Черноморец 2017-2020

  • 75 641
  • 564
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 960
Да споделя за заведенията.
Ходихме на обяд в Морски бриз защото ни е близо, а и кухнята беше добра. Беше.......до третото ни ходене там.
Поръчах си кавърма със свинско месо. Беше меко казано отвратително. Шегуват се с мен, че в предишен живот съм била граничарско куче-усещам с лекота, ако нещо е дори в начална форма на разваляне. Свинското беше с леко гренясал вкус, сякаш е стояло във фризер без опаковка с месеци. Леко пожълтяло и гадно. Но изненадата не свърши до тук. В ястието намерих парчета от маринована пилешка пържола и малотраен салам на кубчета, като заготовка за пица. Дойде да отсервира възрастен мъж ,приличащ на собственик. Мъжът ми му подаде кавърмата и му каза, че нещо не е наред. Той смотолеви нещо и до там. Вече не стъпихме. Хареса ни обедното меню и другите специалитети в Замъкът. Над този ресторант има заведение с готвена храна, както за консумация на място, така и за вкъщи. Само огромното количество кюфтета и кебапчета будеха недоверие, защото едва ли се консумираха за през деня и явно оставаха и за следващия ден. Друго заведение беше " Св. Никола" преди площада. Свинският джолан за втора година е превъзходен. Останалите неща също ги бива, но порциите , както и на останалите места, вече са доста по-малки за разлика от цената. Пилетата на жар изглеждаха хилави и бяха жилавки.Simple Smile В Замъкът почти всички основни вървеха с таратор. Само боба с наденицата не. Цената на мусака и таратор-4.80.
В края на павираната улица със сергии , в ляво, има едно капанче за риба и скара. Масите са на тротоара към пристанището и към паважа. Цацата там ни хареса. Пърженият картоф-кога , как се случи.

Здравейте, моля за мнение за хотел Черноморец. Благодаря
Минавахме покрай него. На натоварена улица е и нощем има движение.
По-надолу има една сграда голяма с обедно меню. Беше пълно, но като храна не ни хареса и не си взехме нищо.

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 16:41 от AnMary

# 481
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
В ресторантите е малко и на късмет. Досега при нас не са се издънили нито веднъж Морско око и Лост Сити. И ние така, веднъж не се ли получи, сменяме заведението Simple Smile Във Вромос всичко беше наред, до едни ребърца, които бяха четири клечки, омазани с кетчуп. Мал шанс, сигурно са им свършили Simple Smile Всичко друго беше перфектно. В Ам Гъл редовно имат проблем с обслужването, или е бавно, или забравят поръчки, иначе храната е много добра, и си много близо до морето.
Гледаме да седнем там, където има повече хора, което означава, че нищо не се задържа до степен да започне да се разваля.

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Тази година доста заведения са с по-високи цени, абсолютно без причина. Онова, до миналата година евтино бистро на главната, в което предлагат печено пиле, са го разширили с тераса и съответно са решили да избиват разходите. Само че терасата е точно върху пещта и без преувеличение, температурата там вечер е над 40 градуса.
Бистро "Градина" също е с по-високи цени, а освен това готвеното всеки ден е почти едно и също, за разлика от преди.
Замъка си е на същите цени, обаче тарикатите са намалили порциите, особено пиците. Не може пица с диаметър една педя да е 9 лв. (това се води голямата, малката сигурно е като поничка).
Старфиш са също със старите цени, обаче пък салатите са им неподходящи според мен за рибни ястия - почти всички са я със сирене, я с мляко.
Във Вромос в обедното меню правят страхотни миди с ориз, там не е евтино, но си заслужава. Порциите са големи и вкусни. Особено с тия завишени цени почти навсякъде.
В Амгъл бяхме един обед, не ни хареса. Вярно и чакахме много.
Морски бриз е с големи порции, много хубава рибена чорба имат. Цените са миналогодишните.
Бързото хранене на ул. Братислава също е както преди. И в Кондроса са си същите цените.
Двете нови заведения, които пробвахме тази година, се оказаха доста смотани. Първото е на самата главна, в двора на една къща срещу р-нт Ивет. От него просто си станахме и излязохме, без да поръчваме. Другото е Искра, на улицата, която води към руските резиденции Simple Smile. Значи там е 50/50 - скумрията (останала от обедното меню), пърленката и домашните пържени картофи бяха много ок. Обаче спагетите с пиле, които се оказаха без пиле и с нещо като сос от Маги фикс и татарското кюфте, пълно само с някаква съмнителна лютеница, преляха чашата. И не говорим за супер евтино заведение, въпреки че видът му е точно такъв.
От храната за вкъщи сме доволни само от едни на главната улица, по която минават колите, мисля че бяха до Св. Никола - много хубави пържени картофи и страшно вкусен паламуд.
И накрая да измрънкам, че единия ден се разходихме до Приморско - там цените бяха по-евтини, и то не за сметка на качеството и количеството.

