Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 236

  • 89 191
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                                   Следобеден привет! Hug
     Лина, Hug


Цитат
На Кыванче Татлытуге сэкономили
вчера в 17:31
Многие турецкие сериалы в финале сезона показали свадьбы главных героев, в том числе и персонажей картины «Джесур и красавица». Главные роли в проекте исполняют Туба Бюйукустун и Кыванч Татлытуг. Стало известно, что на Сюхан – Тубе, было надето платье марки Allure стоимость 1350 долларов, что значительно меньше в сравнении с другими лентами, которые потратились на героинь намного больше. Но не только на героине Тубы продюсеры решили сэкономить, также костюм Кыванча стоит на порядок меньше свадебного костюма Бурака Озчивита из «Черная любовь» или Керема Бюрсина из «Город последует за тобой». Стоимость брюк и жакета, которые были на Джесуре составляет 235 долларов.
Горките наши, недооценени... hahaha hahaha hahaha




Ден четвъртък - ВИШНА

https://vk.com/video-123508620_456240074

  Направо се задавих от смях! Joy Joy Joy

               

                     

# 691
  • Мнения: 41 788
Обичат си я Туба-и Ферзан Йозпетек, и Тамер Левент...
Цитат
Ферзан Озпетек сменил профиль в свой инстаграм😍


Цитат
Тамер Левент обновил фото своего профиля в твиттере😂

# 692
  • Мнения: 41 788
Хаштагът #vedaetmeden-#непопрощавшись





Приятно гледане,момичета! Hug Hug Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 10 010
Обичат си я Туба-и Ферзан Йозпетек, и Тамер Левент...
Цитат
Ферзан Озпетек сменил профиль в свой инстаграм😍


Цитат
Тамер Левент обновил фото своего профиля в твиттере😂







Злати  Hug имаш лайк!  Hug

# 694
  • Мнения: 4 233
Здравейте дружки отново wavey
Злати Hug, Линка Hug Добре сте се справили с дневното дежурство
Надин Peace права си, че като чуя песен от някой от сериалите на Туба и веднага го свързвам с нея
Линка, Боби Laughing вярно, човек да ги ожали Туба и Киво заради по-ниската стойност на сватбените им одежди. Като гледам им се е отразило много зле  Joy
Обичат си я Туба-и Ферзан Йозпетек, и Тамер Левент...
Цитат
Ферзан Озпетек сменил профиль в свой инстаграм😍


Цитат
Тамер Левент обновил фото своего профиля в твиттере😂


Злати  smile3521 Прави ми впечатление, че много от актьорите (особено по-възрастните от нея), с които Туба си е партнирала през годините я обикват и впоследствие поддържат близки отношения с нея. Така беше с актрисата, която й беше майка в ПЛ, Халата Ишил И.от КРА, както и Шериф Сезер (ако не бъркам името й  Embarassed) която й беше първата сериална майка в "Розичките". Така, че доброто й сърце не остава незабелязана от партньорите й
 Peace


Хаштагът за тази вечер #vedaetmeden буквален превод с Гуги - без да си каже сбогом, т.е не се прощаваме. Кой и с кого? newsm78 Още малко време остана и ще рзаберем Whistling

Киносалона вече е отворен Heart Eyes



Приятно гледане и безпроблемен нет  Praynig Надявам се в края на епизода ледената кофа да не е много голяма Flutter


Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 20:16 от kanti

# 695
  • Мнения: 10 010



Приятно гледане и безпроблемен нет и от мен!  Hug

# 696
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Докато сме на озет  Wink да се обадя и аз, че съм в салона де  Simple Smile

А и не мога да пропусна това за  hahaha ощетените ни...  Joy Joy Joy, ама... Линка Wink те кой от тоалетите са сметнали, щото имахме няколко рокли и два костюма...  Laughing


