The Blacklist - Тема 3

  • 70 389
  • 725
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 139
По темата за епизод 8 и това къде всъщност е Том?
След като все пак ФБР намират къде е Гарви, Лиз и Реслър отиват в къщата и виждат всички тези трупове - т.е. два. Том го няма но има кръв. И всъщност тук е сцената от промото, в което Лиз плаче на рамото на Реслър.
Liz -“Where is he?!”
Ressler - “Tom’s a big boy,”
Само можем да предполагаме, че Ред е минал преди тях, както се случва вече пети сезон. А Том?
Дано излезнат още подробности до утре.

# 91
  • Мнения: 139
Четири промо видеа, куп снимки и един неясен финал на епизод 8. Казват, че ще бъде запомнящо се...ще видим как Ред спасява Том, дори му зашива раната, но после държи вързан. Ще видим влюбена Лиз ранена и цялата в кръв, която в края ще разбере истината за Том и няма чак толкова да го обича. И един грандиозен финал, в който залагам, че когато Том научи какво пише в онова писмо сам ще реши да напусне Лиз.
Дано Бокенкамп да си спази обещанието и да видим ясен финал с ясни факти без недомлъвки.

# 92
  • Мнения: 139
Скрит текст:
Не вярвах, че Том ще умре или може би не по този начин. Знаехме, че Раян напуска сериала, но все си мислех че ще остане в епизод 9 и по някакъв начин ще си тръгне. Но чак да умре и начинът по който Лиз разбра.

# 93
  • София
  • Мнения: 12 557
Да бе Shocked Close Cry

# 94
  • Мнения: 139
Скрит текст:
"Of all the words I've written on the show, two of the hardest were when Red [James Spader] told Liz [Megan Boone]: 'Tom’s dead.' Nooooo! "

# 95
  • Мнения: 333
 smile3505 newsm45 newsm45
Елена,
Скрит текст:
а ние всъщност знаем ли, че Раян напуска сериала? Защото такова потвърждение няма никъде в нета, всичко са само предположения. Аз съм броукън след епизода  Cry но въпреки това не вярвам че е мъртъв. И Лиз я видяхме в моргата Wink

Последна редакция: чт, 16 ное 2017, 13:37 от *peteto*

# 96
  • Мнения: 2 760
Скрит текст:
Много силен епизод, много! Силно се надявам Том да е жив. Не мога да повярвам, че е мъртъв.
Надявам се да е блъф някакъв и да се върне отново в сериала.

# 97
  • Мнения: 139
smile3505 newsm45 newsm45
Елена,
Скрит текст:
а ние всъщност знаем ли, че Раян напуска сериала? Защото такова потвърждение няма никъде в нета, всичко са само предположения. Аз съм броукън след епизода  Cry но въпреки това не вярвам че е мъртъв. И Лиз я видяхме в моргата Wink
Скрит текст:
"I feel incredibly lucky to have played a role with such a uniquely dynamic evolution,"' "I'm grateful for the time spent working with Megan, James and the entire cast. I'm thankful to the incredibly hard-working crew for consistently making the show better. Sony and NBC have both been deeply supportive, conscientious and adept in managing the show. Mostly I'm indebted to Jon Bokenkamp, John Eisendrath and the writers for continuing to elevate the show creatively and always impassioning me to further explore the true nature of this character. I will miss this TV family immensely and diligently look forward to the opportunity to embody new characters and tell new stories."
Този път няма как да го върнат. Беше ясно, че си тръгва, но по какъв начин го направиха...Остава усещането, че желанието е било на Раян и те са взели решение в края. Герой, който можеше да убият още в първи сезон и те днес, Бокенкамп и Айсендрат, признаха, че още в The Pilot е имало тази идея...изведнъж умира по нелеп начин пет сезона след това.

# 98
  • Мнения: 2 760
Скрит текст:
Много жалко.  Cry А само като си спомня в първи сезон колко ми беше противен Том, а сега ревах като магаре.  Crazy

# 99
  • Мнения: 139
Скрит текст:
Дембето беше много интересен. В края на епизода написа с учудване, че Том е мъртъв. Един час след това каза как сънувал кошмари, че Том и Каплан идвали за Ред Simple Smile

# 100
  • Мнения: 139
Скрит текст:
Искаше ми се да напиша много неща за снощния епизод, но някак нямах време и се получиха доста коментари в резултат на което. Първо изгледах епизода за втори път, което ми даде друга визия за нещата и то най вече, защото Джоди Уолкър от EW се оказа...най общо казано не вярва, че Том е мъртъв. Това е човекът написал  много за сериала, вече пети сезон след всеки епизод четем мнението му, преразказа на сериите. Въпреки интервюто, което Раян даде за EW, на Джоди му се струва странно, има причини да вярва, че ни пързалят.
Вариантът да ни пързалят се свежда до два момента. Ред си седи в колата, докато интубират Лиз...защо? и вторият момент е погледът на Харолд към Ред и после изведнъж се оказва, че Харолд е човекът в моргата.
След прочита на двете интервюта с Раян и другото с Бокенкамп, някак убедеността ми се изпари за това, че Том е мъртъв. Защото те никога не убиват главните си герой, а ако го направят то не ти натрапват, че този или онзи е мъртъв. Защо просто Ред не каза, че Том е мъртъв, а дадоха моргата, дадоха тялото, та дори и името на крака на Том. Бокенкамп в едно друго интервю дори влезе в обяснителен режим, че тук няма измама и както при Каплан, то Том е мъртъв. Да, ама Каплан не я дадоха в моргата, нито видяхме тяло. Нямам идея какъв е замисълът на сценаристите, но все си мисля, че Том ще се появи в края на сезон 5, а кадрите вече са заснети и действително Раян напуска сериала.
Иначе серията беше уникална, както подобава на един финал. Гарви дразни много и не мисля, че до момента сме имали такъв злодей. Вярвам, че на 3 януари ще видим началото на продължение, което да ни хареса. И на последно място...за първи път изтича инфо, че някой от героите ще бъде убит няколко епизода след това. В епизод 2 се появи слух, че Том ще бъде убит в епизод 8...това сега ми се струва странно.

