Габриел Гарко и други Bello Italiano актьори, техни филми и сериали... тема 24

  • 70 768
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug Hug Мария Heart Eyes

Сет-пауза от Честта:

Ако дочуете, че сериалът е преведен изцяло на български, пишете с големи букви тук, моля Praynig

# 61
  • Мнения: 3 244
Mari@K,  мерси за разясненията

elvina , извнявай за въпроса ми, но ти не теглиш ли серията от ютюб и така да си я запазваш , разбира се ти си преценяваш действията , аз не искам да  се натрапвам със съвети  ,само питам

# 62
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Скрит текст:
Мария, разкажи по-подробно нещо за последния епизод. В крайна сметка, шефът на Дария беше в комбина с онзи мафиот от Рим ли? Този от Рим ли командваше свише?

Какво написа дъщерята на Дария в писмото?
Майката на Дария оплеска нещата. Когато Дария ги остави с дъщеричката в апартамента, тя си помисли, че отива на среща със съдията Никола, защото все още е влюбена в него и я молеше да се откаже от този мъж, а Дария й вика, че не е това което си мисли и по-късно щяла да й разкаже всичко. И тя се обадила на комисаря Роки да я убеди да се върнела. Роки искаше от Дария да му върне документите, които намери в чантата. Дария го заплаши, че всички ще ги предаде на полицията и ще ги тикне в затвора. Роки й отговори също със заплахи като й каза, че семейството й е при него и тя трябвало да се върне за да ги защити. Другите нямало да й простят и нямало да я оставят жива до процеса. Щели да я убият и това дъщеричката го разбра по устните. Нямало да помилват и семейството й.
На погребението на Дария, майка й изгони съдията като го обвини, че дъщеря й е мъртва заради него, по негова вина. На излизане, съдията каза на дъщеричката, че е обичал майка й и че е желаел само доброто. Тогава тя му даде писмото в което пишеше: "Комисар Роки уби мама. Прочетох по устните: "Ще те убият и няма да се смилят над семейството ти."


Каква сума пари даде Тонио на бабата на Микаела? Видях, че тя се разплака...
Сметката в Сиренуза, на която Тонио нареди на банкера да преведат 5-те млрд. лири е била на бабата на Микаела. От банката я уведумиха по телефона. Бабата се зарадва, че повече никой нямало да я нарича "хероина" и никога повече нямала да продава дрога.

Какво излъга Розалинда американския мафиот, за да убият графинята? Сигурно, че графинята е убила племенникът му...
Такаааа  Grinning сЯ за графинята и Розалинда  Mr. Green
Графинята си е назначила охрана, страхувала се. Убили Никола без да се разбрало защо. Розалинда от храстите си вика, че и ескорт да си поръчала пак нямала да се спаси  Joy Joy Joy
 В Америка дядото се притеснява за племенника си. Розалинда му се обади да му каже лошата новина, че племенника му е мъртъв. Попаднал в капан и го убили като куче и, че тя видяла всичко и лицата на неговите убийци Mr. Green  hahaha До последно се защитавал...и после му сложили пистолета в ръката, но тя щяла да му го даде като доказателство. След като се окопити дядото й вика да разказва всичко, щели да си платят. Розалинда приготви като доказателство пистолета, с които заплаши графинята в предната серия, зашото по него биле пръстовите отпечатъци на Графчето когато я изхвърли от къщата.
Розалинда се срещна с американския кръстник и му даде този същия пистолет и му каза, че с това оръжие е бил застрелян племенника му и върху него са пръстовите отпечатъци на убиеца. Тя му вика да се обърнат към полицията ако не й вярвали. Дядото й вика, че имали по-бързи методи на действие от полицията. Попита я, кой е убил племенника му...Розалинда му отговори Граф Феличе Менитти е физическия убиец и зад него стояли баба му, кмета и  др. Дядото се чуди, защо тези хора са искали смъртта на племенника му, а Разалинда му отговори, че заради търговията с дрога, която отравяла живота на много хоро...и т.н. Даде му някаква фактура ли, разпечатка ли, че стоката била на гарата. Разбраха, че не лъже и тя в замяна поиска отмъщение...за годеника й и за племенника на дядото.



