WIZZ AIR - 26

  • 74 910
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
многом пъти е коментирано, но как да си ползвам отстъпка за резервация през букинга?
т.е имам върнати пари

# 46
  • Мнения: 140
RNR, аз го направих и си струваше, защото разликата беше 50 лв на човек, а сме 4-ма. Тоест спестих около 100 лв (ако купувах багаж щеше да е дори повече). Освен това не се знае, може пак да пътуваш до догодина Simple Smile.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 167
Ралица
*Важи отстъпка от цените за WIZZ Discount Club включително данъците, задължителните такси и малкия кабинен багаж (макс.: 42 x 32 x 25 см), но изключвайки административната такса. Отстъпката е валидна само ако членът на WIZZ Discount Club също пътува. Отстъпката може да варира между 20% и 30%. Тази промоция важи на 18 май от 00:00 до 23:59 Централно европейско време. Цената важи само за резервации, направени на wizzair.com, мобилното приложение WIZZ. Броят налични места за всяка от цените е ограничен.

# 48
  • Мнения: 200
RNR, аз го направих и си струваше, защото разликата беше 50 лв на човек, а сме 4-ма. Тоест спестих около 100 лв (ако купувах багаж щеше да е дори повече). Освен това не се знае, може пак да пътуваш до догодина Simple Smile.

Днес вече нямаше значение за членството. При плащане ми изписа, че ако искам да стана член ..... ще спестя 112 лв, а трябва да дам 119. Така че без Дискаунт членство купих 4 билета за 393,00 лв.

Как ви се струва (на тези, които пътуват често) добре ли е като цена?

ПП: момичета кога трябва да се чекирам онлайн? Пише до 1 ден - това какво означава - 1 ден от покупката или 1 ден преди полета?

# 49
  • Мнения: 140
30 дни преди полета почва чекирането, до 3 часа преди самия него можеш да го направиш, значи при теб след един ден.

# 50
  • Мнения: 98
Здравейте,
вчера закупих четири билета, имах дискаунт карта за мен и още един от Декември миналата година, сега ме принуди да си закупя и групово членство, като за такса ми изписа само 60 вместо 120 лв. (един вид се надгражда от предната ли? не ми е ясно ) Другото, което не разбрах е общата сума в лв. ми бе 376, а после на пътния план фигурираха и 376лв и на едно място 205 евро. В крайна сметка са ми изтеглили 205 евро от картата, някой има ли идея защо е така?

# 51
  • Мнения: 200
Здравейте,
вчера закупих четири билета, имах дискаунт карта за мен и още един от Декември миналата година, сега ме принуди да си закупя и групово членство, като за такса ми изписа само 60 вместо 120 лв. (един вид се надгражда от предната ли? не ми е ясно ) Другото, което не разбрах е общата сума в лв. ми бе 376, а после на пътния план фигурираха и 376лв и на едно място 205 евро. В крайна сметка са ми изтеглили 205 евро от картата, някой има ли идея защо е така?

Това с доплащането на 60 лв. го пишеше в условията на членството, т.е. от единично преминава в групово. А за еврото предполагам че си отразила плащането с валута затова е 205 евро, като плащах имаше 2 опции - в лв и във чужда валута.  Peace

# 52
  • Мнения: 98
Благодаря, явно в бързината не съм го забелязала това.

# 53
  • Мнения: 142
На 18.05 синът се опита да направи резервация, Копенхаген - София на цена 740 датски крони с отстъпката,
но плащането не сработи и се наложи да прави втора резервация, но цената се вдигна и стана 825 крони - разлика в лева около 25. Случвало ли се е и на Вас, и това нормална практика ли е да се повиши цената за няколко минути? 

# 54
  • Мнения: 2 741
Да, на мен ми се случи. Въведох данните на едната си карта, не я прие и поиска някакъв код за сигурност,който се взима от самата Банка. Смених данните с друга карта и ми се смени цената на единия полет ...и това е в рамките на 2-3 минути...

# 55
  • Мнения: 200
30 дни преди полета почва чекирането, до 3 часа преди самия него можеш да го направиш, значи при теб след един ден.

Благодаря  bouquet

# 56
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Да, на мен ми се случи. Въведох данните на едната си карта, не я прие и поиска някакъв код за сигурност,който се взима от самата Банка. Смених данните с друга карта и ми се смени цената на единия полет ...и това е в рамките на 2-3 минути...

Относно кода за сигурност за който пишете,не се взима от банка ,а трябва вие да си го направите.Има такива сайтове,при които,при плащане иска винаги този код за сигурност. Във Вашия случай,може би картата си е била ОК,а само кода е трябвало да въведете,явно сте го направили,когато сте регистрирали картата и сте забравили щом изисква код(обикновено иска 3,5,11 символ от паролата или 1,6,9-цифрите винаги са различни)
Малко объркано стана,дано да сте ме разбрали  Peace

# 57
  • Мнения: 2 741
Е, изписа ми,че се взима от банката..Влизах си в онлайн банкирането и никъде не видях как да си го направя...няма значение..Виза-та ми иска такъв код, Мастъркард не ми иска, към една и съща сметка са...Явно ще плащам с Мастъркарда...

# 58
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Е, изписа ми,че се взима от банката..Влизах си в онлайн банкирането и никъде не видях как да си го направя...няма значение..Виза-та ми иска такъв код, Мастъркард не ми иска, към една и съща сметка са...Явно ще плащам с Мастъркарда...

Е,добре,извинявам се,че се опитах да бъда полезна  Peace
Успех

# 59
  • Мнения: 4 323
На 18.05 синът се опита да направи резервация, Копенхаген - София на цена 740 датски крони с отстъпката,
но плащането не сработи и се наложи да прави втора резервация, но цената се вдигна и стана 825 крони - разлика в лева около 25. Случвало ли се е и на Вас, и това нормална практика ли е да се повиши цената за няколко минути? 
Нормално е, като свършат билетите с тази цена идва следващата. В случая както не сте ги купили ги държи някакво време и после ги връща за продажба.

Общи условия

Активация на акаунт