The Blacklist - Тема 3

  • 70 230
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 179
Isssy, разбира ли се в следващите сезони, кой уби Елизабет?

# 706
  • Мнения: 278
То и от финала на сезон 8 се вижда, че това е един от хората на Таунсенд. Но след това те променят изцяло историята за нейното убийство, че причината е съвсем различна. Целият сезон 9 горе-долу се върти около това и в края на сезона истината се разкрива.

# 707
  • Мнения: 179
Благодаря ти, Isssy!

# 708
  • Мнения: 3
Значи така се разтроих ,че Елизабет загина ,ако може тия дето гледат сезон 10 да споделят случайно дали не е оживяла още се надявам ,какво става с дъщеря й и въобще заслужава ли си да се гледа по натам щом Лиз вече е мъртва?

# 709
  • Мнения: 278
Елизабет сама си го направи това.

Аз гледам новите епизоди и не, Елизабет не е оживяла. Това което си видяла е краят на историята и. Каквото човек сам си направи, никой друг не може. Дъщеря и е отглеждана от семейството на Купър. Показват я повечето време щастлива. Честно казано за нея е по-добре това. Лиз не беше добра майка така и така. Постоянно я оставяше с различни хора, за да разследва нещо или да си отмъщава. Агнес и Ред поддържат връзка и винаги техните сцени много ми харесват.

Дали си струва да продължиш да гледаш, не знам. Всеки си решава дали иска да гледа шоуто без Лиз. Със сигурност е доста по-различно от преди. Ред и Дембе също вече не са заедно. Все още има някои добри епизоди. Аз лично съм решила да го довърша. В крайна сметка това е последен сезон.

# 710
  • Мнения: 179
Значи така се разтроих ,че Елизабет загина ,ако може тия дето гледат сезон 10 да споделят случайно дали не е оживяла още се надявам ,какво става с дъщеря й и въобще заслужава ли си да се гледа по натам щом Лиз вече е мъртва?

Аз пък си отдъхнах... изключително дразнещ образ.

# 711
  • Мнения: 278
Здравейте, някой гледа ли десети сезон? Ето го и последният блеклистър на сериала, заглавията на последните два епизода:
10.21 RAYMOND REDDINGTON #00: PART ONE
Written by: Katie Bockes & Noah Schechter
Air date: July 13, 2023

10.22 RAYMOND REDDINGTON #00: GOOD NIGHT (series finale)
Written by: Lukas Reiter
Air date: July 13, 2023

Мисля, че вече е пределно ясно как завършва сериала. Също  самоличността на Ред няма да бъде променяна след като една от писателките заяви, че тя вече е разкрита и в последния епизод само ще получим едно финално индиректно потвърждение, което означава, че Джон не е успял да се пребори с NBC и Sony, за това идентичността на Ред да бъде изказана гласно. Тъй като това беше неговото намерение, но заяви, че това може да бъде забранено от някой над него.

# 712
  • Мнения: 2
Здравейте, онлайн ли гледате епизодите от 7-10 сезон и ако може да кажете къде ги гледате?

# 713
  • Мнения: 649
Аз в Нетфликс си ги пускам 🤷🏼‍♀️

# 714
  • Мнения: 278
Здравейте, някой гледа ли вече финала? Честно казано очаквах нещо съвсем различно.  Единственото положително е, че в крайна сметка никой не успя да залови Ред, а той сам избра съдбата си. Затова и финалната песен беше "I did it my way", но испанският вариант. Обаче като цяло нямаше нищо емоционално, никаква финална реч на Ред, никакви флашбек моменти и Агнес така и не разбра какъв и е Ред.

# 715
  • Мнения: 2 757
И за мен финалът беше леко разочароващ. Но като цяло нямах големи очаквания, последните сезони ги гледах на инат. Добре, че приключи вече.

# 716
  • Мнения: 278
Има потвърждение от Даниел Кнауф- авторът на Кейп Мей (епизодът, където някои фенове за първи път заподозират, че Ред е Катарина), че наистина това е самоличността на Ред, която двамата Джон ентусиазирано му разкриват, когато той се присъединява към писателския екип в сезон 2.

# 717
  • Мнения: 3
Демек Ред е Катерина и няма кво да умуваме , Агнес се е сдобила с баба Дж.ендър е нямаше как да съм по разочарована!

# 718
  • Мнения: 278
В интерес на истината мисля, че този въпрос се опитаха да не го представят по този начин. Не го представят, че тя се е чувствала като мъж и е искала да си сменя пола. Всичко което е направено е заради дъщеря и и тя е решила да се превърне в точно този конкретен мъж заради предимствата, което и дава това, за да изгради криминалната си империя.

# 719
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Още като заподозрях, че Ред всъщност е Катарина си зададох следния въпрос: Как тогава имаше успешни сексуални връзки с няколко жени?
Леко съм неграмотна по тези въпроси, но все пак след смяна на пола бившата жена и настоящ мъж може ли да "вдига самолета"?

Общи условия

Активация на акаунт