Черноморец 2017-2020

  • 75 824
  • 564
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8
Аз се извинявам ако питам този въпрос за 10 ти път, но моля някой да даде обширно мнение за вила Амброзия или поне някой, който я е виждал. Ще съм много благодарна!

# 106
  • СОФИЯ
  • Мнения: 345
и ние сме се насочили към Царския плаж ама се колебаем кой би бил по удачния вариант доста по-скъп хотел в близост до самия плаж или някоя евтина къща за гости в Черноморец? Откъм финансова гледна точка е ясно ама откъм паркиране, придвижване не знам. По принцип нали се ходи основно заради плажа и ако сме близо до него може да си се прибираме на обяд после пак да ходим на плаж, пък и би било по-спокойно, а разходките са основно вечер по хладно, но не знам как стои въпроса с паркирането из Черноморец (някои ако може да каже места за такова).
Ако сме пък в самия Черноморец ще ходим всеки ден с колата до плажа, но пък и там не сме сигурни как са нещата и къде ще се паркира?

# 107
  • Мнения: 1 706
Повечето къщи и хотели в самия Черноморец имат места за паркиране или пред къщата или някъде наоколо.За 3-те години в които сме ходили с паркирането не сме имали проблеми.
На Градина ходим на плаж всеки ден.Три семейства с три малки деца.Спираме на караваните, не влизаме в платената зона, а от вън покрай пътя спираме колите, след това има 5 минути ходене пеша и то с децата.
За нас лично не е проблем, но много хора не обичат да ходят с колата на плаж.

# 108
  • Някаде там
  • Мнения: 245
Повечето къщи и хотели в самия Черноморец имат места за паркиране или пред къщата или някъде наоколо.За 3-те години в които сме ходили с паркирането не сме имали проблеми.
На Градина ходим на плаж всеки ден.Три семейства с три малки деца.Спираме на караваните, не влизаме в платената зона, а от вън покрай пътя спираме колите, след това има 5 минути ходене пеша и то с децата.
За нас лично не е проблем, но много хора не обичат да ходят с колата на плаж.
А къде отсядъте в Черноморец?

# 109
  • Мнения: 1 706
И трите пъти сме били в къщи за гости.Два пъти във вила София и веднъж в къща К&С Стоянови(не я препоръчвам).

# 110
  • Мнения: 9
По сайтовете има много къщи за гости. Някой може ли да препоръча някоя, от която е останал доволен - по отношение на локация, отношение на собственици и други. Благодаря.

# 111
  • Мнения: 142
От 2009г отсядаме само тук
https://www.rooms.bg/kashti-chernomorec-akin.html
Добри условия, на тихо и спокойно място, плажа е близо, центъра е на 5мин. пеш.Собствениците са много точни, приветливи и готини.С две деца сме, вече бих казала големи, едното е на почти 9г, а другото на почти 5г.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз препоръчвам къща за гости Моята къща.3 години ходим все там.

# 113
  • Мнения: 215
и ние сме се насочили към Царския плаж ама се колебаем кой би бил по удачния вариант доста по-скъп хотел в близост до самия плаж или някоя евтина къща за гости в Черноморец? Откъм финансова гледна точка е ясно ама откъм паркиране, придвижване не знам. По принцип нали се ходи основно заради плажа и ако сме близо до него може да си се прибираме на обяд после пак да ходим на плаж, пък и би било по-спокойно, а разходките са основно вечер по хладно, но не знам как стои въпроса с паркирането из Черноморец (някои ако може да каже места за такова).
Ако сме пък в самия Черноморец ще ходим всеки ден с колата до плажа, но пък и там не сме сигурни как са нещата и къде ще се паркира?

Втора година ще бъдем в Черноморец. Почиваме в хотел Литорал- на царския плаж. Мястото е страхотно. За мен това е идеалния вариант, тухо, спокойно, чисто, а сме и с малко дете и направо си скачаме от хотелчето на плажа с камарата багаж. Вечер, ако желаем се разхождаме с до селото, ако не сме си там, то си е достатъчно хубаво, дори миналата година само веднъж отидохме до самия Черноморец.

# 114
  • Мнения: 8
Момичета моля ако някой вече е бил е Черноморец и ако по случайност е виждал или бил гост във Вила Амброзия да даде мнение или най - малко ако някой я е виждал да я опише на какво място се намира и на каква близост е до другите обекти в Черноморец. Също така ми казаха, че Черноморец е скучен град и, че нямало какви да се прави толкова и къде да се отиде. Наистина ли е така?

# 115
  • Мнения: 1 322
Също така ми казаха, че Черноморец е скучен град и, че нямало какви да се прави толкова и къде да се отиде. Наистина ли е така?
Зависи какво търсите и дали сте с дете..?
Черноморец по мое мнение е спокойно място. Няма барове и дискотеки и до късно не се чува музика. Има две по-големи улици със забавления за децата/въртележки, люлки, батути, блъскащи колички../ и разните му там сергийки със сувенири...Заведения има достатъчно според мен, някой от които с жива музика.

# 116
  • Мнения: 9
Знаете ли как стои паркирането на Къмпинг Градина през 2018 г.? Казаха ми, че се плаща 2 лв. на кола за цял ден? Моля някой, който е ходил, да сподели. Благодаря.

# 117
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 760
Миналата година входа беше 3лв.

# 118
  • СОФИЯ
  • Мнения: 345
Някои да даде мнение хотел за хотел Понтика в Черноморец?
Дали почиват там предимно деца като на лагер или ми е грешно инфото?

# 119
  • Мнения: 6 735
Къде е Понтика?
Да не са бившите Мури?

Общи условия

Активация на акаунт