Черноморец 2017-2020

  • 75 669
  • 564
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 9 533
не съм намирала място в черноморец, където могат да се хранят малки деца с добра храна. самата аз винаги се връщах оттам с раздразнен стомах, а сме пробвали много места за хранене. но зависи на каква храна сте свикнали, де. ние по принцип не сме фенове на заведенията.

# 496
  • Мнения: 1 665
И ние не сме фенове на заведенията, но взимахме обедното меню на Замъка и проблеми не сме имали.Бяхме в къща за гости и вечер си правехме нещо за нас и в градината хапвахме.С малки деца на ресторант е абсурдно дори да го помислим.

# 497
  • Мнения: 960
Ние също отсядаме в къща за гости с градинка и масички. Когато децата бяха малки почти не сядахме в заведение. Нито те имат търпението, нито аз нервите. Децата гладни, искат да щъкат на воля и става напрегнато. Храната в " Замъка" ни харесва. Също така от няколко години над него има заведение за готова храна. Риба, месо, готвено и прочие. Може да хапнеш и на място, може и за дома. Обслужването е бързо . Никога не сме имали стомашни неразположения, като изключим това на дъщеря ни, която прекали с морски дарове. Но ние не си падаме по тях. В "Св. Никола" на улицата преди центъра кухнята беше хубава, но последните 2г смениха персонала и не е така. Джоланчето си го бива. Само подминаваме заведението преди Замъка с жива музика и сръбска скара. След въртележките и павилиона за пасти и торти. Там се опитаха да ни пробутат вмирисани пилешки крилца. А, и да похваля тортите на павилиона. Имах РД и взехме от там Френска селска-разкош.

# 498
  • Мнения: 1 665
Ние тази година ще пропуснем морето, че сме с две бебета и пътя до там направо ми изглежда като адско мъчение, но догодина сигурно пак натам ще се насочим.Аз съм влюбена в плажа на Градина, това за мен е най-прекрасното място.Ако го застроят не знам къде ще ходим на море.

# 499
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Ние също отсядаме в къща за гости с градинка и масички. Когато децата бяха малки почти не сядахме в заведение. Нито те имат търпението, нито аз нервите. Децата гладни, искат да щъкат на воля и става напрегнато. Храната в " Замъка" ни харесва. Също така от няколко години над него има заведение за готова храна. Риба, месо, готвено и прочие. Може да хапнеш и на място, може и за дома. Обслужването е бързо . Никога не сме имали стомашни неразположения, като изключим това на дъщеря ни, която прекали с морски дарове. Но ние не си падаме по тях. В "Св. Никола" на улицата преди центъра кухнята беше хубава, но последните 2г смениха персонала и не е така. Джоланчето си го бива. Само подминаваме заведението преди Замъка с жива музика и сръбска скара. След въртележките и павилиона за пасти и торти. Там се опитаха да ни пробутат вмирисани пилешки крилца. А, и да похваля тортите на павилиона. Имах РД и взехме от там Френска селска-разкош.
В "Замъка" кейка от ябълки на Анелия е божествен. А ако ви трябва автомивка - на входа откъм Бургас в двора на склад Food market - автомивка Макс. Собствениците са готини и ще ви обслужат качествено!

# 500
  • Мнения: 1 050
Ние тази година ще пропуснем морето, че сме с две бебета и пътя до там направо ми изглежда като адско мъчение, но догодина сигурно пак натам ще се насочим.Аз съм влюбена в плажа на Градина, това за мен е най-прекрасното място.Ако го застроят не знам къде ще ходим на море.

И на нас това ни е любимото място! Особено в началото на септември е приказно.... Размечтах се аз...

# 501
  • Мнения: 426
милинка, реално сме отседнали на ул. "Братислава" в Съни исланд. След малко ще го видя в Гугъл. Благодаря!
Здравейте! Може ли да дадете отзиви за Съни Айлънд? Обмисляме да го посетим. Изглежда ми подходящо за малки деца.
Интересува ме също плажът на къмпинг Черноморец, понеже е най-близо. Лесно ли се стига до там, има ли свободна зона? Гледах снимки, но видях само чадъри и шезлонги.

# 502
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
В Съни Айлънд не съм била, но наистина е близо до плажа. Самият плаж не ми хареса, защото е малък и понякога става пренаселено. Морето е плитко. Има свободна зона, но информацията ми е от преди 2 г

# 503
  • София
  • Мнения: 7 992
Свободната зона на този плаж е много малка, то и самият плаж е малък. Съни Айлънд е много близо, на 2-3 минути ходене пеша.

# 504
  • Мнения: 1 665
Плажа на къмпинг Черноморец е много малък, изключително малък.Хубав е защото е плитък и за разлика от централния не е гадна локва.Но почти няма свободна зона и в разгара на сезона там е фраш, не можеш да си намериш място.

# 505
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Плажа на къмпинг Черноморец е много малък, изключително малък.Хубав е защото е плитък и за разлика от централния не е гадна локва.Но почти няма свободна зона и в разгара на сезона там е фраш, не можеш да си намериш място.
Аа, можеш. Срещу 30 лв за чадър и 2 шезлонга и то без шалтета, щото не стигали за всички. Rage

# 506
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Имам удоволствието да ви поканя в групата на град Черноморец:
https://www.facebook.com/groups/1403621116417876/

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 07:37 от emokey

# 507
  • Мнения: 1 665
Ние последната година в която бяхме в Черноморец се опитахме да намерим плажа Вромос, но не ни се получи.Надявам се догодина дребните да са на собствен ход и да отидем пак там и тогава ще го потърсим пак.Знаем, че е много по-спокоен и няма много хора там.

# 508
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Ние последната година в която бяхме в Черноморец се опитахме да намерим плажа Вромос, но не ни се получи.Надявам се догодина дребните да са на собствен ход и да отидем пак там и тогава ще го потърсим пак.Знаем, че е много по-спокоен и няма много хора там.
Залива Вромос се намира между с. Атия и Черноморец. На разклона на в.б. Атия слизате по стария път който е успореден на главния и след 1-2 км. в ляво ще забележите плажа който е доста дълъг.

# 509
  • Мнения: 124
Има ли промяна в свободната зона, спрямо миналата година на Тополите, а каква е такстата за "паркинга"...? Става ли за плуване вече водата? Миналата година в началото на юли 9-10 си беше супер, но и такса си имашее ид оста свобдона зона между луксозното заведение и Магурата, сега дали е същата?

Общи условия

Активация на акаунт