Цитат
На Кыванче Татлытуге сэкономили
вчера в 17:31
Многие турецкие сериалы в финале сезона показали свадьбы главных героев, в том числе и персонажей картины «Джесур и красавица». Главные роли в проекте исполняют Туба Бюйукустун и Кыванч Татлытуг. Стало известно, что на Сюхан – Тубе, было надето платье марки Allure стоимость 1350 долларов, что значительно меньше в сравнении с другими лентами, которые потратились на героинь намного больше. Но не только на героине Тубы продюсеры решили сэкономить, также костюм Кыванча стоит на порядок меньше свадебного костюма Бурака Озчивита из «Черная любовь» или Керема Бюрсина из «Город последует за тобой». Стоимость брюк и жакета, которые были на Джесуре составляет 235 долларов.
Горките наши, недооценени... hahaha hahaha hahaha




Ден четвъртък - ВИШНА

https://vk.com/video-123508620_456240074

Е, хайде да видим и какво са ни приготвили в серията.

# 697
  • Мнения: 5 740
Привет  Hugна всички дами ,които са минали през темичката ни.
Благодаря ви за всичко.
Или   Туба им е в устата на пресата  или журналистите ,сега горките Туба  и Къванч да ги ожалиш,че са ги унижили с ефтини дрехи.Вчера описваха колко пари струва първата рокля на Туба около 25000 тл,днес  облечени с евтини дрехи.Да им имаме проблемита на турските журналя-Линка Hug

Приятно гледане и дано не ни залеят с много лед.


# 698
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                Приятели, приятно гледане и безпроблемен нет на всички!
Сега  10-15 минути реклами и започва предпоследната порция Дръзки и красиви! Дано да са наблегнали на КРАСИВИ в нея.  Peace Peace Peace

     

# 699
  • Мнения: 10 010
Е, как е?  Mr. Green
Забавно, нали ! Joy Joy Joy
Очаквах, че Корхан ще стане курбан, че Ръза ще отвлече Сюхан. Ами дадоха ни яка подсказка със сниманото от Ииит видео, което излезе преди няколко дни.
А мисля, че и всички разбрахте, че отдалечава Джесур, за да хване Сюхан.
Т.е. на всички ни беше ясно и не ни изненадаха.
Изненадата за мен беше, че СЦ направиха Джесур на глупак! Той, дето сложи полицията в малкия си джоб във всяко мероприятие, сега го изпързаля един престъпен мозък, и то толкова елементарно, че всички зрители знаеха много преди да се е случило, и що се възмущават, като го очакваха, не зная. Laughing
Ако Джесур беше се замислил малко и за Сюхан, нямаше да я остави у тях, Ширинката да я гледа и двама, които не ги интересува, да я пазят.
Сега и да реве и да се тръшка, все тая.
Не ми се иска Сюхан да загуби детето си, ама дали ще може да го опази с такъв психопат до нея...







Това на прима-виста.
Може да не ви хареса, ама това е...
Все пак вярвам в щастливия край, т.е., че Сюхан ще се измъкне жива. За детето не съм сигурна, уви...
Лека нощ!  Hug

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 00:27 от Lina_4

# 700
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
              Лина,  Hug мии    гадно е. Горрчи! Очаквахме наистина лошото да се случи. Така хубаво Джес пързаляше всички. Накрая Ръза него изпързаля. Гадост!
  Също като теб мисля, че ще имаме добър край другата седмица. Peace
          Оптимизъм му е майката! Мен е трябвало да ме кръстят Надя. Никога не губя надежда, дори в най- лошите и критични моменти.  Peace Peace Peace

 Спокойна нощ!

