Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 64

  • 83 894
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 221
Горе главата, момичета! Няма да се предавате, тази година ще ни е късметлийска и всички ще успеем!

# 31
  • Мнения: 475
След неуспешен опит днес ми дойде ц. Преди малко след ходене до wc на тоалетната хартия имах някаква ципа и кървави съсиреци. Около 4 -5см . Случва ми се за първи път (имала съм и други отрицателни опити). Какво ли може да е? Да не би да е имало бременност и да е спряла да се развива? Възможно ли е?Резултата на 20 ден беше 11. 55.
На някого да му се е случвало?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 432
Момичета и моят първи опит приключи със неуспех. Сега трябва ли да ходя пак до фонда или да се уговаря направо с доки кога продължаваме.

# 33
  • Мнения: 438
 ooooh!
Момичета и моят първи опит приключи със неуспех. Сега трябва ли да ходя пак до фонда или да се уговаря направо с доки кога продължаваме.
Съжалявам за неуспеха следващият ще се получи ooooh!ако имате замразени говори с док как ще действате между другото може да подадете документи за втори опит

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 432
ooooh!
Момичета и моят първи опит приключи със неуспех. Сега трябва ли да ходя пак до фонда или да се уговаря направо с доки кога продължаваме.
Съжалявам за неуспеха следващият ще се получи ooooh!ако имате замразени говори с док как ще действате между другото може да подадете документи за втори опит
Нямаме замразени, аз това ме интересуваше док. ли ще ми подготви документите за фонда или направо аз трябва да отида до фонда. newsm78

# 35
  • Мнения: X
Светле, отиди в клиниката и попитай момичетата в инвитро центъра за подготвянето на документите, понеже д-рът ти със сигурност няма да ги подготви. Не е негова работа това.
Дейзи, от удебелената от лекарствата лигавица са съсиреците, които изхвърляш.

# 36
  • Мнения: 438
ooooh!
Момичета и моят първи опит приключи със неуспех. Сега трябва ли да ходя пак до фонда или да се уговаря направо с доки кога продължаваме.
Съжалявам за неуспеха следващият ще се получи ooooh!ако имате замразени говори с док как ще действате между другото може да подадете документи за втори опит
Нямаме замразени, аз това ме интересуваше док. ли ще ми подготви документите за фонда или направо аз трябва да отида до фонда. newsm78
Жана ти е обяснила момичетата там ще подготвят всичко каквото трябва ти не се тревожи

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 432
Разбрах, Благодаря момичета. Hug, Ами аз като съм от Бургас лично ли трябва да отида. Абе незнам като се успокоя нещата ще се наредят, още веднъж Благодаря поне знам от къде да започна. bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 233
Здравейте и от мен момичета.
Благодаря за новата тема.
Включвам и се и аз, но с не добри новини Sad за жалост и този опит приключи с отрицателен резултат.
Вече сериозно се замислям има ли смисъл да продължавам с опитите или... Cry
Не се предавай миличка и аз съм с 2ри отрицателен резултат от събота. Изплаках си очите, самообвинявах се и какво ли още не.. Но от друга страна си казвам, може пък следващият път да стане и това ме крепи. Все ще излезе слънцето и на нашата улица. Прегръдки и успех!  Hug

# 39
  • Мнения: 41
Благодаря ти за окуражаващите думи iveto_y на мен ми е 3-ти неуспешен и съм на 43 така че времето просто вече не работи в моя полза, но аз не се отчайвам. Мислим за донорска програма или осиновяване Simple Smile и аз те прегръщам и успех  Hug

# 40
  • Мнения: 1 592
Благодаря ти за окуражаващите думи iveto_y на мен ми е 3-ти неуспешен и съм на 43 така че времето просто вече не работи в моя полза, но аз не се отчайвам. Мислим за донорска програма или осиновяване Simple Smile и аз те прегръщам и успех  Hug

Това и аз го обмислям още преди Инвитро опитите.
Аз вече станах на 39 г. Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 380
Аз съм на 39 г и няма да се откажа

# 42
  • Мнения: 186
момичета, не се отчайвайте. Елена Йончева забременя инвитро на 50. Най-старата родилка от Русе на 61. Така че 43 са нищо Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 592
момичета, не се отчайвайте. Елена Йончева забременя инвитро на 50. Най-старата родилка от Русе на 61. Така че 43 са нищо Simple Smile

Ама Йончева е с донорска яйцеклетка... и всичко е донорско май. Не съм сигурна за плувеца, ама на 50 Я. едва ли са й останали.

# 44
  • Мнения: 206
момичета, не се отчайвайте. Елена Йончева забременя инвитро на 50. Най-старата родилка от Русе на 61. Така че 43 са нищо Simple Smile

Ама Йончева е с донорска яйцеклетка... и всичко е донорско май. Не съм сигурна за плувеца, ама на 50 Я. едва ли са й останали.
Не знам къде е правила инвитрото, но това двата материала да са донорски не е разрешено. Така че предполагам е само донорска яйцеклетка.

Общи условия

Активация на акаунт