Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 64

  • 83 629
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 10 642
Не се спира. Дори при бременност не се спира, а даже може да се вдигне дозата.

# 541
  • Мнения: 343
Не се спира. Дори при бременност не се спира, а даже може да се вдигне дозата.

Мерси мило Нандинче, правя си мойте сметки. Знам, че още в началото на бременноста скача до 4 пъти, а моето е скочило на 2.87 и ми се струва, че когато ида на преглед ще ми назначат елтерокс. До сега винаги е били до 2.21 Следващия месец ми предстои стимулация.

# 542
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета! Моля ви за помощ. Предстои ми ИКСИ, но вече 5 месеца имам големи фоликули(над 10 мм), които не се пукат въпреки противозачатъчните. И така не мога да започна процедурата. Бихте ли ми казали знаете ли някакъв начин да ги пукна ? Докторката каза много кардио и потене....Ще го направя, но искам и още неща да опитам. Благодаря ви много!

# 543
  • Мнения: 972
Аз лично фоликул с кардио не съм успяла да спукам,но аз имам такъв проблем.На какво ли не ходех за да ги пукам,то не беше степ аеробика,канго джъмпс,качване на стълби на един крак Grin горещи душове и какво ли още не,но накрая винаги си ставаха на кисти.Дано при теб се получи.И аз закъсах преди процедурата с един фоликул от 16мм,който не искаше да се махне два месеца и накрая го пунктирахме.

# 544
  • Варна
  • Мнения: 703
И аз да се включа с моя опит с упорит задържан фуликул Simple Smile Не се пукна от противозачатъчни, нито от упражнения по 2-3 пъти в седмицата на фитнес с инструктор, който ме тренираше специално за коремни преси и т.н. Накрая я пунктирахме Simple Smile  
77Mira говори с док ти за други опции, за да не стане по- зле с тези кисти Sad и Успех People Angel

# 545
  • Мнения: 43
Благодаря ви Слънце 87 и nikolaja! Heart

# 546
  • Мнения: 1 433
Ползвал ли е някой добавка Биотин?

# 547
  • Мнения: 481
Ползвал ли е някой добавка Биотин?
Аз я ползвах, изпих едно шишенце на Jameson, по 2 на ден. За ефект нищо не мога да кажа. Помага за усвояването на витамините.

# 548
  • Мнения: 972
Здравейте,момичета.Мина пункцията и извадиха 10 яйчица(последно бяха 12 фоликула).Утре ще разбера дали са ок.Моля за палчета.

# 549
  • Мнения: 51
Аз съм пила за кисти в яйчниците чай от турта, но тогава не съм имала намерение за деца и инвитро, сега дали някой преди стумулация е пил този чай, на 3ти ще разбера дали ще ми започне стимулацията или ще се боря с проклетия фоликул.

# 550
  • Мнения: X
Здравейте,момичета.Мина пункцията и извадиха 10 яйчица(последно бяха 12 фоликула).Утре ще разбера дали са ок.Моля за палчета.
Стискаме ги Hug

# 551
# 552
  • UK
  • Мнения: 1 918
Стискам силно палци и аз, слънце87.

# 553
  • Мнения: 1 433
В момента пия Левотироксин от 0.50 вече 3-ти месец и не се чувствам конфортно от него. Сякаш наблюдавам косата ми да пада повече. Мисля да го спра и да пия Thyroid Support Supplement with Iodin заедно с Биотин. Предстои ми стимулация края на месец август. За това време може ли да се покачи ТСХ-то?

# 554

Общи условия

Активация на акаунт