Забременели след ин витро - Tема 36

  • 53 969
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 687
Я, Кристи да каже кога усети бебчо! Wink
Хахаха, не ми напомняй! В 30та седмица още не бях сигурна дали бяха газове или бебе Crazy Накрая вече усещах нещо със сигурност, но само в определена позиция и примерно веднъж на ден. Две седмици след това родих Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 999
Я, Кристи да каже кога усети бебчо! Wink
Хахаха, не ми напомняй! В 30та седмица още не бях сигурна дали бяха газове или бебе Crazy Накрая вече усещах нещо със сигурност, но само в определена позиция и примерно веднъж на ден. Две седмици след това родих Mr. Green

Хахахаха, ама какъв Мушмул родииии, а?

# 32
  • Мнения: 19 687
Мъхъ, то и затова беше толкова странно как нищо не усещам Simple Smile

# 33
  • Мнения: 108
Аз като бях бременна с баткото си спомням как го усетих някъде около 25-26-27 г.с. ама хич нямах особени притеснения. 22-годишна бях, живот здравей..  Crazy
Гледам обсъждали сте за покупки и суеверия. Аз честно казано ако не започна скоро с някакви покупки, не знам дали въобще ще имам възможност да правя големи разходки, да избирам това-онова, или като цяло да излизам от вкъщи. Какво да се прави.. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 5 894
Не е полезно да ставате жертви на суеверията. Борете се с тях и не си затривайте възможността да изживеете бременността си. Хубава, лоша не се знае дали ще се повтори Peace
Аз трябваше да се хвърля от някъде, ако карах в този дух. Тъпо и упорито вярвах и се надявах, че всяка следваща Б ще е успешна и безпроблемна. И тази ми започна доста "цветущо" и беше на ръба доста време, но като се позакрепиха нещата си казах, че няма да се лиша от малките удоволствия като набелязването и пазаруването на разни бебешки неща. В крайна сметка всичко това е материално и може да се продаде. Поне си проучвайте и набелязвайте разни неща, които да чакат да бъдат купени. Че накрая е наистина тежичко и времето като притисне става неприятно.
Ох Кристи бях те забравила с твоето "безчувствие" Laughing Тъкмо те мислих днес къде се изгуби, че не пишеш. Май скистосваш с мушмум по парковете в издирване на сладолед Mr. Green

# 35
  • Мнения: 85
Оо Олив, на твое място и аз със сигурност щях да започна да се оборудвам най в началото, за мое лично спокойствие Simple Smile Май аз съм по-притеснена от теб, където съм с едничко. А ти с 3- голяма ведрина излъчваш, дано всичко докрай да ви е наред!

# 36
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Плацентата не се мести буквално, но с разтягането на матката позицията се измества. Моята беше предна горна, а родих със задна горна. Усетих бебко много рано, като гъдел, някъде към 16-17гс. А послесния месец беше страшно Wink. Имам снимка на корема където дупето му е толкова ясно очертано и изпъкнало напред, че можеше да видя ясно, че ще е направо с 2ка памперси.

Олив, добре дошла и дано всичко е наред до щастлив финал.

Нандин, стиснати палци!
Дунди и за теб!

# 37
  • Мнения: 19 687
Ох Кристи бях те забравила с твоето "безчувствие" Laughing Тъкмо те мислих днес къде се изгуби, че не пишеш. Май скистосваш с мушмум по парковете в издирване на сладолед Mr. Green
Скитосвам, за да си запазя разсъдъка Mr. Green Останем ли вкъщи за повече от час, лошо!!!

# 38
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ние днес пък се съдрахме от рев навън, прибрахме се и е направо нов човек. Днес се наспа прилично и не рева като заклан след баня. Нооо си седяхме вкъщи Sad

# 39
  • Мнения: 19 687
Оооо, това и при мен се случва понякога. Дране без причина навън  Crazy Ставам въртоглава.

# 40
  • Мнения: 6 539
Благодартя за темата bouquet
Жани, няма да се притесняваш Hug Аз също усетих късно бебето с предна плацента - към края на 21- началото на 22 Wink

# 41
  • Мнения: X
Жани, няма да се притесняваш Hug
Ще се опитам  Hug
Кристи тотално ме успокои  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 19 687
Нали?  Mr. Green
Хич не се притеснявай и не прави като мен. Скачане, ядене на сладко, музика...какво ли не пробвах! Не и не, само си скъсах нервите  Joy

# 43
  • Мнения: X
 Joy
Мен и без това в скачането хич ме няма  Mr. Green Hug

# 44
  • Мнения: 85
Мацки, шофира(х)те ли по време на бременността?

Общи условия

Активация на акаунт