Седми клас - Дишай спокойно! Иди! Реши! 16.05.2018 - 21.05-2017

  • 99 822
  • 919
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 14 133
Уникални сте.  Heart Eyes
Ще умра от смях.  rotfImbo

# 106
  • Русе
  • Мнения: 11 930
  Аз дет си работя в къщи не мога да изчета всичко, не знам другите как се справят.
  Вечерята напоследък е пуканки и салата.

# 107
  • Мнения: 14 133
Е,  няма съвсем да умрат от глад.  Joy
Да не ги мислим.  Wink

# 108
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
 Аз дет си работя в къщи не мога да изчета всичко, не знам другите как се справят.
  Вечерята напоследък е пуканки и салата.
Амбър, у нас вечерята е мираж. Ще ядат във вторник. Crossing Arms

# 109
  • Мнения: X
 Аз дет си работя в къщи не мога да изчета всичко, не знам другите как се справят.
  Вечерята напоследък е пуканки и салата.
И аз работя от вкъщи.
Скрит текст:
Скролвам постовете на Мама Мими и без проблем изчитам всичко останало. Вероятно има нещо сбъркано в мен, но не си припадам по мигащи, святкащи, синьо-жълто-червено-зелени чаршафи, не пропускащи да коментират всяко едно предхождащо ги мнение.
 Аз дет си работя в къщи не мога да изчета всичко, не знам другите как се справят.
  Вечерята напоследък е пуканки и салата.

Амбър, у нас вечерята е мираж. Ще ядат във вторник. Crossing Arms
До вторник само ще се пие. Тези 200 литра разнообразни напитки, дето ги спомена между другото.... Whistling

# 110
  • Мнения: 14 133
Зечова, недей така.  Laughing
Поне направи една салата за ракията или сложи мезенце, ядки за друго питие.  Joy



До вторник само ще се пие. Тези 200 литра разнообразни напитки, дето ги спомена между другото.... Whistling

 hahaha

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
В момента у нас тече купон: съседката седмокласничка ни е на гости, на децата де, не на мен  Laughing, та седмокласниците се забавляват - наборът направи две купи с пуканки, ядат и играят на карти...кви изпити, кво притеснение- нямам думи направо! И ми развиват тезата, че два дни преди изпит не трябвало да се учи нищо!  Mr. Green Изгоних ги в детската и си лягам пък.  Crossing Arms

Лека нощ!

# 112
  • Русе
  • Мнения: 11 930
  Кой каза 200 л. алкохол. Всичко излоках в къщи. Едни коняци древни, по които не си падам се мотат тук. Вече пия от бирата на ММ. До там изпаднах. Искам да се запазя неспиртосана до понеделник.
  Не ми стига всичко, ами дребният се прибра преди час много подтиснат. Едва преди малко изпълзя от драмата си. Тренировката не му станала - едно и второ , малката гад вместо да се довери на осведомената си грижовна майка отишъл при директора и направо попитал - Колко точки трява да имам за да остана в училището. И онзи гадняр му казал - 500 точки  трябва да имаш,  Светльо. И моето увесило нос, сякаш не му показвах незнам си колко пъти баловете от последните години и не видя че влизат с четворки по всичко. Затуй му казах, трява да учиш , да не те лънготят разни директори и политици и гад всякаква.

# 113
  • Мнения: 14 133
Прави са децата.  Laughing
Изпитът трябва да се полее, в техния случай да се отпразнува предварително.  Joy
Пък после пак се пие- едни от радост, други от мъка.  hahaha
Горкият Светльо.  Cry

# 114
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Амбър, той пък що не му е казал че с 500 точки ще има да му се моли да остане!

# 115
  • Мнения: 14 133
Амбър, той пък що не му е казал че с 500 точки ще има да му се моли да остане!

Ами , да.  Peace

# 116
  • столицата
  • Мнения: 3 867
Зечова,забавно е у вас. А за училището защо направо не го спреш.
Моето си е къщи на спокойствие. Днес взех и бележката.
Амбър,дано се успокои Светльо.
Аз се опитвам и през деня да ви чета,ще ме изгонят от работа накрая,че много пишете.

# 117
  • София
  • Мнения: 7 673
Амбърче, пошегувал се е човекът.  Peace
И нашата класна това писа преди време в групата ни - гоним 500 точки. Нека не бъдем максималисти. Едва ли някой ще ги догони.  Joy
Дидева, точка 3 я изпълнявам много успешно.  Laughing
Чакам и 19-ти да дойде топлата вода на Призма.  Mr. Green
Моят човек не стига, че е втора смяна, ами не се прибира веднага. Пустият снукър. Днес си дойде в 22,00. С паднала батерия на телефона от часове.  #Cussing out
А е излязъл в 7,30 сутринта за курса по БЕЛ.  Tired

Последна редакция: вт, 16 май 2017, 23:08 от *Ирина*

# 118
  • София
  • Мнения: 13 238
Абе момичета. Тия, които се прибираме след 20,00, как да ви изчетем, а?  Crossing Arms
Веднага да се поправят и да си вземат отпуск до 5 юни. Mr. Green

Даммм, както направихме някои други...  Mr. Green

# 119
  • София
  • Мнения: 7 673
Абе момичета. Тия, които се прибираме след 20,00, как да ви изчетем, а?  Crossing Arms
Веднага да се поправят и да си вземат отпуск до 5 юни. Mr. Green
Даммм, както направихме някои други...  Mr. Green
Гадинченцеееее  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт