Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 43

  • 114 934
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 545
Точно това е-сешоар+пръсти,не ползвам друго Simple Smile
Четка и преса рядко,с гъста черна коса съм,ужасно неподатлива на стилизиране,затова ползвам и концентратора на сешоара.
Благодаря ти! Звучи като чудо, права коса без четка и сешоар, но определено ще го пробвам.

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Здравейте,
Моля да ми препоръчате боди милк или нещо друго за мазане след баня с брокат.
Ползвах на Дав, но не мога да го открия от доста време. Този на ДМ не ми допада как мирише. В момента съм с масло на Нукс.
Благодаря предварително!
В Лили на тяхната марка има блестящо олио. Само тази снимка успях да намеря:


Мда, освен това е супер сладурско шишенцето. С малка панделка в златисто и мини опаковка. Беше 5 или 6 лв на въртящия стелаж до касата.

# 692
  • Мнения: 2 323
Не намерих активна тема по въпроса, затова тук:
Пилингът с кафе и кокосово масло действително намаля стрии - и да, много стари и много бели. Нямам идея каква е логиката, на какъв принцип работи, но работи, а дори не съм го правила редовно. Но съм безумно ентусиазирана!

# 693
  • Мнения: 2 622
Само смесваш кокосово масло с кафе? И какво кафе използва - преди или сред сваряване?

# 694
  • Мнения: 7 723
доволна съм от този лосион , ароматът му е страхотен https://shop.lilly.rs/uploads/store/products/images/lilly_kakao_ … ke_300_ml_735.jpg

# 695
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Само смесваш кокосово масло с кафе? И какво кафе използва - преди или сред сваряване?

След - защо да хабиш ново кафе Wink Аз от доста време ползвам само употребяваното кафе от машината за пилинг - и за лице, и за тяло.

# 696
  • Мнения: 2 323
Само смесваш кокосово масло с кафе? И какво кафе използва - преди или сред сваряване?

Да, само двете съставки.
Имам кафе машина - пълня със зърна кафе, правя си кафе 3-4 дни и използвам събраното в резервоара. Чувала съм, че кокосовото масло помага, аз просто изведнъж се оказах с голямо количество вкъщи, до момента правех само със зехтин или бебешко олио. Чела съм и съвети за кокосово масло за избелване на колене и лакти. Явно има нещо вярно!

# 697
  • Deutschland
  • Мнения: 5 559
Аз имам малко по корема след раждането и диетата, която ме стопи наполовина. Ще пробвам задължително. Съотношение има ли или на око?

# 698
  • Мнения: 2 622
Питам за сварено, защото някъде прочетох, че свареното не ставало. Ще взема и аз да се пробвам, въпреки че моите "стрии" с апочти незабележими...все още.

# 699
  • Мнения: 36 169
суровото е по-ароматно, но няма причина да не ползваш сварено
аз също ползвам най-често сварено

# 700
  • Мнения: 2 323
Моето съотношение е абсолютно произволно. Зависи какъв пилинг обичаш. Предвид че не е страшно евтин продукт, използвам по-малко и пилингът е сух. С бебешко олио си слагам доволно, става си течен пилинг, хем ми хидратира кожата и няма нужда да слагам лосион след това.

# 701
  • Deutschland
  • Мнения: 5 559
Аз съм купувала кокосово масло от аптека в Бг и май си беше евтино. Ще проверя в ДМ дали има.

# 702
  • Мнения: 1 989
Здравейте, някой ползвал ли е това кокосово масло? Дали е качествено?

# 703
  • Мнения: 523
Здравейте, някой ползвал ли е това кокосово масло? Дали е качествено?
Не съм го ползвала, но изглежда е качествено, щом пише студено пресовано и тн.
Другата седмица в лидл май ще има кокосово. Аз го имам и си е добре, истинско е. Кокосово има и в кауфланд, и фантастико.

# 704
  • Мнения: 1 989
Незнайна, благодаря за отговора bouquet А дали е подходящо за ежедневно мазане на тялото вместо лосион? Досега не съм ползвала кокосово масло като козметичен продукт.

Общи условия

Активация на акаунт