# 701
  • Мнения: 4 233
Линка Hug, Боби Hug абе очаквахме го този развой, ама  и на мен ми е кофти Sick
И аз съм от тези 'дето сме с розовите очила Боби и се надявам на положителен изход от тази ситуация за Сю и Джес. Praynig Освен това Туба неведнъж е казвала, че иска да разказва на хората истории с положителен заряд и завършек Peace Мисля, че Корхи ще го спаси великата Търкиш медицин Peace Колкото до бебето на Сю мисля, че ще оцелее. Не случайно Сю каза на тати, че е в 4-ти месец.  bowuuОпасните начални  3 месеца ги  е прескочила вече yes
Освен това ме осени идеята, че в следващата серия Тбей и Джес ще действар рамо до рамо за да хванат Ръза Peace Сега когато нещата са опрели до кокала - Корхан прострелян, Сю - отвлечаена, няма как да не си сътрудничат  Peace Нещо, което предполагахме че ще се случи още в началото  на сериала yes
И мисля, че не Сю, а Тахсин бей ще види сметката на Ръза yes


Няколко гифчета за настроение за да се поразмие горчилката от финала на серията Heart Eyes














Лека нощ!



Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 01:46 от kanti

# 702
  • Мнения: 5 740
Здравейте Hug
Канти HugБлагодаря ти за гифчетата.
Линка HugБоби Hug


               

В потрес съм от кръвожадните СЦ,това са жени,накрая и това причиниха на Сю,да изпита това ,което Джес изпита ,да види как най близкият ти човек загива.Един психопат върти турската полиция на пръста си.
За Сю никаква охрана,самичка ,двама охранители,които не реагираха,просто се разхождаха спокойно.
Джес беше човека,който вършеше работата на полицията,за всичко ,той разбра ,че Ръза не е умрял,той спаси детето.През цялото време вършеше работата на полицията ,с логика и ум.СЦ и него го направиха на нищо.Просто отмъщение на СЦ към Сю и Джес,защото и  двамата си казаха мнението ,че не харесват сценария и не искат втори сезон ,заради сценария.Отиде сам на евентуална среща с Ръза,прокурора в колата.Как никой от полицията не се сети ,че трябва да приберат Сю  в полицията ,за да са сигурни за живота и.
Искам Корхан  да бъде спасен,надявам се на турската медицина.
СЮ  дано не загуби бебето,дано този психопат не и причини това.
Никой няма в къщата ,няма кой да и помогне, ШИРИН И КЕМАЛ ги няма.един психопат и кръвожадни СЦ ,които по всякакъв начин показват своето
отношение към зрителите.

# 703
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Вичи  Hug

А на мен тази сутрин хич не ми се коментира снощният епизод, а и какво остава да се види в оставащата само една серия - не желая повече да си развалям усещането за деня, който ни предстои  Peace

Хората, които замислят ДК имат много странни виждания за развитието на тази история, пропуснаха шанс да ни разкажат една приказка, навирайки ни във все по-дълбоко в драма и нелогизми. Един ''супер герой'' като Джесур, да бъде манипулиран така от човек, прекарал много повече години в затвора, отколкото навън, а и полиция и прокуратура също не могат да го заловят или дори само да го спрат...  ooooh!
Нямам думи изобщо... на какво се разчита с този сериал  newsm78 - наблъскват една камара хубави кадри благодарение на ГА и... в следващият момент трябва да гледаме перфектният престъпник с успешните му деяния... Е... това не е моят сериал и наистина се радвам, че свършва  Peace


 


Туба вече има нужда от почивка и повече положителни емоции  Peace

Слава богу, че аз моите си ги имам на друго място и затова не преживявам толкова случващото се в ДК.  Simple Smile

Та... хубав ден да е за всички ни!  Peace

# 704
  • Мнения: 41 788
Добро утро! Hug Hug Hug





Линка HugБоби HugКанти Hug,наминали сте снощи след края на епизода!Мен ме заболя главата от напрежение и не ми беше до писане! ooooh! Въпреки,че предполагахме какви ще ги свърши този психопат! Peace

Вичи HugЦвети Hug

Явно този сезон всички СЦ са решили да приключват с много мъка сериалите!Поне в тези,които аз следя! Peace В този град....убиха майката и ГГ остана с бебе на ръце,в Кара севда-има още един епизод до финала,но и тук гл. героиня е накараха да убие съпруга си!Тя стреля,но ще видим др.сряда дали е бил с бронежилетка!Има и др.,с финал на сезона,но спирам! Peace







Приятен ден,момичета! bouquet

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 09:51 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт