Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 236

  • 89 265
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 247
Здравейте, момичета

Е, днес следобед добре сте се позабавлявали Flutter
Освен чок романтик фрагман- Злати, Линка Hug Hug мерси, че го донесохте, сте ни зарадвали  и с нова снимка на Топрачето и Майчето - Злати bouquet днес е бил твоя ден

А Надин Hug ни е донесла инфо за нов филм, който си го сложих в папката за гледане малко по-нататъка

Благодаря ви за превода на новия фрагман на Синан  bouquet, Ринка  bouquet

Вярно Злати  Peace сетиха се за романтиката баш накрая. Ама нали имаме една приказка - "По-добре късно отколкото никога" Laughing Не знам защо си мисля, ама като им знам подхода на СЦ и режик, след този фрагман малко се притеснявам как ще завърши серията Thinking Като знам, че и Ръза ще се появи на хоризонта... Какво ли е намислил? newsm78


Ето няколко гифчета от трея и от мен  Laughing









 Пуснаха клип с още един зевзек на тема Туба Бююкюстюн. Надявам се рускините да го преведат. Grinning

https://twitter.com/fhvvf24/status/874945905857888256

  
Скрит текст:
Жалко за бащата на Джансел. Млад си е отишъл от този свят. Не дочака внук от него, но дано Джансел изпита тази радост.

  А "нашата птичка" дано отлети, както преди месеци писа Ранини. За кой ли път го казвам. Дано това е причината за раздялата - толкова често срещана в живота. Драма няма. Има развитие.

https://twitter.com/raninimanini/status/774177788274159616

П.П. Канти, Hug много верни подсказки за великите майстори на четката. Peace

Ако от снимката ви "гледат" две топли, прекрасни и говорещи очи, най-вероятно тя е на Туба. Wink



П.П.П. Не разбрах, какво й е на темата, ама не е нещо за умирГане, нали? Thinking

Цитат
GeggeTV проводит опрос: Кто на ваш взгляд самая красивая и талантливая актриса: Туба Бюйюкюстюн, Берен Саат, Бергюзар Корель или Серенай Сарыкая???
- Все нравятся..
- А больше всех?
- По мне Туба выше всех. Она мне оч нравится и как актриса и как красивая женщина. Я ее знаю близко. Всех знаю.. но Тубу люблю больше.
- Откуда вы знаете?
- Не скажу. Я телевизионщик. Видел ее часто..
- Когда первый раз увидели Тубу.. что вы почувствовали?
- Ну я привык к знаменитым личностям они такие же люди. КОнечно был оч взволнован при первой встречи с ней
- Ему сейчас звонит Туба Бюйюкюстюн..
- Алё? Я сейчас в районе Левент.. скоро буду
- Сюхан- немедленно уезжай отсюда. В другом месте строй свою жизнь.😂
https://twitter.com/fhvvf24/status/874945905857888256https://vk.com/club143398602

Линка Laughing личи си, че човека има хубаво чувство за хумор
От това, че банските на Джес са същите можем да си извадим извода, че не е прахосник ;-

Сабинка Hug изнамерила си инфо за Карлови Вари

Едно комбинирано  гифче от трея  Whistling

# 676
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                                               Привет след полунощ! Hug
  Приятели, Hug Hug Hug Hug Hug Hug благодаря на всички за всичко, което слагате в темата.

  Вичи, Hug чета ви, но нямам време да пиша и тук. Най-често пиша в ДК! 
  Лина,  Hugтази е правилната тема, но времето не ми стига!


 
Здравейте, момичета

Е, днес следобед добре сте се позабавлявали Flutter
Освен чок романтик фрагман- Злати, Линка Hug Hug мерси, че го донесохте, сте ни зарадвали  и с нова снимка на Топрачето и Майчето - Злати bouquet днес е бил твоя ден

А Надин Hug ни е донесла инфо за нов филм, който си го сложих в папката за гледане малко по-нататъка

Благодаря ви за превода на новия фрагман на Синан  bouquet, Ринка  bouquet

Вярно Злати  Peace сетиха се за романтиката баш накрая. Ама нали имаме една приказка - "По-добре късно отколкото никога" Laughing Не знам защо си мисля, ама като им знам подхода на СЦ и режик, след този фрагман малко се притеснявам как ще завърши серията Thinking Като знам, че и Ръза ще се появи на хоризонта... Какво ли е намислил? newsm78


Ето няколко гифчета от трея и от мен  Laughing









 Пуснаха клип с още един зевзек на тема Туба Бююкюстюн. Надявам се рускините да го преведат. Grinning

https://twitter.com/fhvvf24/status/874945905857888256

  
Скрит текст:
Жалко за бащата на Джансел. Млад си е отишъл от този свят. Не дочака внук от него, но дано Джансел изпита тази радост.

