Съседка свири на пиано. Какви са ми правата?

  • 68 480
  • 664
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 188
А щъркел как трака, ако знаете! В селото, в което летуваме са виладжии и петли няма, но има щъркелови гнезда на електрическите стълбове, огромни - отгоре на конструкцията резидират щъркелите, а  в пръчките на самото гнездо орда врабци. Напроаво многоетажен блок. И като застане тоя птеродактил  с извита глава и като.почне да трака с човка, просто не е истина какви децибели произвежда. Защо го прави това не знам, безумна работа. Може би сигнализира през три села на другите щъркели.
Ми прави се на мъж. И мен съседът ме дразни като вземе да разтяга пружините 2-3 през нощта. Ми не може така. Скуирт партитата и секс оргиите, и те под график трябва да се провеждат. Ред трябваааа, ред, по график, хох hahaha hahaha hahaha hahaha

# 571
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Цитат
Ми прави се на мъж. И мен съседът ме дразни като вземе да разтяга пружините 2-3 през нощта. Ми не може така. Скуирт партитата и секс оргиите, и те под график трябва да се провеждат. Ред трябваааа, ред, по график, хох hahaha   

Малей, как разбра за тия скуирт партита само не стана ясно.. Joy

# 572
  • Мнения: 25 641
Сигурно по аромата...  newsm78

# 573
  • Мнения: 4 188
Прокапа от тавана Joy

# 574
  • софия
  • Мнения: 2 543
Скуирт партитата - що е то?

# 575
  • Мнения: 25 641
Предполагам – групов секс за пикльовци.  Laughing

# 576
  • Мнения: 5 234
- Защо свириш на пиано по три часа на ден, като нямаш понятие от музика?
- Защото човек трябва да знае какво иска.
- Ти какво искаш?
- Апартамента на съседа...
 Joy

# 577
  • Мнения: X
......... Само търпение му е майката щом е в разрешените часове и децибели.
И в къща да се изнесе авторката - там пък петела на комшиите ще запее по тъмно. ...
В неделя следобяд бях задрямала на терасата и петелът на съседите ме събуди, разкукуригал се като за последно, този изрод......... и не спира ooooh! замерих го с една тухла, но не го уцелих  Joy На кой да се оплача  Mr. Green

# 578
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Нашият съсед си има тъпан от няколко месеца. Зимата бяха страхотни циркове. Биеше тъпана с часове, бебето се къса да реве, той не чува като му блъскаме по вратата, дори от полицията бяха откачли, защото ги викаме, но никой не отваря. Накрая мъжът ми успя да го засече и съседът   казал, че му го подарили и не можел да се стърпи!?  Tired 
Уж се разбраха. Имаше малко затишие, а сега го прелупва набързо по 2-3 пъти на ден. Днес точно така събуди хлапето, когато тъкмо я бях приспала.
Този човек е пълен дебил, през годините тъпанарщините и изпълненията му нямат край.

# 579
  • Мнения: 2 616
Нашият съсед си има тъпан от няколко месеца. Зимата бяха страхотни циркове. Биеше тъпана с часове, бебето се къса да реве, той не чува като му блъскаме по вратата, дори от полицията бяха откачли, защото ги викаме, но никой не отваря. Накрая мъжът ми успя да го засече и съседът   казал, че му го подарили и не можел да се стърпи!?  Tired 
Уж се разбраха. Имаше малко затишие, а сега го прелупва набързо по 2-3 пъти на ден. Днес точно така събуди хлапето, когато тъкмо я бях приспала.
Този човек е пълен дебил, през годините тъпанарщините и изпълненията му нямат край.


 #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy УжасТ!  Joy Joy Joy Влез у тях и му резни тъпана.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

България, кво да прайш! Шизофреник нападна съседи с кирка, натроши им вратата  Sunglasses
Май по-добре съсед с тъпан, отколкото съсед агресивен шизофреник...  #Crazy Joy Joy Joy То и двата варианта не са желателни, ама...  Rolling Eyes

# 580
  • София
  • Мнения: 16 047
Бели кахъри си обменяме тук.
Сега гледах по тв. - човек си купил апартамент със скрит бонус - щайга с действащи гранати от Втората световна в мазето.
В колко ли апартаменти има складирани разни гъмящи изделия.........
Фри, издебни кукуригащото създание и го примами у вас. А после го мяташ в тенджерата да се свари хубаво, да му опадат кокалите.

# 581
# 582
  • Мнения: 6 417
Петелът няма да го барате.  #Cussing out

# 583
  • Мнения: X
 Joy Шушон и да искам не мога да го хвана, а и не смея - заради съседа хахах

# 584
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Joy Шушон и да искам не мога да го хвана, а и не смея - заради съседа хахах
Внимавай как го ловиш, че доста силно може да те накълве. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт