Гошко - до конкурса и след това

  • 89 079
  • 929
  •   1
Отговори
# 600
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 734
67461 Русия
66942 ние

Разлика 519 гласа

# 601
  • София/Испания
  • Мнения: 1 625
Доволна съм,че дадох своя принос за победата на Гошко,защото както се движим
вярвам ,че ще спечели първо място! Hug

# 602
  • Мнения: 22 867
 67168

stivi-star, успех на Гошко и на Вас! Възхищавам ви се! bouquet

# 603
  • Мнения: 1 256
Последни 3 гласа и от мен.
stivi-star много късмет и успех Big Ups

# 604
  • София
  • Мнения: 12 801
Гласувах. Успех!

# 605
  • Мнения: 2 625
И от мен последен глас . Успех на Гошко, а и  на всички деца Hug

# 606
  • Мнения: 327
stivi-star , вярвам, че Гошко ще е победителят в тази кампания, за което се радвам. Желая огромна крачка напред във възстановяването му и успех в тази дълга и трудна борба!
 

Последна редакция: нд, 11 юни 2017, 14:14 от joie*

# 607
  • Мнения: 6 640
140 гласа разлика от първенците. Успех на Гошко!  Heart Eyes

# 608
  • София
  • Мнения: 4 069
Гошко поведе!

# 609
  • Мнения: 3 768

Децата от Новосибирск бяха с огромна преднина. Радвам се за обединената подкрепа за Гошко, и късмет за всички!

# 610
  • София
  • Мнения: 6 725
1во място!!! Дано да задържим до утре!

 stivi-star, успех!

# 611
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 734
67645 ние

67607 Русия

# 612
  • София
  • Мнения: 12 801
68000

# 613
  • Мнения: 172
 Обединихме се и победихме! Много се радвам, че изведохме нашето дете е на първо място! Сигурна съм, че ще запазим първенството, разликата расте!
Георги - 68450
тризнаците - 67785

stivi-star, благодаря, че се включихте! Възхищавам Ви се! Желая максимален успех в лечението и рехабилитацията на Георги! Поздрави и прегръдки за вас - борбените мама и дете!  Hug  Hug

Приятели, конкурсът приключва тази вечер. Утре няма да можем да гласуваме.   

"Голосование начинается в 00-00 15.5.2017 и проходит до 23:59 11.6.2017.
12.6.2017 производится официальное оглашение победителей на странице проведения конкурса. Конкурс считается полностью завершенным после факта получения призов победителями."

# 614
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 5 310
И аз пуснах своите гласове днес. В момента водим с около 800 гласа.
Искам да пожелая много успехи и напредък в развитието на Гошко и всички останали участници в конкурса. Peace

Общи условия

Активация на акаунт