  А "нашата птичка" дано отлети, както преди месеци писа Ранини. За кой ли път го казвам. Дано това е причината за раздялата - толкова често срещана в живота. Драма няма. Има развитие.

https://twitter.com/raninimanini/status/774177788274159616

П.П. Канти, Hug много верни подсказки за великите майстори на четката. Peace

Ако от снимката ви "гледат" две топли, прекрасни и говорещи очи, най-вероятно тя е на Туба. Wink



П.П.П. Не разбрах, какво й е на темата, ама не е нещо за умирГане, нали? Thinking

Цитат
GeggeTV проводит опрос: Кто на ваш взгляд самая красивая и талантливая актриса: Туба Бюйюкюстюн, Берен Саат, Бергюзар Корель или Серенай Сарыкая???
- Все нравятся..
- А больше всех?
- По мне Туба выше всех. Она мне оч нравится и как актриса и как красивая женщина. Я ее знаю близко. Всех знаю.. но Тубу люблю больше.
- Откуда вы знаете?
- Не скажу. Я телевизионщик. Видел ее часто..
- Когда первый раз увидели Тубу.. что вы почувствовали?
- Ну я привык к знаменитым личностям они такие же люди. КОнечно был оч взволнован при первой встречи с ней
- Ему сейчас звонит Туба Бюйюкюстюн..
- Алё? Я сейчас в районе Левент.. скоро буду
- Сюхан- немедленно уезжай отсюда. В другом месте строй свою жизнь.😂
https://twitter.com/fhvvf24/status/874945905857888256https://vk.com/club143398602

Линка Laughing личи си, че човека има хубаво чувство за хумор
От това, че банските на Джес са същите можем да си извадим извода, че не е прахосник ;-

Сабинка Hug изнамерила си инфо за Карлови Вари

Едно комбинирано  гифче от трея  Whistling


  Радвам се на всички вас!  bouquet bouquet bouquet bouquet

   Лека нощ, приятели!
 

# 677
  • Мнения: 4 247
Боби Hug

Друг вариант  на гифчета от трея Whistling

Морски поглед Laughing


Усмивки Heart Eyes


Подаръка bowuu


Един съвсем нов клип за ДК Peace





 

Лека нощ!


# 678
  • Мнения: 10 030
Добро засмяно утро!  Hug




За всичко си имаме картинки, няма нужда от много писане!  Laughing
Днес е четвъртък и довечера ще проверим за какво не ни разказва романтичния фрагман, какви неприятности очакват нашата двойка и ще се приближим към края на историята.
Малко хумор за тонус.  Laughing



Желая ви успешен и слънчев ден!  Hug

# 679
  • Мнения: 5 758
Здравейте Hug
Злати Hug newsm10 Вчерашният ден ти  е бил денят.
Канти HugБлагодаря ти за поредната доза красиви гифчета. wavey
Момичета HugБлагодаря ви за вчерашният ден наситен с новини,
 а и най вече с такъв позитивен фрагман.

Заредете се с положителни мисли,насладете се на кафето и свежестта на утрото,усмихнете се,поздравете приятел-макар и виртуално и изживейте един чудесен ден!Добро утро в четвъртък, мили приятели!


              
Цитат
За самыми красивыми глазами лежат тайны глубже и темнее, чем таинственное море.Original: https://www.instagram.com/p/BVTX29ngGHx/?taken-by=tub..



                          

              

След тази романтика,СЦ  ще ни приземят набързо с пристигането на Сю и Джес  в Корлуда.Ръза ги очаква,строения арсенал от оръжие също,не остана ,довечера  ще видим.
Линка Hug wavey

            

Днес  е
Скрит текст:

Така или иначе , всеки си получава заслуженото.

Хубав и спокоен ден ,дами  bouquetНе забравяйте ,че днес сме на  романтично кино

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 08:23 от vdleri Вичона

# 680
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Линка, Вичи  Hug

Позитивно и разноцветно ни е утрото, а как ще продължи денят... дано и той е наситен с хубави емоции и да сме готови да посрещнем поредният от малко оставащите епизоди ДК.  Peace



Канти  Hug много са ти хубави гифчетата и този път, та... не мога и да не повторя нещо от тях  Peace



Избрах усмивките  Simple Smile - за настроение!  Peace

Хубав и много успешен ден на всички!  Peace

# 681
# 682
  • Мнения: 4 535


Ако видите някой с такива обувки...това няма да съм аз! Naughty Mr. Green

Добро утро! Hug
Какво ще се случи довечера в епизода, не знам Sad Но, че утре в рейтинга ще сме с едно место по нaпред, знам Wink Познайте защо! Joy  Joy

Желая ви хубав ден в този ритъм! Peace



Tuba Büyüküstün sweet woman

# 683
  • Мнения: 41 901
Добро утро! Hug Hug Hug



Денят за кино настъпи! Party Очаква ни романтичното пътешествие на Сю и Джес  Two Hearts и действителността след завръщането им!Ръза е жив,Джахиде в затвора,Бюлент го арестуват и истината за Бану!Тбей също ги очаква! Peace

Канти Hug,отново чудесни гифчета! bouquet

Боби HugЛинка HugВичи HugЦвети HugНадин Hug

Няколко гифчета от хърватките,които може да са като тези на Канти Hug,но може и да се различават! Peace









Желая ви.....

