The Blacklist - Тема 3

  • 70 309
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 139
Интересното е, че доколкото виждам, еп. 8, инфо за който Елена по-нагоре постна, е обявен за fall finale на 15/11 като едночасов, а еп. 9 е обявен за 2018 г. Това малко ме учудва, мислех, че ще е двоен.
 При това положение, сигурно ще завърши със сцената от края на еп. 1.
За жалост, както много често се случва, тъй като телевизията се храни от гледаемост...се наглеждаме на удивителни решения. Факт е, че епизод 9 ще бъде излъчен 2018 година. Решението вероятно е провокирано от това, че сряда вечер не е толкова актуална, за да побере излъчването на двоен епизод. Да, епизод 8 завършва интересно, Том остава жив и за епизод 9, в който кариерата му в сериала приключва...но не с убийство. Поставянето на Лиз в интересна лична ситуация ще ни води към доста интересни епизоди до края на февруари.

# 76
  • Мнения: 333
Да, епизод 8 завършва интересно, Том остава жив и за епизод 9, в който кариерата му в сериала приключва...
Cry
Не си представям БЛ без Том или по-скоро без да знаем, че е някъде там и ще се върне, когато се налага. Но след такава категоричност, че кариерата му приключва, не знам какво да кажа, дано не е така...

Последна редакция: вт, 31 окт 2017, 23:02 от *peteto*

# 77
  • Мнения: 139
Тази вечер ще видим един запомнящ се диалог Ред - Том в лимузината на Ред.

# 78
  • Мнения: 139
Вероятно забавянето със субтитрите намали интереса към темата, но на 22.11 вместо епизод 9 NBC решиха да повторят епизод 8 - Ian Garvey. Така само ще изгубят зрителския интерес, при положение, че повече от месец и половина няма да знаем тези кости на кого са или поне няма да имаме потвърждение на предположенията ни.

# 79
  • Мнения: 333
Аз го гледах отдавна, но не коментирам, защото с куфарчето се случва това, което очакваме- в следващия епизод ще трепят Том и мацката, която не се вслуша в предупреждението.
Иначе епизода ми беше много интересен- много добра колаборация между Ред и Купър Simple Smile Не ми харесва това, че Лиз и Том за пореден път се ожениха и кой знае колко ще страда, когато той изчезне Sad

# 80
  • Мнения: 139
Тази вечер стискаме палци Дембе да е ок. Особено след разговора в самолета
Дембе: Ако нещо се обърка
Ред: Не няма
Дембе: Ако все пак се обърка
Ред: Ще се погрижа за семейството ти
Дембе: Знам, че ще го направиш, но моето притеснение е Кой ще се грижи за теб.

Дембе остава жив, но все пак има нещо специално в този диалог.

# 81
  • София
  • Мнения: 27 306
Ако убият Дембе ме губят като зрител  Sad

# 82
  • София
  • Мнения: 12 504
Дембе и Ред са ми любимци, само заради тях гледам.

# 83
  • Мнения: 139
Скрит текст:
Какъв епизод само...страхотен монолог на Спейдър. Red: "He is the light in the darkness. Living proof that there is another way. That life can be good. That people can be kind." Заедно с One more time - монолога, когато Реслър почти умря и Кейп Мей, много високо ниво. Сезон 5, каквото и да се случи до края, а то може би ще е много повече от колкото очакваме, само заради този епизод си заслужаваше.

# 84
  • Мнения: 333
Скрит текст:
И мен ме разчувства монолога на Ред, както и епизода като цяло. Като гледам промото за другата седмица, не ми се мисли, ще има рев  Cry

# 85
  • София
  • Мнения: 12 504
Гледах сега снимки от парти по случай епизод 100, та ми направи впечатление Том какъв мустак е пуснал и и как е зализал перчема. Много грозен ми се видя.

# 86
  • Мнения: 726
Гледах сега снимки от парти по случай епизод 100, та ми направи впечатление Том какъв мустак е пуснал и и как е зализал перчема. Много грозен ми се видя.
Обещал е да направи Live Instagram по време на епизода утре и най-накрая да обясни този мустак  Joy

п.п. Може и той да се е включил в подкрепа на популяризирането на профилактиката на рака на простатата Simple Smile Wink

Последна редакция: вт, 14 ное 2017, 14:37 от Rosi9550

# 87
  • Мнения: 2 761
Дайте снимка да го видя този мустак, че ми стана интересно. Smiley

# 88
# 89
  • Мнения: 2 761
Уууу, ужасен е наистина.
Благодаря за снимката!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт