Подарък за абитуриент

  • 13 736
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Нека приключа спора ви, на абитюрент се дават пари с идеята те да послужат за успешен старт в живота. Или подарък, който да служи за същото. Затова да, нито парфюми, нито шалчета , нито сувенири и т.н. са подходящи за подарък. Когато става въпрос за подарък за абитюрент(ако не са пари) преди да вземете нещо се запитайте: "Това как ще му послужи?". Надявам се това ви помогна.

# 16
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 084
споменахте, че детето абитУриента ще учи в чужбина  Peace

куфар или куфари или куфари Simple Smile ще са му от полза  Hug

но нищо не пречи да се допитате до родителите  Blush да не му станат прекалено много  Blush

# 17
  • Мнения: 6 196
Бих подарила златна гривна или ланец ,но ако ми е много близък роднина

# 18
  • Мнения: 12 216
Не знам дали е оригинално и полезно, но преди 6 години подарих на роднинско момче писалка/стило/, с пожеланието да разписва с нея дипломи и договори /момчето тренираше и футбол/. По-късно завърши висше, а към днешна дата работи в чужбина. Не съм го питала пази ли писалката, но...

# 19
  • Мнения: 21 282
Вмъквам се и аз в темата с въпрос какво да подаря на племенника ми абитуриент ?

# 20
  • Мнения: 6 301
Щом ти е племенник ти е достатъчно близък, за да попиташ какво иска, аз на моята племенница дадох пари.

# 21
  • Мнения: 21 282
Щом ти е племенник ти е достатъчно близък, за да попиташ какво иска, аз на моята племенница дадох пари.
И аз мисля пари.

# 22
  • Мнения: 1 324
Тази година братчето ми е абитуриент и като го питахме аз и приятелката му какво иска, отговорът беше Плейстейшън.  Laughing Шега, шега, но не би го върнал ако му го подарим.
Иначе избрахме да вземем един хубав часовник. За около 300-400лв. има много хубави, които са стилни и остават хубав спомен. Но разбира се ще дам толкова пари, защото ми е брат. Ако е чужд човек, мисля, че пари и то не повече от 100лв. са напълно приемлив подарък.  Peace

# 23
  • Мнения: 72
За абитуриент бих предложила пари в пликче (100лв) + подарък (часовник,тениска,парфюм или портфейл)

# 24
  • Мнения: 14 430
Пликчетата с пари ги недолюбвам.Ако толкова е необходимо да са пари ,то поне да са в хубав портфейл или портмоне.Предпочитам някакъв подарък за спомен,все пак да си остане.Парите са много преходни.Например за момиче-гривна пандора,портфейл ,друго бижу,чанта,куфар може би ,но да остане за спомен.За младеж-часовник,колан,вратовръзка,таблет.Такиа неща.

# 25
  • Nice
  • Мнения: 946
Щом семейството ви е близко 100-150 лева са добра сума.
Сестра ми също завършва и не иска никакви подаръци, а пари, за да си купи кола. Съучениците ѝ и те предпочитат кеш  Mr. Green Аз също помня, че държах ако някой ще ми прави подарък по-добре да са пари защото заминавах за чужбина и като цяло събрах хубава сума и доста ми помогна. Купих си първия лаптоп за лекции и един здрав куфар, поднових си също и гардероба и съм доволна, че не събрах разни сувенири, парфюми, злата, козметично комплекти и тн.

Скрит текст:
Само едната ми баба си държеше на нейното и ми купи спален комплект, в моя регион това подаряват всички възрастн поканени на бала  Crazy Мои съученички си имат от тогава по 3-4 спални комплекта  Mr. Green От тези които ги продават по пазарите.

Иначе тези които държат да купят подарък може да изберат някой хубав четец, ако детето обича да чете. А аз си преглеждам и лекциите на моя, така, че е нещо което може да послужи.

# 26
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Ако е много близък абитуриента, може да му подарите шофьорски курс. Така със сигурност ще ви помни цял живот  Wink

# 27
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 294
Племенницата ми ще бъде абитуриентка след седмица.
Ще и подарим портмоне в което ще сложим дебитна карта и ваучер за един от варненските молове.
Чувала съм,че не е хубаво да се подарява празно портмоне.

# 28
  • Nice
  • Мнения: 946
-veni-
Скрит текст:
аз знам, че трябва да е червено, било на пари  Mr. Green
да е жива и здрава абитуриентката ви  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 5 967
100 % съм за пари.
Никакви глупости не подарявам, да ги местят по шкафовете с години.
Аз самата съм зарината от глупави подаръци, дето са ми запълнили няколко шкафа, подарени ни по различни поводи.
Някои сувенири и ювелирни "произведения" съм се чудила за какво са.
Имам сребърен , гравиран делител за страници на книга ooooh! ooooh! ooooh! Дълго се чудих какво е
Мога да изброявам още чудеса. Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт