Знаете ли кого видях?! - тема 31

  • 184 260
  • 801
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 926
Михаела Филева на летището. Много усмихната и някак не набиваща се на очи Peace Децата обаче веднага е помолиха за автографи и снимки  Peace

# 751
  • Мнения: X
Цецо Елвиса в заведение за хранене в Бизнес парка в Младост- поогледа се, не му допадна обстановката май и се изнесе Joy

# 752
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Луди фенки не му ли наскачаха?

# 753
  • Мнения: 24 524
Вчера в Галерия прочетох за "запуснатата" Станислава Цалова.1:1 с информацията от предната страница."Очевидец" на Галерия уж я бил видял в някакъв мол. Whistling
Очаквам си хонорара от този преписвач Flutter

# 754
  • Мнения: X
Луди фенки не му ли наскачаха?
ТЦ, май бях една от малкото, които го забелязаха Joy

# 755
  • софия
  • Мнения: 25 682
Вчера в Галерия прочетох за "запуснатата" Станислава Цалова.1:1 с информацията от предната страница."Очевидец" на Галерия уж я бил видял в някакъв мол. Whistling
Очаквам си хонорара от този преписвач Flutter
Ще има да взимаш. Да не си била само ти там да си я видяла?
Скрит текст:
Така разправят преписвачите, де. Не е моя реплика.

# 756
  • Мнения: 24 524
Щом няма хонорар...няма да кажа къде видях Васил Божков преди няколко дни Laughing Laughing

# 757
  • София
  • Мнения: 10 825
Щом няма хонорар...няма да кажа къде видях Васил Божков преди няколко дни Laughing Laughing
В някое от мнооого-мнооого старите издания на тази тема, помня че съм чела коментара на една потребителка:

"Преди няколко дни видях един известен човек на едно място " JoyJoyJoy

# 758
  • Мнения: 594
То и аз малко в тоя стил. Видях един човек- висок, строен и много красив на средна възраст. Или е известен политик, или журналист или бизнесмен. Ама като не мога да се сетя Simple Smile Та и аз така - видях го, мноУ убав на живо.

# 759
  • Мнения: 39 503
Преди час Коцето, фолкпевецът, нагъваше банички в баничарницата на Мадрид. Толкова му беше сладко, че чак на мен ми се дояде  Mr. Green

Последна редакция: пт, 06 окт 2017, 20:13 от sigma

# 760
  • София
  • Мнения: 16 211
То и аз малко в тоя стил. Видях един човек- висок, строен и много красив на средна възраст. Или е известен политик, или журналист или бизнесмен. Ама като не мога да се сетя Simple Smile Та и аз така - видях го, мноУ убав на живо.
Краси Минев?

# 761
  • Мнения: X
Краси Минев красив и строен? Аз за Милен Велчев залагам.

# 762
  • Мнения: 6 013
Аз на Лукарски. Кой печели? Grinning

# 763
  • Мнения: 17 546
Мале, какви мъже намирате за мноУ красиви... Mr. Green

# 764
  • Мнения: 6 013
Трагедия просто Grinning

Общи условия

Активация на акаунт