Също видях, че Антония и банкерът разговаряха, но той я отряза изглежда и тя затъна с колата в калта и се разболя ....
Когато Морис отиде при баща си /банкера/ му каза, че напуска училище. Чувствал се виновен, че заради него Елеонора е изключена от у-ще две седмици преди изпитите. Обичал я и не му пукало, че баща й бил мафиот. Банкера му вика, че не би искал да има тъст убиец, било му написано на челото и за да се уверял сам, щял да му го покаже...Тонио бил в банката в този момент, дошъл да си изтегли мръсните и изцапани с кръв пари. Морис му напомни пък, че той взимал комисионна от тези същите пари и не мислел, че са от мафията. "Държиш ми морал, а си същия като него...даже и по зле от него"  hahaha
Морис е много влюбен в Антония и й го каза, в къщата когато отиде след разговора с баща си. Каза й, че ако се запознае с Тонио може да му стане и симпатичен. Антония му каза, че баща й е умрял, а Морис й каза, че го е видял в банката. Тя не му повярва в началото, но после и Рики й потвърди, че е видял Тонио, че Тонио е жив. Антония го попита щом е жив, защо не ги е потърсил и Рики й вика, защото ви смята за умрели и сега след като знаели, че е жив щели да го намерят. Рики отпрати Морис да си тръгва, а Морис каза, че искал да им помогне.
После, на другия ден Морис отиде при Антония и й каза, че е намер следа как да стигнат до Тонио. Разпитал жената от банката и тя му дала сметката и адреса в Сиренуза, на която били преведени 5 млрд. лири. Морис й казва, че със сигурност тази жена познава баща й и ще им помогне да намерят Тонио. Антония каза на Рики същото.
Рики отказа да заминат за Сиренуза, било много опасно, защото познавал тази жена, работела за Еторе Де Никола и продавала дрога...не знаели защо Тонио й е превел тези пари, а и не искал всички да разбират, че децата на ТФ са живи. Баща й имал много врагове. Антония го моли, трябвало да уведомят Тонио.
Рики й вика, че ще заминели след като получили новите док. на Джонатан...по сигурно било за него.
Антония му се ядоса и каза, че сама щяла да замине, искала да го намери. Рики й вика да си го избий от главата.
От вън, Морис дава право на Рики. Каза на Антония, че чичо й се притеснявал за тях и за тяхната сигурност. Тя обаче каза, че той /Рики/ само се страхувал, но тя не се страхувала и искала да говори с тази жена от Сиренуза, за да разберяла дали баща й наистина ги смята за загинали или просто ги е забравил.  Рано сутринта, когато Морис щеше да изпраща Антония на летището й каза, че самолетния билет е купен на името на детегледачката и я попита как ще я намери след като чичо й я отведе и името й ще бъде сменено. Обичал я...Тя му отговори, че докато не намери баща си, в живота й нямало място за други работи, т.е. за гаджета, връзки и т.н. Разбирал я...помоли я само, преди да изчезне завинаги, да се видят за последно. Обеща му да го предупреди преди да замине, защото и тя го обичала  Heart Eyes айййййй  smile3544
Бележката, която Антония написа на Рики: "Рики, отивам в Сиренуза. Не ме мисли. Мога да се грижа сама за себе си."
Рики се обади на падре Рафаеле /приятел и на Тонио/ да го предупреди, че Антония пътувала за Сиренуза за да се срещнела с бабата на Микаела и го помоли да я спре, защото /Антония/ била по-луда и от баща си.

Морис поиска още една услуга от Г-жа Де Блан още една услуга...да му даде адреса на хотела, в който е бил отседнал ТФ. Даде му и името на хотела и името под което се е регистрирал.

Разговора м/у бабата и Антония.
Бабата я увери, че Тонио не ги е търсил, защото ги мислел за загинали, но никога не ги е забравял. Антония й вика, че това искала да чуе. На въпроса, къде е Тонио, бабата й каза, че не знаела, не занела и дали ще се върне...заминал, но ако се появил щяла да я предупреди.
Падредо се скара на Антония...не трябвало да прави такива лудости, Рики й бил много ядосан и я отведе. Момичето жика на бабата, че Тонио никога нямало д се върне и не е трябвало да дава надежда на Антония.

От друга страна Морис продължава с неговото разследване  Laughing Излъга камериерката, че чичо му си е забравил документите в стаята и искал да погледне в стаята.

Когато Антония се върна в Логано, потърси Морис по телефона, но попадна на бащата, който и каза повече да не се обаждала, и тя цъфна на вратата му  Laughing Той пак й вика, че не е добре дошла в тази къща. Антония искала само да се сбогува с Морис, защото напускали града завинаги. Банкера й вика, че той щял да предаде поздравите, когато Морис се приберял. Изтеглил всичките си спестявания и изчезнал. Напуснал у-ще и се отказал от матурите и естествено обвинява Антония и започна да я обижда. Благодарение на нея Mорис се превърнал в бунтар и скитник. Не искал да вижда никога повече физиономията й.