# 483
  • Мнения: 960
Спагетите в Замъка бяха хубави.
Ние пък пробвахме новото, от което сте си тръгнали.
Не сте сгрешили.
Боб чорбата беше оплавена. Руло Стефани- детето чака за него 10мин. след като донесоха нашата храна.
И когато опитах врялото картофено пюре на Маги разбрах защо.

# 484
  • Мнения: 1 152
В "Св.Никола" тази година ни харесаха единствено пърленките 😁 Минали години редовно вечеряхме там и не можех да се оплача от нищо. Тази година хапнахме веднъж и до там.
В "Замъка" са си свили порциите като за деца. Спагетите болонезе и талятелите бяха безвкусни, но пиците и пилешките пръчици бяха ок. Особено пица "Куатро формаджи"- мммм 😁
Много ни хареса "Панорама"- приятна обстановка в градината, хубаво и вкусно меню, в което ни хареса, че имаше интересни и вкусни предложения и за вегетарианци- нещо, което в другите заведения се свеждаше до картофки и евентуално пица. В "Панорама" е мааалко по-скъпо, но пък всички останахме доволни 🙂

# 485
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
От Св. Никола и ние не сме доволни тази година. Преди много го харесвахме. Сега и кухнята и обслужването бяха...  Sick
От Вромос сме много доволни. Кухня, порции, обслужване... всичко беше чудесно.

# 486
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Ние също ходихме на пица в Замъка. Харесаха ни пиците и се наядохме. Синът ми(16 г. мъж) дори яде малка калцоне и се нахрани. Половината пица на дъщеря ми я взехме за вкъщи, а аз и ММ делихме една пица, защото сервитьора объркал и ни донесе само 3 пици. Не ни се чакаше, докато ни приготвят още една, заведението беше препълнено.

# 487
  • Мнения: 2 298
В Св. Никола тази година сервираха спагети с чили, което представляваше сварени спагети и пльокнат сос чили от шишенце. НИЩО друго! Върнахме ги естествено.

# 488
  • Мнения: 960
А някой хапвал ли е джолан в св.Никола или само ние. Той ми хареса.

# 489
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Спагетите в Замъка бяха хубави.
Къдравия Митак, Малкото Мити и Анелия знаят как да въртят бизнеса. А опитахте ли ябълковя щтрудел на заведението? Майсторката е Ани. Heart

# 490
  • Мнения: 960
Е, не можахме всичко да опитаме. Следващият път.

# 491
  • Мнения: 10
Здравейте!
Някой има ли отзиви за хотел Коско в Черноморец?

# 492
  • Мнения: 2 298
Здравейте!
Някой има ли отзиви за хотел Коско в Черноморец?

Отвратително място, собственици останали във времето на Балкантурист, локацията е на главната непешеходна улица, далече от всички плажове.

Накратко, никога повече! Wink

# 493
  • Мнения: 802
Моля за отзиви за хотел Роза, Черноморец. Всичко, което намерих е доста старо като информация. Интересува ме хигиената и храната дали става за малки деца. Благодаря предварително на отзовалите се Flowers Hibiscus

# 494
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Не се славят като много читави. Нищо ново по-хубаво едва ли ще чуете. Аз не бих заложила на тях.

Общи условия

Активация на акаунт