж ако  местостоянката  ни е вилната зона  при нос Червенка?

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
На плаж се ходи на Градина. От Червенка сте по-близо до Градина отколкото от Черноморец. Плажът е огромен, има шезлонги, свободна зона, кой каквото иска. Където си харесате. Червенка имаше май и някакъв малък плаж на място, но не знам дали е хубав.

# 94
  • Мнения: 9
Здравейте, предстои ни да ходим с малко дете /почти 3 г./ на почивка в Черноморец в края на юли. Търсим хотел или къща за гости без закуски и вечери вкл. в пакета. Искаме да са в града, а не някъде извън това, за да може с детето да излизаме вечерта из града за разходка. На плаж ще ходим всеки ден на Градина. Ако някой може да препоръча хубаво хотелче или къща за гости, моля да предложи. Благодаря.

# 95
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Ние сме почивали в Адена, има басейн, стаите са големи, чисто и спокойно е

# 96
  • София
  • Мнения: 3 464
Благодаря, Савина.А   на пешеходно разстояние ли е въпросния плаж?

# 97
  • Мнения: 8
Аз пак ще попитам, но моля да дадете информация за "Вила Амброзия", тъй като няма никаква информация за нея никъде. Също да разясните какво е самото градче,дали има крайбрежни улици, улици, където да се разходиш. Абе въобще всичко, което е необходимо да се знае преди Почивка там. Благодаря предварително!

# 98
  • Мнения: 2 298
Черноморец има една главна, частично пешеходна улица водеща към морето и централния плаж. Пълна с ресторанти и магазини с боклучиви неща като за туристи. Има и площад, където понякога има различни мероприятия. Крайбрежната улица е доста къса.
Плажа на Градина е на няколко километра, но не е удобно и подходящо за ходене пеша.  Улицата е тясна и трудно се разминават две коли, камо ли и пешеходци. Централния плаж не става. Мръсен, малък и затворен от пристана. 

# 99
  • Мнения: 8 919
Да попитам и аз отново - има ли прилична детска площадка някъде и изобщо нещо за игра и развлечения вечер за дете на 8г?

# 100
  • Мнения: 1 072
Плажа на Градина е на няколко километра, но не е удобно и подходящо за ходене пеша.  Улицата е тясна и трудно се разминават две коли, камо ли и пешеходци
Абсолютно нормално се разминават колите, стандартен път.

# 101
  • Мнения: 960
Да попитам и аз отново - има ли прилична детска площадка някъде и изобщо нещо за игра и развлечения вечер за дете на 8г?

Има  в началото на градчето детска площадка и фитнес уреди. До централния плаж се намират атракционите. Като стигнеш края на павираната улица със сергиите и завиеш надясно в първата пряка , продължаваш нагоре покрай бънджитата и се стига до друга площадка.

# 102
  • Мнения: 18 009
Какво ще кажете за Роял Бийч- база, храна, плаж?

# 103
  • BG
  • Мнения: 23
Здравейте, някой може ли да предложи или да даде отзиви за места за настаняване около Царския плаж ? Търся нещо наистина близо до плажа.

# 104
  • Мнения: 8 919
Благодаря ти, МАРИ77.

Общи условия

Активация на акаунт