Борба с ранното остаряване....Как?-3

  • 96 986
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 223
Крем, който даде наистина ефект върху доста посърналата ми зимна кожа, че и след отслабване, та съвсем зле, беше серумът за запълване на обем на Юсерин, не знам дали е коментиран в темите назад. Не само мое впечатление, но и на близка, която не ме беше виждала от един месец и не можа да скрие колко съм се разхубавила Simple Smile , а аз дори бях в тежък емоционален период, което действително се отпечатва и върху кожата. След отслабването, понеже нямаше вече от къде да се отслабва при мен, на лицето ми пролича най-брутално. Противостареещите продукти на марката ги ползват и други мои познати и са доста доволни. Сега ползвам серум на Шисейдо, уж "подобрява имунитета на кожата", каквото и да означава това, лекувал кожата в дълбочина и т.н., обаче не е чак толкова сполучлив. Купувах го и от чужбина, за да съм сигурна в качеството, 3 пъти по-скъп е от този на Юсерин. Заради голямата реклама на серума на Кларинс взех и него, дано го харесам, но този на Юсерин си беше определено с уау ефект при мен.
За този ли става въпрос:
https://int.eucerin.com/products/hyaluron-filler/concentrate
Само дето ако погледнете обяснението им, че ХК с молекулна маса 52000 преминава през кожата... Какво да ви кажа? Плацебо ефекта може да е уникален обаче Simple Smile Продуктът не е лош, но в никакъв случай не трябва да има подобни претенции. Силикончета за сензорика, полимер и те така.
Другото обаче, за автоимунността на кожата е сравнително ново течение в козметиката, а най-новото в това течение са пребиотиците.
Ако кожата не се самоподдържа (това е автоимунност), сещате ли се какви кожни заболявания ще има?

# 721
  • Мнения: 1 223
Наистина съжалявам, че писах, защото е почти безсмилено -
ПишИ,пишИ,не е безсмислено, ти и без това се появяваш в темите по-рядко от Халеева комета.Пиши за всичко ново и интересно,което излиза като тенденции.Интересно ми е какво е твоето мнение за Матриксил,Аргирелин,пептиди.....

Дами,то е ясно,че кое да е мазило няма да ни се отрази като вълшебна пръчица,важното е да проявяваме интерес,да го следваме и полагаме грижи,които няма как да не допринесат за по-добро състояние или поне забавяне темпото на стареене.Което по мое мнение зависи най-първо от ген,после начин на живот и грижи.
Когато бях по-млада и бръчките ми още в зародиш,козметичка ме посъветва да полагам много грижи,да се правят терапии,да се работи по линията на бръчките,за да не се вкопават и стават по-дълбоки .Аз обаче неглижирах,нали така или иначе ще се набръчкам рано или късно.М да,като станаха по-дълбоки естествено предпочитам да беше по-късно,но  уви.Не че някога съм оставала ненамазана с моята суха кожа,но и не съм се вторачвала чак толкова по козметика и съставки,процедури и т.н. То пък и в дните на ранната демокрация какво ли имаше по магазините освен кремовете на Арома,Колагена ,крем 21 и Нивея,ама нейсе.
От година и половина полагам разнопосочни,но постоянни грижи и мога да кажа,че има значително подобрение,жалко,че не съм се снимала,както предлага CI ,сигурно щях да го отчета още по-убедително .
А, чак такива неща няма как, в смисъл - каквото съм писал тук, това е. Отделно те не се толерират от този сайт, а съвсем отделно си имаме ФБ страничка, където се постват регулярно, около 700-800 човека си я следят и те така Simple Smile

# 722
  • Мнения: 10 212
Не, не е този. Ето това беше:
http://www.eucerin.bg/products/volume-filler/concentrate

Ами не беше плацебо, аз ако го докарвах така с плацебо, трябваше сегашния серум да ме изстреля в космоса от възторг - последно поколение козметика и т.н... Пък и странични хора да ме питат, не знаят какво ползвам, ползвам ли...

# 723
  • Мнения: 1 223
Не, не е този. Ето това беше:
http://www.eucerin.bg/products/volume-filler/concentrate

Ами не беше плацебо, аз ако го докарвах така с плацебо, трябваше сегашния серум да ме изстреля в космоса от възторг - последно поколение козметика и т.н... Пък и странични хора да ме питат, не знаят какво ползвам, ползвам ли...
Това е доста по-различно и интересно. Магнолята и анасона са основно против инфекции, но и успокояват кожата, съвсем между другото същото го прави и маслото от чаено дърво - по съвет от колежка излекувах на щерка ми гъбичен проблем по крачетата за 4-5 дни.
Ако сте имали дисбаланс на естествената бактериална флора на кожата, този продукт на Юсерин ви е подействал като еликсир. А подобни дисбаланси са сериозен проблем за доста хора, само да спомена псориазис и спирам.
И пак междудругото, гледайки анасона, мислейки си за мастиковата смола (коментирана по-горе), и сходните им аромати (никак не случайно нашата напитка се казва мастика, нали така, но вече се влага само анасон!), ако се сещате на къде бия, явно може и други свойства да има Simple Smile

# 724
  • Мнения: 10 212
Хахаха. Не знам дали ме е опиянявал, аз си мислех, че ми е от влюбеността. Wink

Някой може ли да ми препоръча благонадеждно място за диагностика на кожата на лицето? Преди време ходих на едно място, гледаха ме на някаква апаратура, но целта им беше да си пробутат процедурите с ботокс и филъри, макар и да ми е твърде рано, а и нямам принципен интерес към такива, така че работа не ми свършиха.

