За майките, които дават на децата си Aquasource

  • 24 466
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 187
А от къде се купуват? Някой би ли ми дал координати на дистрибутор във Варна? Благодаря!  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 122
Моят съвет е да се обадиш в офиса им, щом нямаш познат дистрибутор.Мисля, че те ще насочат.По-добре е да станеш ти дистрибутор, за да си купуваш продуктите на по-ниски цени.

# 32
  • Мнения: 922
Давам ЗЕ на Вальо от края на миналата година. И чак сега започвам да виждам траен резултат. За последните 2 месеца имаме само 2 седмици вкъщи (като единият път беше вирус в цялата градина, а сега е кашлица, заради хремата му)...
определено се възстановява много бързо, антибиотици не пие. Надявам се от новата учебна година да няма никакви принудителни ваканции Wink
Инак му давам капсулата сутрин, като я разтварям в малко кисело мляко (в една чашка).
Освен ЗЕ, обаче му давам и респивакс, тъй като ми направи пневмония
Успех Grinning

# 33
Аз давам на двете си деца Зелена Енергия и Колактив.На малкия малко повече защото с никненето на зъбите по-често е податлив на разболяване.Задължително всеки ден Зелена Енергия му слагам в шишето със сока.Аз също я пия и се чувствам много добре с нея.Тези продукти наистина са хубави.

# 34
  • Мнения: 8 459
Давам ЗЕ по едно на ден,а когато тръгне да се разболява по 3.
Скоро ще започна и с коластра,чувам мнного добри отзиви.
И есенциални мастни киселини давам един път по 4-5 капки.

# 35
  • Мнения: 35 960
на кака - 2 ЗЕ задължително; зимата и коластра; когато се сетя - алоефреш и ЕМК
на беба - 1 ЗЕ или 1 капкомер АФА
ЕФЕКТ ИМА!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 724
Давам повече по съвет на 2ма лекари алголози- била съм на консултация и с Милма Михайлова, и с Мария Папазова.
Нашата схема е сутрин 2 Колактив
през дена 2 или 3 ЗЕ
2 по 7 капки ЕМК
1 Антиоксидант с пикногенол
После за някакъв период ще давам и Бифидус и Ацидофилус.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 724
Милма да се чете Вилма, който не гледа... Embarassed

# 38
  • София
  • Мнения: 1 098
Ами, това са едни от основните ни храни. Стоят си на шкафа и всеки си взема това, което е необходимо.
 Hug Децата са на тях от преди 4-5 години и с тяхна помощ вече няма астма, няма боледуване няма .... От началото бяха на 1 ЗЕ, защото все още коластра нямаше. После включихме и Колактива.  Благодарение на него голямия затвори спина бифида, за която прогнозите бяха "няма да се затворят никога".

Пият и ЕМК и коензим за напикаването и суперантиоксидант за да нямат мускулна треска п ри тренировките и ... Май ще изброя цялата гама.

От две години насам пием и ние - родителското тяло. Отново само суперлативи.

В момента дори не ходим при доктора. Просто няма защо.   Party Или само по кафенце в извън работно време. Да сверя часовниците.  Heart Eyes И по семинарите също, да обменя опит с други като мен.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 098
 bowuu Забравих!
Ако някой иска мога да му отстъпя час за преглед при д-р Вилма Михайлова. Имам записани два, които няма да използувам. За този месец са!

 

# 40
  • Мнения: 122
Аз искам, но къде трябва да отида?За кога става въпрос, че аз такива работи ги планувам по-отрано?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз искам, но къде трябва да отида?За кога става въпрос, че аз такива работи ги планувам по-отрано?
Ще ти кажа. Ако все още го искаш пиши ми на лични. Единия час вече го дадох.

# 42
  • Мнения: 415
Давам по една капсула ЗЕ и на двамата през грипния сезон - превантивно и по 2 до 5 ако се заразболяват. И ЕМК - по 7,8 капки на баткото и 4,5капки на малкия.
Определено има ефект - не че съвсем на боледуват, то прекарват болестта леко и бързо. Peace

# 43
  • Мнения: 1 858
От малко време давам и ЕМК но с ЕМК спасихме един антибоитик (аз съм много доволна). Както бях писала в другата тема Светли има няколко нови думи в благодарение на ЗЕ. От снощи само имаме две нови думи, от които едната е "риба". Много се радвам, че попаднах на Аква Сорс те промент живота ми.

# 44
Здравей!Извинявай, че ти пиша на лични, но така е по-удобно.Видях, че отстъпваш часове за д-р Вилма Михайлова, а при нас нещата са спешни, едни присъпи, кошмарно беше, но ме записаха чак за 23 юни, а дотогава не знам какво да правя.Моля те, ако можеш помогни!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт