Какво да правя искат да ми махнат матката..???

  • 6 571
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 640
KDimova, какво стана на прегледа?
За сега всичко е добре Praynig
Доцент Славчев, каза че няма нужда от реконизация иска да изчакаме до септември и тогава да си пусна една цито на мазка и от там ще видим дали ще се прави втора конизация...Каза още и че след вторият ми месечен цикъл можем да работим по въпроса с бебеправенето Heart Eyes
А от епикризата направена ми в Стара Загора нямаше точен отговор изрязано ли е до здраво или не... пише само че имам дисплазия 3та степен във върха на конуса.... когато говорих с патолога и го попитах защо е така той отговори„Защото неможахме да изследваме има или няма здраво,за това го писахме така.А и при теб е вътре в канала,външно шийката ти е здрава за това го написахме така...”Бил мислел че имало още в канала и било ма високо...с една дума и те незнаят какво са направили... а доцента в София каза че и да има нещо дори и да забременея тази реконизация можел да я направи след като родя... и такива неща... надявам се да са ме изрязали до здраво.. но това единствено ще покаже цито на мазката септември... до тогава нямам намерение да се пазя,мислим след следващият ми МЦ да започнем с опитите Simple Smile
Стискам палци Simple Smile пожелавам ти едно здраво бебче Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7
KDimova, какво стана на прегледа?
За сега всичко е добре Praynig
Доцент Славчев, каза че няма нужда от реконизация иска да изчакаме до септември и тогава да си пусна една цито на мазка и от там ще видим дали ще се прави втора конизация...Каза още и че след вторият ми месечен цикъл можем да работим по въпроса с бебеправенето Heart Eyes
А от епикризата направена ми в Стара Загора нямаше точен отговор изрязано ли е до здраво или не... пише само че имам дисплазия 3та степен във върха на конуса.... когато говорих с патолога и го попитах защо е така той отговори„Защото неможахме да изследваме има или няма здраво,за това го писахме така.А и при теб е вътре в канала,външно шийката ти е здрава за това го написахме така...”Бил мислел че имало още в канала и било ма високо...с една дума и те незнаят какво са направили... а доцента в София каза че и да има нещо дори и да забременея тази реконизация можел да я направи след като родя... и такива неща... надявам се да са ме изрязали до здраво.. но това единствено ще покаже цито на мазката септември... до тогава нямам намерение да се пазя,мислим след следващият ми МЦ да започнем с опитите Simple Smile
Стискам палци Simple Smile пожелавам ти едно здраво бебче Simple Smile
Дай Боже  Praynig
За сега се боря с цигарите трябва да ги откажа но ми е доста трудно а трябва Simple Smile

# 17
  • Мнения: 118
Здравейте, кой е докторът? Искам 2-ро мнение за майка ми. Благодаря Ви!
Разбирам ужасът ти,защото бях на 25 г.,когато в Ракова/София ми казаха режем органът,за да спасим човека,буквално и то светило в онкогинекологията ooooh!,но аз не позволих NaughtyПопаднах на прекрасен специалист (но темерут малко,като човек), който ми направи конизация пълна с упойка,каза ми, че обща статистика няма-при някои жени се оправят нещата,при други- не,препоръча ми имуностимуланти за вдигане на имунитета,спокойствие,чист въздух,никакъв стрес,алкохол,цигари и т.н. Борихме се 5 години за дете, всякакви лекари, изследвания и въобще всичко,което може да се направи и точно преди лапароскопията се оказа,че съм бременна,а по документи се водех с неустановен стерилитет. Тежка Б. На легло,заради скъсена шийка и прекрасното ми чудо, секцио родено, но не само заради конизацията,а и заради други показатели, общо взето ме гледаха странно всички: как,по дяволите, съм успяла да го износя и то до 37 г.с. Кърмене. 2-ра неуспешна Б., и след нея 3-та, пак тежка и на легло, с принцеса,родена в 39 г.с. пак секцио,заради срастване и други проблеми. Кърмене. Цитонамазка след 6 месеца-лоша, нов апарат,който установява риска,май Lu viva, се казва, за 1 минута, напълно безболезнено-риск огромен, спешно абразио за биопсия, резултат не толкова лош, колпоскопия и преценка,че мога да пробвам с лечение за 3 месеца,защото клетките са в горната част на шийката на матката и трудно/невъзможно ще бъде да се премахнати, а аз мечтая за още 1 дете Laughing.

Гореща препоръка: не губи време, веднага търси 2-ро мнение, не знам нищо от опит за Плевен,но съм чела много положителни неща! Вариант 2: София. И винаги искай да ти обясняват какво точно ще ти правят и защо и има ли друг вариант.

Не се отказвай Peace, аз съм невъзможен случай, според медицината, но ето,че се радвам на 2 прекрасни деца. Пожелавам ти от сърце и ти да имаш възможност да се насладиш на тази радост и не забравяй,че всеки случай е различен и нямам невъзможни неща,само Бъди спокойна и не се стресирай/нервирай, доколкото можеш,защото това вреди много в случаи,като нашите Hug

Общи условия

Активация на акаунт