Седми клас - Дишай спокойно! Иди! Реши! 16.05.2018 - 21.05-2017

  • 99 762
  • 919
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 6 343
Моята девойка беше миналата година на екскурзия в Румъния и ми се оплака, че едва са намирали по някой английско говорящ да ги упъти, като питат. В столицата. И според нея се стараели да питат по-млади хора. Даже в някакъв мол, където се очаква да идват повече чужденци, служителите, които са питалим за нещо, са ползвали ръце да ги упътят.
Надничам от съседна тема и се вълнувам с вас. Дойде и вашия ред!  Simple Smile
Стиснати палци децата да са здрави и да покажат на какво са способни. Успех!  Hug



# 91
  • Мнения: 14 133
Стейси Грей, много благодарим!  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 1 168
И аз бих казала, че владеенето на езика е индивидуално за всяко дете. Моето комуникира свободно на английски. Пише добре. Покрива високо ниво, затова гимназия с английски изобщо не ни е на прицел.

# 93
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ей ме, нА!  bowuu

Лелееее... седмични теми... Дано ви хващам  Hug
Амбърче, страхотно оформление  bouquet
Имаме си сл. бележка, кодове, зали.
Искат ги в 9.00ч, което е лудост, но... Ще се съобразим.
В четвъртък са с намалени часове и моят се пазари, да не ходи. Нооо, майка му НЕ е на това мнение.

Запазвам привидно спокойствие. Прави преразкази всеки ден (но поглежда поне 2 пъти текста  Tired).
Ей, няма да допускам НВО да е драмата в живота ми.

Успешни, здрави и щастливи да са децата ни  Praynig

# 94
  • Мнения: 14 133
Нашите ги викат в 09,15ч.  Wink

# 95
  • Мнения: 2 024
Изводът е, че образователната система в Румъния в пъти превъзхожда нашата, след като децата им- 12-13 годишни ученици с изявен спортен профил, научават в училище английски език, без родителите им да наливат куп пари в бездънната яма на частните езикови школи.

Смятам, че извод може да се направи само за езиковата подготовка на децата, които са били на този лагер.  Peace

А това, с мисленето ... моите очаквания са да се случва извън и преди училище.  Peace Peace
Добре, че училището не е 24/7 ...  Peace

# 96
  • Варна
  • Мнения: 6 343
Стейси Грей, много благодарим!  Heart Eyes

Hug
Познавате си децата, кой колко е податлив на паника и т. н. Моята девойка е от паникьосаните, та...
Я да препоръчам минимум едно лимонче да имате сутринта на изпититите, че ако се тръшне детето с позиви за повръщане от вълнение, да помагате.  Simple Smile
Абе я наздраве!

# 97
  • Мнения: 14 133
Стейси Грей, благодаря за съвета.  Heart Eyes
Може лимончето засега да го пуснем в някой коктейл.  Wink  Laughing
Наздраве.  Party

# 98
  • Мнения: X
Стейси Грей, благодаря за съвета.  Heart Eyes
Може лимончето засега да го пуснем в някой коктейл.  Wink  Laughing
Наздраве.  Party
Айдееее... И Чибито се пропи покрай нас.  Mr. Green
Просто опазете децата здрави и без излишни нерви.

# 99
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 242
Стейси Грей, благодаря за съвета.  Heart Eyes
Може лимончето засега да го пуснем в някой коктейл.  Wink  Laughing
Наздраве.  Party
Айдееее... И Чибито се пропи покрай нас.  Mr. Green
Просто опазете децата здрави и без излишни нерви.
Дидева ,моя досега го мачках с ракия и му натопих краката в гореща солена вода. Заплаших го ,че ако не се стегне ще му дам да изпие шишето с ракията. hahaha hahaha
Детето каза ,че съм щяла да го убия с тази ракия и щял да ме преследва като дух защото щял да има недовършена мисия с НВО-то. Joy Joy Joy

# 100
  • Мнения: 11 974
Много стиснати палци!

Да се похвалите всички до една!

# 101
  • София
  • Мнения: 7 673
Абе момичета. Тия, които се прибираме след 20,00, как да ви изчетем, а?  Crossing Arms

# 102
  • Мнения: 14 133

Айдееее... И Чибито се пропи покрай нас.  Mr. Green
Просто опазете децата здрави и без излишни нерви.

Няма да се цепя от тайфата, я.  Joy  Party
Държа се. Пред детето съм спокойна.  Peace
Иринка, приятно наваксване.  Wink   Heart Eyes
Светкавица,  bouquet
Зечова, ей ще опиянчиш и детето.  Joy
 

# 103
  • Мнения: X
Абе момичета. Тия, които се прибираме след 20,00, как да ви изчетем, а?  Crossing Arms
Стъпка едно. Строявате всеки член на семейството да направи нещо полезно ( примерно да приготви и сервира вечеря, докато мама си вдига изморените копитца на високо);
Стъпка две- След вечерята или едновременно с нея си наливате хомеопатично успокоително ( производно на двойно ректифициран спирт или естествено отлежало).
Стъпка три. Скролвате страничките по ред, благославяйки МОН, както си е редно.
Наздраве!  Mr. Green

# 104
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 242
Абе момичета. Тия, които се прибираме след 20,00, как да ви изчетем, а?  Crossing Arms
Веднага да се поправят и да си вземат отпуск до 5 юни. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт