КЪВАНЧ ТАТЛЪТУ-семейство, приятели, партньори, проекти- ТЕМА 3

  • 81 236
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
Привет, дами Hug...Каме Hug, благодаря за новата тема... bouquet
Отдавна не съм се вясвала, дори си мислех, че тая слаба ракия Джесур вече е финализиран герой. Grinning
За този проект, с може би най-титулуваните актьори, аз не видях капацитет в сюжета. Или по-скоро първоначално се подведох по рекламата заради Къванч. Престанах да гледам сериала и заради Туба. Абе хубава жена, ама толкова ми е неизразителна, статична и комична дори когато плаче, че ме отказа да следя шоуто към 17-18 епизод. Дори и Къванч не може вече да ме изкуши да гледам всичко появяващо се на екран с него...Карам сериала по бързата процедура- на преведени фрагмани от Синан bouquet...
Та казвате тетка Кивовица може и екранна партньорка на патрона да стане! Резил!  Mr. Green

 
Hug Привет, Шани...Добре дошла... Hug Hug Hug А бе Шани, Туба играла ли е мръсница в некой филм ...да съблазнява, да истерясва, да я тресе някаква мания....или порок...
или само светици го играе...

# 16
  • Мнения: 1 413

 Hug Привет, Шани...Добре дошла... Hug Hug Hug А бе Шани, Туба играла ли е мръсница в некой филм ...да съблазнява, да истерясва, да я тресе някаква мания....или порок...
или само светици го играе...


Дафне, Hug не съм от почитателите на Туба, знаеш. Гледала съм я оттук-оттам само в Аси, и там си беше същата безизразна и ходеше като дърводелски метър.
Не вярвам да я вкарат в дизи като мръсница, няма потенциал за такава роля. Берен я превъзхожда, а и като добавиш факта, че Туба се е разделила с Бюлент Инал заради Берен- макар и кратко са имали връзка преди ЗП, значи освен като актриса и като жена Берен я превъзхожда... Не се поглеждат двете, макар вече да са семейни... Peace

# 17
  • Мнения: 27 499
Здравейтее Hug

 Не съм запозната с ролите  на Тубата   , но Не става за драматична актриса .

 Не зависи само от Киво успеха на сериала .  Трябва ти добър сюжет да си паснат с главната актриса  и да не гледа като теле Joy  Пак издържаха , защото в тва производство на кило на турски сериали бързо окапват .

 Сериала на Седеф Авджъ и Баръш Калъч окапа .  Сюжета не беше лош ама мал шанс .

 Сега на мода са екшъните ,воените сериали  .  До колкото знам има едно ново дизи с  такава тематика и води в рейта .

Последна редакция: вт, 23 май 2017, 13:20 от femmi2

# 18
  • Мнения: 2 282


 Сега на мода са екшъните ,воените сериали  .  До колкото знам има едно ново дизи с  такава тематика и води в рейта .
Hug Добър вечер! И световното кино е в криза...като че ли вече са написани всички истории...и не могат да измислят нищо ново...От това, което съм гледала в последно време само 2-3 филма  много  ми харесаха...Завръщането, ГХ Будапеща, Зимен сън...но ги няма шедьоврите... Големите в киното остаряха, никой не заема местата им по върховете...

В Турция дават ли чуждестранни сериали...хитове като Изгубени, примерно...да си сверят часовниците...или си гледат само техни сериали....

# 19
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Смели и Красиви 28.Епизод Трейлър - Бг Субтитри

# 20
  • Мнения: 2 282
Честит празник на нашта Шани, достоен представител на просветителите...Честит празник, българи!




Смели и Красиви 28.Епизод Трейлър - Бг Субтитри
bouquet Благодаря , Синан... трея си е пълнеж...  Лейдито  с тая прическа ...и с характерния си поглед ми стои малко занесено ..... сетих се за  един лаф на Ласкин за Николета....гледа като тъжен сафрид.. Simple Smile  изнесла се е от къщата на Джесур, нали се закани повече да не я види..този път заради ранения Тахсин.....но не много далеч...за да я намерят по-лесно...само си чака повод да бръмчи около Джесур...
  ...различен Джесур  май  прави компромис заради бебето,  .. изглежда ми слаб, умоляващ, готов да ревне... ...обикновено, след такива фасони  обръщаше гръб и изчезваше......

# 21
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Смели и Красиви 28.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

# 22
  • Мнения: 2 282
Смели и Красиви 28.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри
Hug Мерси за вниманието, Синан .... кафе с хубава гледка...

Къванч си е във форма за екшъна, дубльорът никакъв го няма...голям майтап, ако е дублиран само за романтиката ...обяснявам си го с преумора заради многото дубли на сцените...За ЗП се писа, че една страстна целувка била упражнявана двадесетина пъти...Тук нямаше страст, но явно е стоял  дълго време прав...има некакъв монтаж и измама в тая сцена....може и нарочно да са го направили....сценаристката е била притеснявана от фенщината, плювки, искат да се връща Еджето,  та чак жената си затворила профила... и си отмъщава... сцената олеква, като знаеш, че не играе Къванч..гледам  възторгът от даването на пръстена замря....и занапред винаги ще има съмнение дали Къванч или дубльора гледаме...Обикновено дубльорите са анонимни, тук  ги разкриха съвсем целенасочено, няма логика...
Според трея, и така както ги виждам нещата Сухан  е намислила нещо...и в двата трея гледа мрачно... и ако са решили хепиенд, 
преди финала  разделят героите, и  ги съберат последната серия...за тогава остава и пръстена...тук е обратно, та си мисля, че по някаква причина ще разделят героите в последната серия...

# 23
  • Мнения: 27 499
 Здравейте !

  на двамата им свършват проектите . Лятната ваканция и купони ги зове .    Ще се разхождат  с новата яхта на  Киво .





 

# 24
  • Мнения: 2 282
Здравейте !

  на двамата им свършват проектите . Лятната ваканция и купони ги зове .    Ще се разхождат  с новата яхта на  Киво .





 
Hug Добър вечер! хората не се впечатлиха нито от страстната любов, нито от отмъщението...  нещо, което започва с 7 %  и свършва с 3 % рейтинг e провал...

това гмуркане не е ли опасно за човек с опериран крак...или операцията е кьорфишек...като счупените ребра по време на КиШ...


# 25
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Смели и Красиви 29.Епизод Трейлър - Бг Субтитри

# 26
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Смели и Красиви 29.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

# 27
  • Мнения: 2 282
Смели и Красиви 29.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри
Смели и Красиви 29.Епизод Трейлър - Бг Субтитри
Благодаря за трея, Синан!


 Joy Joy Joy Joy Бозата съвсем вкисна... Къванч требе спешно да напусне сериала...и дубльорът да го докара до финала....За Туба не е проблем....Тя е велика...

# 28
  • Мнения: 27 499
 Здравейте Hug

 Дафне Hug  стегай  сватбения тоалет за Джесур и  Сю  Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
Черпя ви с череши;
Скрит текст:

Дафне, Hug сВетни ме какво става. newsm78 Гледам някаква сватба се е заформила.Да ме прощават "разбирачките" и фенщината, но на тази сватба с Туба, изглежда много по-щастлив отколкото на собствената му с тетката.Колко серии останаха още?
Феми, Hug



Общи условия

Активация на акаунт