Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 64

  • 83 695
  • 754
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 592
Da, имах пресен трансфер- нямах много задържана течност.
После имах и замразен трансфер. Всичките неуспешни. Но и по други причини.

# 256
  • Мнения: 202
Добро утро момичета!Пуснах тази сутрин хормоните,но не съм обърнала внимание,че TSH-то било в дни без кървене.Без него ще мога ли да започна стимулацията?Последно съм пускала TSH през Януари и беше под 1 с точност 0.83 и доктора каза тогава,че е Ок.

# 257
  • Мнения: 19 692
Защо да трябва да е в ден без кървене?  newsm78 И е важно да се провери преди стимулация, да.

# 258
  • Мнения: 202
Ами така пише на бележката с всичките хормони,а и на регистратирата в Надежда ми казаха,че няма да ми го пуснат

# 259
  • Мнения: 19 692
Аз нямам спомен за другото изискване, освен глад и без кафе, но дано Нандин се включи. Тя знае със сигурност  Simple Smile

# 260
  • Мнения: 1 669
Доколкото знам тсх в дни с кървене е физиологично по-ниско.

# 261
  • Мнения: 202
Дано.този мой гаф не ми провали стимулацията. Sad

# 262
  • Мнения: 1 327
Аз пък пих фреш от портокал по навик преди да пусна ПКК и естествено кръвната ми захар беше скочила.Звъннах на акушерката и тя каза да не го повтарям .Но TSH не са ми изследвали.На своя глава само съм го пускала ,но не помня май не бях в цикъл.Питай ги дали е проблем ?

# 263
  • София
  • Мнения: 521
Аз съм с Хашимото и до момента никога не са ми казвали, че има значение кога пускам ТСХ. Не вярвам и преди стимулация да е различно...

# 264
  • Мнения: 4 008
Аз си мислех,че по време на цикъл тсх е малко по-високо,защото на мен така ми е излизало но незнам дали не са повлияли и други фактори.
А за пролактина знам,че в началото на цикъла е по-нисък и не е добре да св изследва тогава.Но много лаборатории предлагат пакетни цени и съм пускала на 3 ден всичко на куп.

# 265
  • Мнения: 202
Сега погледах,че са излезнали резултати те и ми се струва,че Естрадиола е нисък 11.71,а LH е 6.1 и ФСХ 6.11

# 266
  • София
  • Мнения: 10 642
ТСХ е добре да е на чист ден, но ако няма проблем и е ориентировъчно, аз бих го пуснала, като имам 1 на ум
За пролактина за Нти път ще кажа - референтните стойности на пролактина са за фоликулна фаза (до 10 ден от МЦ)
Вивиана, добре са ти резултатите

# 267
  • Мнения: 1 327
Сега погледнах мои резултати.На 3 ден  Естрадиол 13,9 ,LH - 6,4 ,FSH-6,52 .Писали са ми ок .

# 268
  • Мнения: 202
Много Ви благодаря момичета!Днес имам час и преди него ще пусна ТСХ-то да го има пък ще видим.И да питам още нещо.По време на стимулация,дали някой е ходил на зъболекар,че от няколко дни ме боли и май е за вадене?

# 269
  • Мнения: 420
Много Ви благодаря момичета!Днес имам час и преди него ще пусна ТСХ-то да го има пък ще видим.И да питам още нещо.По време на стимулация,дали някой е ходил на зъболекар,че от няколко дни ме боли и май е за вадене?

Преди стимулацията няма проблем да лекуваш каквото и да е. Важното е по време на хормоналната терапия да спазваш изискванията на лекарите. На мен лично ми бяха забранили почти всичко, само фолиева киселина и Глюкофаж ми оставиха.

Общи условия

Активация на акаунт