За майките, които дават на децата си Aquasource

  • 24 475
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
Вече почти месец давам на Светли 1коластра и една ЗЕ на ден. Когато започнахме той беше с хрема, направих си капки от коластрата и му капах в носа за две седмици хремата напълно отшумя, а я влачехме от сума ти време. Онзи ден започна да губи глас вчера на няколко пъти му дадох ударни дози ЕМК и днес е по-добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 460
Здравейте!

Давам на сина си (3 г. ) - 1K, 1ЗЕ и един капкомер течна AFA.

Бихте ли казали, когато детето не е добре, в какви количества давате водораслите и коластрата.
Благодаря!

# 17
  • София
  • Мнения: 7 034
Колко струва една опаковка зелена енергия  и от каква възраст може да се дава превантивно?

# 18
  • Мнения: 1 883
ЗЕ струва 60 лв - 120 капсулки , но ако се регистрериш е 42лв  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 883
Защо не пишете  и дали има ефект?


Имат ефект разбира се . Но той не може да се очаква на 3 тия прием - трябва да мине време и при всеки е различно. Най добре се вижда ефекта , когато детето тръгне да се разболява , с ударна доза се справяме с болеста за 1ден   bouquet

# 20
аз също пия водораслите на Aquа sourse и съм много доволна и мисля да давам и на малкия обаче кажете ми как ги давате- разтваряте капсулата в храната или има някакъв друг начин. Детето ми е на 2 години и не може да изпие капсулата.

# 21
  • Мнения: 1 858
Аз разтварям капсулите в една лъжица изсипвам малко вода разбърквам и давам!

# 22
  • София
  • Мнения: 460

Отварям капсулата, изсипвам съдржанието й в чашка с малко вода (Коластра),  с ябълков сок (Зелена енергия) , разбърквам и давам.



# 23
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Давам на Мартин по 1 ЗЕ и 1 Кол. на ден, а ако тръгне да се разболява - увеличавам. Ефект определено има - онзи ден платихме първата  такса за цял месец  за яслата Grinning При мъжа ми също имам впечатления - успях с коластра да пресека избиването на херпес на два пъти, след последния повече не са му се появявали, а преди това беше ад - стрес, повече работа, леко неразположение и беше с херпес цъфнал. Аз самата съм много доволна от алое фреш.
 

# 24
  • Мнения: 122
Аз започнах да давам, защото ще тръгваме на ясла.А наистина не зная ако тръгне да се разболява каква трябва да е т.нар. ударна доза, за да пресече.Вие как давате

# 25
  • Мнения: 1 883
За нас ударната доза е до 10 бр за деня , а за децата над 1г до 5 ,6 бр през 2часа  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 517
Давам на децата от 2 год. и съм много доволна. Не ги давам редовно, че са скъпички, но като видя зора и давам ударни дози. ПОМАГА! Давам зелена енергия и коластра.

# 27
  • Мнения: 430
Искам да обменим опит и мнения на тези, които използват и дават на децата си водораслите Aquasource. Аз давам на моя син /на 2г.е/ зелена енергия+ЕМК+коластра.

И ние така!!! Първия месец 1 ЗЕ и 2х1 Колактив. От този месец и 2х4 капки ЕМК.

# 28
  • Мнения: 1 883
Пропуснах да напиша , че им давах и Бифидус по 1 бр дневно - 2 седмици  Peace

# 29
  • Мнения: 377
Здравейте, аз също давам на сина ми от около година коластра и зелена енергия- когато сме здрави по 1коластра и 1 зелена енаргия, когато тръгваме да се разболяваме максимум 2 коластри и 4 зелени енергии. На скоро станах дистрибутур и спонсор ми е един лекър който от около 5 години се занимава с тях и той ми дава доста съвети. Каза че тези дози са най-подходящите за деца на 2 години. Също така приз 4-5 месеца постоянен прием правя почивка от около 20дни до месец, т.е. не давам нищо.

Общи условия

Активация на акаунт