А коя книга четат в момента децата ви? - 7

  • 76 800
  • 759
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 44 120
Ю  Несбьо - Д-р Проктор и големият банков обир

# 211
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
нищо от списъка не го грабна. Sad
стихотворения не обича.
повечето приказки сме чели преди години, когато беше малък и му ги четох аз.
Емил, барон Мюнхаузен, Фют и още една, но не си спомням коя сме чели ваканцията на първи клас...
чете Маншон, Полуобувка, Мъхеста брада и реши, че вече не харесва котки  Mr. Green за радост на бащата  Mr. Green

увлече го тази.

решил е да опита всички рецепти  Crazy разубедих го за получаването на златото като му показах конска ...  Mr. Green

# 212
  • Мнения: 5 259
От къде ги намирате тези за страховитото в историята, науката и т.н.? Аз отдавна ги търся, но не са ми попадали. Дали са преиздадени?

# 213
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
не са. някои имаме от баткото, други намирам по рафтовете за стари книги Simple Smile
тази е от вторите.

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
И "Мистър Фини..." е препрочетена, реши да чете:



Щерката реши да остави за по-нататък легендите и чете:

Последна редакция: вт, 25 юли 2017, 14:43 от Morena

# 215
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Евър Афтър хай-овете, 3 броя на изд. Егмонт. Друго момиченце, запалено по тях или само моето диване е влюбено в това момичешко фентъзи?

# 216
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Ян Бибиян и ... на луната са прочетени и мнооого харесани. От малка моята (9г.) харсва Елин Пелин.
Сега си взела:

# 217
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Джелсомино беше изгълтана за един час тази вечер, та утре на свежа глава ще се избира следващото четиво.  Да не пропусна да кажа, че и Джани Родари е любим автор на щерката. Simple Smile

# 218
  • София
  • Мнения: 1 635
От вчера Българска народна митология от Лозинка Йорданова.
Преди това прочете Меко казано от Валери Петров.
Каза, че е чел и Бяла приказка. Останалите щял да прочете, като приключи с летния списък.
Така е и с Ян Бибиян. Остави Ян Бибиян на луната за по- късно, нищо че му хареса.

# 219
  • Мнения: 5 259
Започна тези двете:


# 220
  • Мнения: 2 450
    Започна и много и допадна-  

# 221
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
   Започна и много и допадна-  

за детето не знам, но аз ще си я прочета с удоволствие Simple Smile
миналото лято (или по-миналото) гледахме филмчетата

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 16 143
МОя  чете ,,Мечо Пух..

# 223
  • Мнения: 5 259
Тази нощ в 4:08 заварих госпожицата още да чете. Веднага ѝ взех книгата и видях, че е на последната страница. Вчера през деня я започна и явно не е успяла да спре. Чудя се сега как да реагирам. Да се карам ли, да мисля ли наказание като един ден без четене или да оставя нещата така...

# 224
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Аз не бих предприела нищо. Стига да не е обичайно това. Ами че то и на мен ми се случва понякога. Simple Smile
Щерката вчера чете



за днес още не решила.










Общи условия

Активация на акаунт