# 684
  • Мнения: 4 247
Здравейте в деня на ДК, момичета

Честит празник на празнуващите с имената  Августин, Витан, Витомир  smile3525
Скрит текст:
На този ден почитаме Блажени Августин Ипонийски. Роден в Тагасте през 354г. и възпитан от благочестивата си майка Моника. Бил весел и хитър младеж и чак в зряла възраст бил покръстен. След смъртта на майка си раздал богатството си на бедните и станал монах. През 391 г. приел свещенически сан, а по късно бил ръкоположен за епископ на Ипон. Бил изтъкнат учител и разпространител на вярата.

Благодаря ви за кафенцето и настроението - Вичи Hug, Линка Hug, Цвети Hug, Злати Hug, Надин Hug
Днес ни очаква романтичен прохладен епизод newsm68 Но се опасявам, на края какво ще ни сервират Thinking
Да ви заредя с още усмивки Heart Eyes



Хубав ден!  love001






# 685
  • Мнения: 10 030
Mалко обедно посещение.  Twisted Evil
Видях при рускините, че щастливото семейство се е появило заедно - очаквайте целувка уста в уста, според кода на запознатите... Mr. Green Laughing Twisted Evil
А преди това малко колажи за нажежаване на атмосферата... Joy






Скрит текст:
Скрит текст:
В ТТ говорят, че г-жа Б. има пръст в някаква, негативна за Туба, статия. Била се е стреснала нещо и подела кампания. Mr. Green Аз се съмнявам тези, които коментират да знаят истината, но  с превода на гуги така излиза. ooooh!
И какво иска тази не разбирам. Нищо няма между съпруга ѝ и Туба, дори намек няма някой да си мисли подобно нещо. Някаква параноичка трябва да е.  #Cussing out

Цитат
Роль Чичек-султан в сериале "Завоеватель" была предложена Тубе Бюйюкюстюн за рекордную оплату. Не предполагающая в этом сезоне играть в сериале Туба Бюйюкюстюн с интересом рассматривает это предложение, пока нет официального подписания. Если этот проект, рассказывающий о завоевателе султане Мехмете, будет воплощен в жизнь, то это будет самым высокобюджетным сериалом всех времен.
https://vk.com/eatb_haber


Явно Туба и актрисата, дето играе Хюлия са приятелки.  Simple Smile
И да не забравим, че довечера сме на кино!  Mr. Green


Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 13:03 от Lina_4

# 686
  • Мнения: 41 901
Привет следобедно! Laughing Hug



Канти HugЛинка Hug

Сценария за финалния епизод е готов! Peace






# 687
  • Мнения: 4 535
Ама то човек да не погледне в нов филм, винаги някаква връзка с Туба го удря по главата ooooh! То, човекът съм аз, де Embarassed Гледах си кротко днес филма"Далида"..

Скрит текст:
Dalida / Далида (2016)

и някъде по средата...хоп...запява "Историята на една любов" Heart Eyes И веднага ме запраща при Хасретчето до грамофона Grinning  Мурат Оджа пък, прегърнал една плоча в червена опаковка, като че ли, сърцето си носи от Париж за подарък Laughing



E, тази песен ви се полага следобедно Wink Joy В сериала май плочата беше на Ив Монтан, но аз ви я предлагам с Далида Grinning





# 688
  • Мнения: 41 901




---------------------------




Цитат
Ферзан Озпетек сменил профиль в свой инстаграм😍

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 17:35 от Zlatina3

# 689
  • Мнения: 10 030

Цитат
На Кыванче Татлытуге сэкономили
вчера в 17:31
Многие турецкие сериалы в финале сезона показали свадьбы главных героев, в том числе и персонажей картины «Джесур и красавица». Главные роли в проекте исполняют Туба Бюйукустун и Кыванч Татлытуг. Стало известно, что на Сюхан – Тубе, было надето платье марки Allure стоимость 1350 долларов, что значительно меньше в сравнении с другими лентами, которые потратились на героинь намного больше. Но не только на героине Тубы продюсеры решили сэкономить, также костюм Кыванча стоит на порядок меньше свадебного костюма Бурака Озчивита из «Черная любовь» или Керема Бюрсина из «Город последует за тобой». Стоимость брюк и жакета, которые были на Джесуре составляет 235 долларов.
Горките наши, недооценени... hahaha hahaha hahaha




Ден четвъртък - ВИШНА

https://vk.com/video-123508620_456240074

Общи условия

Активация на акаунт