# 101
  • Мнения: 333
Скрит текст:
Искаше ми се да напиша много неща за снощния епизод, но някак нямах време и се получиха доста коментари в резултат на което. Първо изгледах епизода за втори път, което ми даде друга визия за нещата и то най вече, защото Джоди Уолкър от EW се оказа...най общо казано не вярва, че Том е мъртъв. Това е човекът написал  много за сериала, вече пети сезон след всеки епизод четем мнението му, преразказа на сериите. Въпреки интервюто, което Раян даде за EW, на Джоди му се струва странно, има причини да вярва, че ни пързалят.
Вариантът да ни пързалят се свежда до два момента. Ред си седи в колата, докато интубират Лиз...защо? и вторият момент е погледът на Харолд към Ред и после изведнъж се оказва, че Харолд е човекът в моргата.
След прочита на двете интервюта с Раян и другото с Бокенкамп, някак убедеността ми се изпари за това, че Том е мъртъв. Защото те никога не убиват главните си герой, а ако го направят то не ти натрапват, че този или онзи е мъртъв. Защо просто Ред не каза, че Том е мъртъв, а дадоха моргата, дадоха тялото, та дори и името на крака на Том. Бокенкамп в едно друго интервю дори влезе в обяснителен режим, че тук няма измама и както при Каплан, то Том е мъртъв. Да, ама Каплан не я дадоха в моргата, нито видяхме тяло. Нямам идея какъв е замисълът на сценаристите, но все си мисля, че Том ще се появи в края на сезон 5, а кадрите вече са заснети и действително Раян напуска сериала.
Иначе серията беше уникална, както подобава на един финал. Гарви дразни много и не мисля, че до момента сме имали такъв злодей. Вярвам, че на 3 януари ще видим началото на продължение, което да ни хареса. И на последно място...за първи път изтича инфо, че някой от героите ще бъде убит няколко епизода след това. В епизод 2 се появи слух, че Том ще бъде убит в епизод 8...това сега ми се струва странно.
Скрит текст:
На мен понеже ми е доста криво днес, също изчетох всички интервюта, включително това на Раян, и за съжаление мисля обратното. Толкова пъти повториха, че е мъртъв и е окончателно, дадоха добра причина- за да не се измества фокуса от Ред и Лиз и да видим Лиз в нова светлина, че според мен няма шанс, да не говорим за сбогуването на Раян в туитър и инстаграм  Cry Интересна е теорията епизодите да са заснети, да се появи в края, и той сега наистина да тръгва, но много се съмнявам сценаристите да знаят сега какво ще измислят в края на сезона, че и да го заснемат, виж, че и за флашбекс казват по- скоро не, та не знам, според мен това беше от Том- много тъжно, но все пак логичен завършек на всичко, особено като разбра и "тайната" и я отнесе в гроба.
За мен махането на Том е равнозначно на началото на края на БЛ и честно казано вече прословутата тайна хич не ми е интересна, нито имам желание да гледам повече.
P.S беше странно да му дават името на крака в моргата, би могло да има спекулации в тази насока, че примерно ТК е мъртъв, но Кристофър Хардгрейв не е или да не е умрял точно тогава, а по- късно при други обстоятелства(все пак 10 месеца са много време) и затова да го разпознава Купър, обаче пак казвам- Раян си звучи като човек, напускащ сериала окончателно. Помним, че когато Лиз "умря" нямаше обяснителен режим, а пълно информационно затъмнение.

Последна редакция: чт, 16 ное 2017, 19:52 от *peteto*

# 102
  • Мнения: 5 713
 

Скрит текст:
P.S беше странно да му дават името на крака в моргата, би могло да има спекулации в тази насока, че примерно ТК е мъртъв, но Кристофър Хардгрейв не е или да не е умрял точно тогава, а по- късно при други обстоятелства(все пак 10 месеца са много време)

Скрит текст:
Има логика...
Ако се загледаме, там пише кръвоизлив следствие на gunshot.

# 103
  • Мнения: 333

Скрит текст:
P.S беше странно да му дават името на крака в моргата, би могло да има спекулации в тази насока, че примерно ТК е мъртъв, но Кристофър Хардгрейв не е или да не е умрял точно тогава, а по- късно при други обстоятелства(все пак 10 месеца са много време)

Скрит текст:
Има логика...
Ако се загледаме, там пише кръвоизлив следствие на gunshot.
Скрит текст:
Ами то може ли да им се хване бройката на всички прободни и огнестрелни рани по тялото му от вчерашния епизод и коя всъщност е била фаталната. Колкото и да ми се иска, за мен няма интрига там- показаха го, за да знаем, че е мъртъв. Струва ми се,
че след такива уверения, че е мъртъв би било несериозно да се завърне, а и най-вече- образът му е поизчерпан и освен they lived happily ever after, няма в каква друга сюжетна линия да го вкарат. За огромно съжаление Cry 

# 104
  • София
  • Мнения: 12 557
Чудя се как ще се развие сериала тогава?

Общи условия

Активация на акаунт