Рим - 17 тема

  • 86 821
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 75
Аз държа да е взето от Рим , онлайн винаги мога да го взема , но искам да е от там , да ми носи наслада когато го виждам на ръката си и да мезарежда със същите емоции от там Simple Smile  В краен случай , ще си го взема от другаде...

# 586
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
Някой ползвал ли е намалението от Букинг за забележителности и други активитата.
Само баркода ли трябва да сваля на телефона? За сит бъс примерно ми спестява по 2 евро на посока... newsm78

# 587
  • София
  • Мнения: 18 679
А, да, добър въпрос, и аз се интересувам. Мисля да го ползвам за билетите за Форума. На мен на приложението за телефона ми изпрати баркод и указания, че ще мога да ползвам бързата опашка. Аз затова се отказах от закупуването на билети онлайн. Да видим.

# 588
  • Мнения: 50
Здравейте момичета, до нашето пътуване остават 3 седмици Simple Smile започнах с планирането и имам едно въпросче Simple Smile полетът ни на връщане е от Fiumicino в 8:40 (гейта затваря в 8:10), мисля да пътуваме от/до летището с Terravision и питането ми е за автобуса от Termini за 5:30 (пристига 6:15) или за 6:10 (пристига 6:55) да купя билети? Как е трафика толкова-рано сутринта?
Благодаря ви!

# 589
  • Вестерос
  • Мнения: 38 335
Фиумичино е голямо летище, аз бих ти предложила 6:15, който пристига.

# 590
  • Мнения: 50
Ясно! Благодаря!

# 591
  • Мнения: 1 378
Питах в темата на Райън, но се надявам ако не там, тук да получа отговор.

След направена резервация, платихме и трансфер Чиампино - Термини - Чиампино чрез сайта на Райън.
Получих следния мейл:

Order Details (...)
Passenger Details (...)
Outbound Details (...)
Return Details (...)

Further Info
This email is your confirmation voucher, please print this email as it acts as your ticket and you will need to show it to the driver to board your vehicle.
This scheduled shuttle runs between Rome Ciampino Airport and the centre of Rome, the bus stops at Rome Termini Railway Station, Via Marsala 5, within walking distance of the Colosseum.
It’s a highly cost effective way of getting from Ciampino airport into the heart of Rome. Simply book your ticket online.

 newsm78 newsm78 newsm78

Няма прикачен файл....кое точно да му принтирам на това? През Уиз сме резервирали трансфер, 2-3 дни преди полета ни пратиха прикачен файл за принтиране. Тук какво да правя?

# 592
  • Мнения: 2 044
Сигурно имейла трябва да принтирате, явно на него има информация за кога сте платили, то си пише, че е ваучер.
Иначе Райън ползват за трансферите си Ситбус, тръгващи от виа Марсала 5. Има хора пред автобуса продаващи билетите, показвате го на тях.

# 593
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
За първи път купувам онлайн за Ватикана. Платих с моя карта - резервирах за други двама. В резервацията вписах техните имена. На потвърждението, обаче виждам само моето, като резервиращ - пише, обаче че е за двама души. Предполагам като представят баркода на гишето, ще им видят имената, нали? Аудиогида, който им букнах откъде го взимат?  newsm78 Предполагам пак от гишето...Казват езика и...нали?
Дано се оправят, че са рускоговорящи, а аз няма да влизам....пък. Crossing Arms

Последно. За Базиликата им казвам да държат десния изход от Капелата и да се присламчат към някоя група със сходни черти... Laughing

# 594
  • Мнения: 2 044
Никои не гледа имената, дават колкото билети са платени.

# 595
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
Никои не гледа имената, дават колкото билети са платени.
И аз така реших, но защо тогава ми ги искаха при резервацията... newsm78
Благодаря ти.

# 596
  • Мнения: 2 044
Никои не гледа имената, дават колкото билети са платени.
И аз така реших, но защо тогава ми ги искаха при резервацията... newsm78
Благодаря ти.
Не знам, спомням си че и аз така се притеснявах, че фигурира само моето име и на касата само сканираха ваучера и разпечатаха билетите без да питат нищо. За аудиогида не знам, но предполагам, че пак там.

# 597
  • Вестерос
  • Мнения: 38 335
За аудиогига мисля, че е в ляво след ескалатора, след като влезеш с билета. Но не съм сигурна Simple Smile

# 598
  • Мнения: 1 177
Като ти дадат билета и касовата бележка, ще ти дадат още една с QR код. Преди ескалаторите вдясно се взима аудиогида.

За билетите, човекът преди мен си даде ЛК, затова и аз така направих.

# 599
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
Скрит текст:
Като ти дадат билета и касовата бележка, ще ти дадат още една с QR код. Преди ескалаторите вдясно се взима аудиогида.
За билетите, човекът преди мен си даде ЛК, затова и аз така направих.

Благодаря!
Те на свекървата ще ги дават... Laughing Затова подробно разпитвам.

Общи условия

Активация на акаунт