Габриел Гарко и други Bello Italiano актьори, техни филми и сериали... тема 24

  • 73 814
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 3 644
http://zelka.org/details.php?id=508043   - 7 епизод с превод


благодаря на преводачите за труда им

# 257
  • Мнения: 2 127
Супер! Отивам да гледам!

# 258
  • Мнения: 1 572
ехехехех имаме си епзиод преведен супер супер - мерис на преводачите Simple Smile

кмаро - тия снимки  Crazy

# 259
  • Мнения: 3 644

мерси муци

# 260
# 261
  • Мнения: 3 644

Amici di Catanzaro, Gabriel vi aspetta lunedì 7 agosto in Piazza Garibaldi 6, a Catanzaro Lido

# 262
  • Мнения: 2 127
Изгледах 7ми епизод. Прекалено много ми дойдоха драмите на семейство Кузано. Че и Джада с Тоньо. Грам не си пасват като двойка. Розалинда какво иска пък сега? Краят и няма да е добър. Много ме зарадва Тоньо как уби най-накрая мръсника Еторе де Никола. Много ме ядосват, кога ще съберат Тоньо с Рики и Антония. Епизподите 8 ли бяха или 9?

# 263
  • Мнения: 3 644
http://tv.fanpage.it/miss-italia-2017-la-giuria-sara-composta-da … ssica-e-chillemi/


e Chicc ще се "'ядосваш"'  само до  8 последна  серия ,
Скрит текст:
на финала се събира сем.-то
"а при това меко казано намушкване  еторе би трябвало веднага да се спомине ама хайде, вкараха доста драматизъм за завършека на живота му   

# 264
  • Мнения: 2 127
Доволна останах да го гледам как се гърчи. Grinning И за Трапанезе съм доволна. Но са много добри актьори и двамата с Еторе де Никола. Направо ме накараха във времето искрено да ги ненавиждам.
Нямам търпение да се съберат Тоньо и Антония и Рики. Ще ми е интересно ако наистина няма повече сезони поне да ги дадат и години по-късно как се е развил живота им. Има ли такова нещо? Някой да е гледал да разкаже финала?

# 265
  • Мнения: 3 644
Chicci
Скрит текст:
 не знам да ли ще те удовлетвори отговора ми, но аз  мога само да ти препратя линк ,  на 8  /няма след години в него/ , но си ..... чакаме превода
http://www.video.mediaset.it/video/l_onore_e_il_rispetto_ultimo_ … ntata_722957.html



Скрит текст:
сега случайно видях тази снимка 

Последна редакция: пт, 04 авг 2017, 23:04 от kmaroo

# 266
  • Мнения: 3 644

In viaggio... e qui si dorme


marco_patti_photography Sicily 🌋 Catania



Gabriel oggi a Poggio del sole resort!

Последна редакция: нд, 06 авг 2017, 22:08 от kmaroo

# 267
  • Мнения: 3 644
Ecco alcune foto e un video di ieri sera!!

http://www.bitchyf.it/gabriel-garko-lascia-adua-casa-va-vacanza-gabriele-rossi/

Gabriel Garko ospite alla Gioielleria Megna A Catanzaro lido



https://www.facebook.com/morenafrancesco.stivala/videos/303361106802684/


PARTE LA NUOVA COLLEZIONE !!!
MULISH FALL-WINTER 2017.18 TESTIMONIAL : GABRIEL GARKO
https://www.facebook.com/mulishabbigliamentouomo/videos/284386668704962/

Последна редакция: пн, 07 авг 2017, 23:09 от kmaroo

# 268
  • Мнения: 3 644

Ragazzi c'è una notizia, questa sera Gabriel avrebbe avuto una serata a Corigliano Calabro, purtroppo non è andato e le voci, come sempre sono tante, c'è chi dice che è molto stanco per le troppe serate, che in effetti è vero, in questi giorni ne ha davvero tante, c'è chi dice sia snob quindi non aveva voglia e non è andato (cosa che escludiamo), ma c'è anche chi dice che si sia sentito male e sia dovuto andare in ospedale a Catanzaro.
TUTTE QUESTE SONO SUPPOSIZIONI DI PERSONE.

# 269
  • IT
  • Мнения: 3 702
И аз си мислех вчера, че е супер мега изморително това ' турне', което прави той.

Общи условия

Активация на акаунт