Гошко - до конкурса и след това

  • 89 075
  • 929
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 998
Да, може да се гласува за други деца, за които гласувах преди малко, но за Гошко не може.

# 691
  • AMS
  • Мнения: 7 049
 Благодаря на всички ви!!!
 Имам още половин час, но не ми приема гласа.
 Гласовете -
 77091
 75986

# 692
  • Мнения: 22 867
77157! Не ми позволява и от телефона, пак изписва, че съм гласувала, а днес от него не съм. newsm78

# 693
  • Мнения: 1 232
 Praynig да са последни 22-23 мин.



# 694
  • Мнения: 22 867
Гласовете растат - 77264.

# 695
  • София
  • Мнения: 4 069
77378

# 696
  • Мнения: 7 325
На мен ми се получи. На брояча ми изписва че остават около 8 минути.

# 697
  • София
  • Мнения: 40 958
При мен броячът изписва някакви оставащи минути (5), но след това се нулира веднага.
От телефона не мога да гласувам Sad

# 698
  • София
  • Мнения: 6 725
Аз не мога да гласувам, пробвах и с рестартиране на рутера. И от телефона не мога.

# 699
  • Мнения: 2 021
На мен ми изписа, че конкурса вече е завършен.

# 700
  • Мнения: 2 164
И за други деца не може да се гласува.

# 701
  • Мнения: 1 087
Вече не може да се гласува. Честито първо място!

# 702
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 5 310
Да, махнали са бутоните за гласуване.
Гошко е първи със 77507 гласа.
С пожелания за голям напредък и успех!  
Пожелавам същото и на останалите участници в конкурса. bouquet

# 703
  • Мнения: 1 232
Честитооо...!   bouquet
 Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 40 958
Да, няма бутони.

Още веднъж пожелавам успех на Георги и на борбените му родители.

Общи условия

Активация на акаунт