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 18:42 от soul81

# 725
  • Мнения: 5 263
Здравейте момичета, сега откривам темата ви . Може ли да ви попитам за този астансактин . Как се приема, коя марка да избера и за какво всъщност се пие . Аз сега пия колаген от 40 дни някъде и не виждам особена разлика .

# 726
  • Мнения: 9 220
Няма и да видиш, колагена отива там, където има нужда Mr. Green

# 727
  • Мнения: 9 152
Здравейте момичета, сега откривам темата ви . Може ли да ви попитам за този астансактин . Как се приема, коя марка да избера и за какво всъщност се пие . Аз сега пия колаген от 40 дни някъде и не виждам особена разлика .
не те ли е страх да пиеш нещо, което е синтезирано и има риск за токсичност?

# 728
  • Мнения: 18 542
Здравейте момичета, сега откривам темата ви . Може ли да ви попитам за този астансактин . Как се приема, коя марка да избера и за какво всъщност се пие . Аз сега пия колаген от 40 дни някъде и не виждам особена разлика .
Ти каква разлика очакваш от колагена?

Мисля, че въпросите са ти зададени в грешен ред. Първо трябва да разбереш за какво се пие и след това да питаш как и по колко се приема.  Wink
Генерално астаксантинът е антиоксидант.


# 729
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Дами, някоя от вас пробвала ли е Sensai Cellular Performance Emulsion I Light, някакви отзиви? Интересувам се за стягащ крем за 30+. В момента съм с Clarins extra firming - дневен и нощен, ползвам ги от може би 3 години, преди усещах ефект (стягащ по кожата), но сега въобще, имам нужда от нещо може би по-силно.
Тия кремове на диор анти ейдж, някой някакви отзиви, цената е космическа, заради марката ли са така или наистина са някакви "вълшебно подмладяващи" Joy
Благодаря на всички предварително Heart

# 730
  • тук и там
  • Мнения: 11 647
Аз се сдобих вече със крем със Лакесис(Глори ) Mr. Green.Магазинът  където се предлага се оказа на 300 метра от къщи,20 лева къде не съм ги дала и така.Купих си и крем със Хиалуронова киселина за 12 лв.Кутийките са невзрачни-като опаковани във някой гараж изглеждат..Приличат на кутийките със ябълков пектин или бирена мая-които съм виждала в аптеките.Снощи се намазах със крема със лакесис.Силно ароматизиран е-но на мен  не ми е  неприятна миризмата,.Остава лек невидим  слой отгоре обаче-не ме бърка,но за дневен като основа за грим няма да става сигурно,най-вероятно този слой ще дава кир ефект при опит за нанасяне на друг продукт отгоре.Усеща се на допир .На сутринта кожата ми беше окей,усещах я добре хидратирана-аз съм със мазна кожа,в случая не бях лъснала,което рядко се случва със други кремове .Ще споделя по-нататък още впечатления.От едно мазане-толкова. Peace

Последна редакция: чт, 20 юли 2017, 08:45 от Kaisia

# 731
  • Мнения: 5 263
Благодаря за отговорите момичета, сега ще прочета линка който сте ми дали .

# 732
  • Мнения: 1 223
Хахаха. Не знам дали ме е опиянявал, аз си мислех, че ми е от влюбеността. Wink

Някой може ли да ми препоръча благонадеждно място за диагностика на кожата на лицето? Преди време ходих на едно място, гледаха ме на някаква апаратура, но целта им беше да си пробутат процедурите с ботокс и филъри, макар и да ми е твърде рано, а и нямам принципен интерес към такива, така че работа не ми свършиха.
Говорих за друго - който разбрал - разбрал.

# 733
  • Мнения: 562
Аз се сдобих вече със крем със Лакесис(Глори ) Mr. Green.Магазинът  където се предлага се оказа на 300 метра от къщи,20 лева къде не съм ги дала и така.Купих си и крем със Хиалуронова киселина за 12 лв.Кутийките са невзрачни-като опаковани във някой гараж изглеждат..Приличат на кутийките със ябълков пектин или бирена мая-които съм виждала в аптеките.Снощи се намазах със крема със лакесис.Силно ароматизиран е-но на мен  не ми е  неприятна миризмата,.Остава лек невидим  слой отгоре обаче-не ме бърка,но за дневен като основа за грим няма да става сигурно,най-вероятно този слой ще дава кир ефект при опит за нанасяне на друг продукт отгоре.Усеща се на допир .На сутринта кожата ми беше окей,усещах я добре хидратирана-аз съм със мазна кожа,в случая не бях лъснала,което рядко се случва със други кремове .Ще споделя по-нататък още впечатления.От едно мазане-толкова. Peace
Може ли да споделиш кой е магазина, къде се намира? Благодаря Simple Smile

# 734
  • тук и там
  • Мнения: 11 647
  http://www.bogen.bg/glory/bioeffect-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%B0%D0 … D0%B7%D0%B0%D1%80

От този.Аз съм от СтЗ-и ми е близо в случая .Купих го за 20-ина лева(малко по-скъп от колкото на сайта).Аз си взех  от 40 мл,не от 100.

Последна редакция: пт, 21 юли 2017, 08:01 от Kaisia

Общи условия

Активация на акаунт