Гошко - до конкурса и след това

  • 89 076
  • 929
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 371
Предполагам, че моето мнение няма да ви се хареса. Нова телевизия просто яхна вълната, за да си направи рейтинга и да бъде телевизията на народа. Остават само два дни до края на конкурса и сега изведнъж почнаха да правят репортажи. Къде бяха преди две седмици?
Бг мамма се чете и от медиите, в това ви уверявам.

# 541
  • София
  • Мнения: 4 069
Разбира се! Медиите много обичат такива "истории". По-важно е да даде резултат и детето да може да получи рехабилитацията. Иначе (и) в този казус толкова много неща са за преглъщане, че ме боли сърцето.
54415. 2200 гласа разлика с Чехия. Русия е с 65600.

# 542
  • Мнения: 22 867
Предполагам, че моето мнение няма да ви се хареса. Нова телевизия просто яхна вълната, за да си направи рейтинга и да бъде телевизията на народа. Остават само два дни до края на конкурса и сега изведнъж почнаха да правят репортажи. Къде бяха преди две седмици?
Бг мамма се чете и от медиите, в това ви уверявам.

И аз си помислих същото и няма да се учудя, ако отчетат успеха за своя сметка. Но всичкото това е толкова маловажно и незначително, важното е детето да получи нужните процедури и да има добър резултат. Жалко, че не могат всичките дечица да се лекуват в тая клиника, наистина сърцето ми се свива, като гледам снимките. Всичките са се включили с надежди.....

# 543
  • Мнения: 172
Резултатът от отминалия ден е:                                                                                                                   
1.Новосибирск, Русия - 65652                                                                                               
2.БЪЛГАРИЯ - 55289                                                                                                                                                                   
3.Чехия - 52607                                                                                                                             
4.Онега, Русия - 48900                                                                                                                                         
 Ако днес активността е голяма, както през последните три дни, имаме реален шанс за първо място. В отминалия ден счупихме рекорда - 10023 гласували! Невероятно, но факт! newsm44 Може да решат да ни разследват. Simple Smile
 

# 544
  • Мнения: 172
Добро утро! И днес ще е динамичен, успешен, прекрасен ден!
Русия - 65736
България - 56300

След часове първото място ще е наше! Имаме да преодолеем около 9500 гласа - нищо не са Simple Smile
 

# 545
  • Добрич
  • Мнения: 401
 56458 към 7:45
Апелирам,този който гласува с глас за децата с малко точки : Моля ви не си хабете гласа- няма смисъл да отива на вятъра!Гласувайте за Нашето дете!Нека помогнем на едно българче!!!

# 546
  • Мнения: 172
56458 към 7:45
Апелирам,този който гласува с глас за децата с малко точки : Моля ви не си хабете гласа- няма смисъл да отива на вятъра!Гласувайте за Нашето дете!Нека помогнем на едно българче!!!

Не си хабим гласа. От един IP адрес можем да повторим гласуването за съответното дете след 24 часа, но това не означава, че не можем да гласуваме за много деца. Аз гласувам всеки ден за Гошко и за всички дечица, които са извън пето място.

# 547
  • София/Испания
  • Мнения: 1 625
След малко ще гласувам от компютъра и след това от телефона,2 гласа и от мен!
Щурмуваме първото място,успех! Praynig

# 548
  • София
  • Мнения: 4 069
56702. Успех!

# 549
  • Варна
  • Мнения: 10 492
Пуу точно последните дни не съм на работа и два компа ми отпадат.Освен да отида до комшийката да пием по едно кафе и между другото да и щормувам компа  Simple Smile

# 550
  • Мнения: 172
57100 Напредваме светкавично! Първото място не е мираж!

# 551
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 734
Апелирам,този който гласува с глас за децата с малко точки : Моля ви не си хабете гласа- няма смисъл да отива на вятъра!Гласувайте за Нашето дете!Нека помогнем на едно българче!!!
От един IP адрес може да се гласува веднъж на 24 часа за всяко дете! Не мога да отмина тези с малко гласове, просто не мога.

Русия     65817
Ние         57493 - едновременно гласувахме 12 души
Чехия     54000

 

Последна редакция: сб, 10 юни 2017, 09:28 от Котьо

# 552
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Глупости! Не си даваме гласа на празно, нали и за българчето гласуваме. Като не разбирайте, не коментирайте  Peace Tired Еми мъчно ми е, и винаги , както и днес, гласувах за дечицата доста назад , които са.

# 553
  • Варна
  • Мнения: 10 492
Не обръщайте внимание на някой минал заминал, че и изобщо не разбрал за какво иде реч  ooooh!.Мога да гласувам за 10 деца, като разбира се не застрашавам успеха на нашето.

# 554
  • Мнения: 5 100
58559 гласа. Все по-близо до целта. Бравооо!

Общи условия

Активация на акаунт