ВАКСИНИ - ТЕМА САМО за вредата от тях - тема 35

  • 47 443
  • 970
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 233
Определение за спам - съобщения с рекламна цел, съобщения, които ни приканват да се регистрираме в сайт, без да сме желали това ; съобщения, които достигат до нас и ни приканват да си купим даден продукт, без да сме желали това.

# 856
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Цитат
СПАМ - Това понятие дефинира разпространението на всякакъв вид нежелана информация.
В началото спамът тръгва като засипване на потребителски имейли с открито безсмислени съобщения, малки реклами и т.н. В последствие същото явление започва да се наблюдава и по останалите системи за комуникация м/у потребители... mIRC, ICQ, Форуми и др.

Как да разпознаем СПАМЪТ във Форума?
Като такъв се окачествяват всички съобщения, теми или ЛС които:
# нямат конкретна идея
# извън конкретната тема са (offtopics)
# разпространяват се масово и системно (flood) и др.


Няколко примера:


ОFFTOPIC - Това са всички постове, които се публикуват в дадена тема и нямат отношение към нея.
Пример: В тема Филми се поставя пост "Как да стана активен ?" = offtopic (СПАМ)

FLOOD - Това е определение за масовото разпространение на топици с идентично съдържание или заливането на форуми/теми с неадекватни информации.

Примери:
Постове със стотици емотинки, системно задаване на неадекватни въпроси от сорта "кога ще излиза 4-та част", или просто въвеждането на един и същи пост много последователни пъти. Флудът също е вид СПАМ.

Точно СПАМ си е твоето, Flower_DG, не се сърди, но темата не е "за" и "против" ваксините по принцип, а конкретно и само "против" ваксините! Така че мнения, защитаващи ваксините, минава в графа СПАМ в тази тема! Но иначе аз не съм против дискусията, ако не се минава границата на добрия тон! А тя често се прекрачва, за съжаление! bouquet

# 857
  • Мнения: 233
Съгласна съм Мира, доста често се прекрачва, което води до създаването на неприятни ситуации. Влезнах със съвсем добър тон в темата именно с цел дискусия, но в някой ситуации наистина прекрачих граници, вследствие коментари по мой адрес, които най-малкото бяха изключително нелицеприятни. Добрия тон се поддържа от двете страни, така че се надявам да успее да се запази какъвто беше от тук нататък.

# 858
  • Мнения: 4 753
Съгласна съм Мира, доста често се прекрачва, което води до създаването на неприятни ситуации. Влезнах със съвсем добър тон в темата именно с цел дискусия, но в някой ситуации наистина прекрачих граници, вследствие коментари по мой адрес, които най-малкото бяха изключително нелицеприятни. Добрия тон се поддържа от двете страни, така че се надявам да успее да се запази какъвто беше от тук нататък.

Придържай се към темата, която не е за или против... Прочети отново правилата в подфорума, ако забравяш бързо... Спорове за или против в подфорум алтернативна медицина няма да се допускат... В тази тема явно се толерират от модераторите... Да видим до кога ще може да си чатим и спамим...

# 859
  • Мнения: X
Хм, значи в тема за вредата от ваксините да се дискутира дали има такава вреда и в какво се изразява тя, е спам. Колко интересно.

# 860
  • Мнения: 4 753
Хм, значи в тема за вредата от ваксините да се дискутира дали има такава вреда и в какво се изразява тя, е спам. Колко интересно.

Няма такава дискусия... Тази тема е за вредата, споровете за и против не са предмет на темата...

# 861
  • Мнения: X
Темата е за вредата, обсъжда се наличието или липсата на вредата.

# 862
  • Мнения: 4 753
Темата е за вредата, обсъжда се наличието или липсата на вредата.

Няма такава дилема... Вреда има и тази тема е за нея... Зная каква тема съм пуснала, а на който не му изнася да си пусне друга и да обсъжда, каквото си иска...

# 863
  • Мнения: X
Темата е за вредата, обсъжда се наличието или липсата на вредата.

Няма такава дилема... Вреда има и тази тема е за нея... Зная каква тема съм пуснала, а на който не му изнася да си пусне друга и да обсъжда, каквото си иска...
Май си пропуснала какво мислят по въпроса администраторите на форума.
Ако някой си позволи да пусне тема "Не ваксинирайте децата си", тя ще бъде премахната

# 864
  • София
  • Мнения: 679
" авторът ще бъде насочен ...".

Темата не е пропаганда, какво се правите на неразбрали?!

# 865
  • Мнения: X
Чудесно е, че не е за пропаганда. Значи може въпросът за наличието или липсата на вреда от ваксините да се обсъжда по същество, вместо да се пишат простотии за химери, извънземни и послания от преди Христа.

# 866
  • София
  • Мнения: 679
Може, но от теб не съм прочела нищо по темата за ВРЕДАТА от ваксините.

# 867
  • София
  • Мнения: 2 995
Е, бъдете малко по-снизходителни. Ако се пусне тема "Майки на деца, доказано увредени от ваксини", тя ще угасне на втора страница.

# 868
  • София
  • Мнения: 679
Така е. 1-2 случая на 100-тина хиляди ваксинирани  Sunglasses

Ох, пардон, тези са само с температурката, не са увредени.

# 869
  • Мнения: 4 753
Темата е за вредата, обсъжда се наличието или липсата на вредата.

Няма такава дилема... Вреда има и тази тема е за нея... Зная каква тема съм пуснала, а на който не му изнася да си пусне друга и да обсъжда, каквото си иска...
Май си пропуснала какво мислят по въпроса администраторите на форума.
Ако някой си позволи да пусне тема "Не ваксинирайте децата си", тя ще бъде премахната

"Ако някой си позволи да пусне тема "Не ваксинирайте децата си", тя също ще бъде премахната и авторът ще бъде насочен към съществуващата тема за ваксините."

Аз бях тук, когато темата беше закована в здравния подфорум, бях тук и когато я разковаха заради спорове за или против, бях тук и когато предупредиха, че такива спорове няма да се толерират и създадоха алтернативен подфорум, правилата, от който цитирам и всички вече знаете... Ти, the wishmaster, къде беше за да ми обясняваш защо темата е такава или онакава и какво да се пише в нея? Ако модераторите напишат, че такава тема не е допустима, не е желана и няма да толерират постове с вреда за ваксини или против ваксини, няма да напиша и думичка повече в този форум на тази тема, но те нито го правят, нито модерират въпросната тема и я оставят да се превръща в това, което те забраниха да бъде... Ако искам да пусна тема за или против и да споря в нея, ще я направя, но не искам, така че ако обичаш пусни си каквато тема ти харесва и спри да спамиш тук...

Общи условия

Активация на акаунт