кухо яйце? *Б*

  • 22 084
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 358
Цитат на: renci
Нищо не ми подсказваше, че нещо не е наред докато не прокъвих. Имах си и гадене и повръщане и пълнеене и то мощно и ме боляха гърдите и всичко.

Моя приятелка дори не е прокървила.
Имаше си всички симптоми за бременност, но до 11-та седмица не чуха сърдечни тонове  Neutral Face

# 46
  • Мнения: 3 271
Цитат на: tedi_b
Цитат на: renci
Нищо не ми подсказваше, че нещо не е наред докато не прокъвих. Имах си и гадене и повръщане и пълнеене и то мощно и ме боляха гърдите и всичко.

Моя приятелка дори не е прокървила.
Имаше си всички симптоми за бременност, но до 11-та седмица не чуха сърдечни тонове  Neutral Face



И при мен нямаше никаква разлика, но аз нямам повръщане и т.н. така или иначе. После се убедих. Но тогава, първа бременост, веднага помислих, че заради това съм ги нямала тези симптоми. И при мен цял месец по-късно се появи леко зацапване и болки.

Много съжалявам, че е трябвало да минеш през това. Много е тежко. Дай си време да се възстановиш емоционално. При мен отне много време. Вече имам 2 деца и пак не съм го преодоляла напълно...
Иначе изчакай минимум 1 цикъл, но за мен оптималното е 3 месеца и ние така постъпихме. Тогава изчетох страшно много и се убедих, че повече от 3 месеца е общо взето излишно. Особено, когато аборта е станал в толкова ранна бременност. Ние опитахме след 3 цикъла, но първият месец не стана. След това забременях и имах много лека бременност. Резултата е колемият разбойник на снимката.

Кураж и гледай напред. Дай си малко време, изживей си мъката и продължи напред щом се почувстваш готова

Общи условия

Активация на акаунт