Каквото можеш разкажи, когато имаш време... :hug


Кмароо, добре, че си намерила 8мия епизод в ютюб, защото записът по медиасат прекъсваше непрекъснато... bouquet


Останаха ми последните 20 мин.  Simple Smile Налага ми се да изляза, а не ми се иска написаното да ми се затрие, за това довечера ще продължа  Praynig

# 63
  • Мнения: 3 244
мерси Mari@K , за превода ,радвам се 4е съм ти била с нещичко полезна

# 64
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Лиа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes До края на годината може и да го изгледаш с превод  Wink ако не ти мине желанието до тогава  Laughing

Тия пък...много бързо махнаха 8 серия в тубата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Финала не гледах  #Cussing out В сайта на медиасет ще го гледам, но там като дам на пауза за да пиша и после 10мин. гледам реклами  Rolling Eyes

мерси Mari@K , за превода ,радвам се 4е съм ти била с нещичко полезна

kmaroo Hug, ти винаги си ни била полезна, но не разбрах в конкретния случай за какво става въпрос...не за друго, а да ти благодаря  Simple Smile


# 65
  • Мнения: 3 244


Ecco altre foto di ieri al centro commerciale "Il Leone

Mari@K , прощавай 4е  слагам линка  пак ,/ не 4е ти няма да се справиш без него /  може би  зависи от къде я гледаш- / за това  си твърдение  не съм много сигурна - от  мобилна версия май не  става - при мен на таблета също прекъсва / , но на компа си   върви си гладко без реклами

http://www.video.mediaset.it/video/l_onore_e_il_rispetto_ultimo_ … ntata_722957.html 

https://www.youtube.com/watch?v=pKw4Wf35fQk - оставили са 3  серия , / ако някой не е гледал / други не
 можах да намеря

https://www.youtube.com/watch?v=pKw4Wf35fQk  а тук е само  част от финала на 8

# 66
  • Мнения: 1 571
Мари@К сложи си ублок за да не гледаш реклами  Peace

# 67
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Мари@К сложи си ублок за да не гледаш реклами  Peace

Мерси muci18 Hug сложено е блокажа за реклами...като гледам серията няма реклами, няма проблем, но спра ли на пауза за да напиша преразказа си на гледания пасаж и като искам да продължа, или ми изписва ерьор /грешка/ или тръгват реклами.
Абе нищо...не слагам субтитри  Laughing. Ще изгледам финала в сайта им.
Италианците са блиндирали сайтовете си от всякъде. Хващат във въздуха всякакви програми и програмки, апликации и разни подобни, с които искаш да ги "излъжеш" за да гледаш нещо на запис, а да не говорим за онлайн  Shocked Понякога даже ми е излизал и натпис, в който ми казва, че докато не отблокирам рекламите, записа няма да тръгне  Shocked

Последна редакция: пн, 22 май 2017, 20:08 от Mari@K

# 68
  • Мнения: 244

elvina , извнявай за въпроса ми, но ти не теглиш ли серията от ютюб и така да си я запазваш , разбира се ти си преценяваш действията , аз не искам да  се натрапвам със съвети  ,само питам
Не, не тегля, само гледам. newsm78

# 69
  • Мнения: 244

Тия пък...много бързо махнаха 8 серия в тубата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Финала не гледах  #Cussing out В сайта на медиасет ще го гледам, но там като дам на пауза за да пиша и после 10мин. гледам реклами  Rolling Eyes


Мария, благодаря за превода до тук! Hug bouquet

Да, бързо я махнаха, даже дъщеря ми не можа да я догледа...  SadМахнали са го днес. Качеството с медиасат е отврат този път.

# 70
  • Мнения: 3 244
elvina жалко , 4е не си ги теглила


http://it.blastingnews.com/tv-gossip/2017/05/lonore-e-il-rispett … ko-001714101.html

Последна редакция: пн, 22 май 2017, 23:13 от kmaroo

# 71
  • Мнения: 1 571
моми4ета събудете се - има превод на втори епизод в букви ама не знам от къде епизода да дръпна>

# 72
  • Мнения: 9 541
muci Hug мерси за инфото bouquet Не знам от къде беше тегленето newsm78, аз съм от чакащите сериите накуп Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 571
намерих - в п2пбг Simple Smile

# 74
  • Мнения: 9 541

Първи епизод има ли го там?

Общи условия

Активация на акаунт