Нашите кухни - 69

  • 116 118
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 495
Ако искате да имате кухня от плотове без лаистни то може да се постигне и с нормален плот.
А как може да се постигне да няма фуги между мивката и плота?
Ето така.




Плота и гърба на кухнята от какъв материал са?Изглеждат много добре!
На Егер 905 Малави Кафяво. Peace

# 136
  • София
  • Мнения: 2 521
Rajana, прилича на този:
http://m.ikea.bg/kitchen-and-appliances/Wall-storage/Wall-organi … l-13932/20213835/
[/quote

Да, от икеа е!  Laughing Въобще при мен много икеа ....
Сгъва се и има тавичка отдолу, която може да се маха. Малък е но пести място.

blabunder,alpha_beta, Благодаря Ви момичета! bouquet
 Като гледам как е защипана тази тавичка, да попитам лесно ли се вади за почистване и подсушаване!?
Лесно е!

# 137
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Един бърз въпрос за шкафа на пералнята за вграждане - накъде е по-удачно да се отваря вратата на шкафа - както се отваря люка на пералнята или на другата страна?
Според мен по-добре ще е пантите да са от страната където са пантите на люка, но не съм ползвала пералня за вграждане и затова търся съвет.

# 138
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Един бърз въпрос за шкафа на пералнята за вграждане - накъде е по-удачно да се отваря вратата на шкафа - както се отваря люка на пералнята или на другата страна?
Според мен по-добре ще е пантите да са от страната където са пантите на люка, но не съм ползвала пералня за вграждане и затова търся съвет.
Моята е така, накъдето се отваря пералнята натам се отваря и шкафа. Възможност за монтиране на пантите има от двете страни на пералнята, така че е до удобство. Ако пералнята е до стена примерно, може да решиш да обърнеш пантите, за да ти е по-удобно.

# 139
  • Мнения: 447
Шкаф за пералня за вграждане няма, има само една врата която с пантите се захваща за корпуса на пералнята.
На къде ще се отваря зависи от мястото на разположение, хубаво е но не е задължително да се отварят и двете в една посока

# 140
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Извинявам се за неточно употребените думи. Важното е, че сте ме разбрали  Simple Smile За вратата, която ще се хваща с панти за пералнята - за нея говоря.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 141
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Забравих да ви благодаря за отговорите. Hug Благодаря!

# 142
  • Мнения: X
И аз да споделя мнение относно електроуредите по горе.
Горение в никакъв случай! Много дефекти дават. Бях се влюбила в ретро серията, тъй като държа на класиката и избягвах свръх модерното и добре, че размислих. Познатите ми само се оплакват.
От личен опит препоръчвам Бош. Но има един важен момент. Бош се прави в Турция, Германия и Испания. Само немския Бош! Една идея по скъп, но си струва всяка стотинка. Само аспиратора ми не е Бош 😁 а е на Елика, за които също +1 ✌✌✌

# 143
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
И аз да споделя мнение относно електроуредите по горе.
Горение в никакъв случай! Много дефекти дават. Бях се влюбила в ретро серията, тъй като държа на класиката и избягвах свръх модерното и добре, че размислих. Познатите ми само се оплакват.
От личен опит препоръчвам Бош. Но има един важен момент. Бош се прави в Турция, Германия и Испания. Само немския Бош! Една идея по скъп, но си струва всяка стотинка. Само аспиратора ми не е Бош 😁 а е на Елика, за които също +1 ✌✌✌
И аз съм почти изцало с Бош и Сименс,специално за фурни и миялни ги препоръчвам с две ръце! И моят аспирстор е Елика, понеже ми хареса на дизайн, дано съм доволна, красив и тих е Mr. Green А пералнята ми е Фагор, пасна ми на кг и има сушилня, Бош бяха 2 пъти по малко кг и 2 пъти повече пари, та се отказах.

# 144
  • Мнения: 382
Някой има ли аспиратора на Елика,като огледало който изглежда с дървената рамка.Хвърлила съм му око и му се чудя.Търся нещо интресно и модерно.Ако сте мернали нещо из сайтовете,давайте идеи.

# 145
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Горните шкафчета 30 см. широчина ли ги правите? Не е ли много малко мястото за съхранение..
В повечето случаи - да, на 300.  Peace

# 146
  • Мнения: 127
Някой с аспиратор Сименс, чудя се между него е Еlica , двата са по 750 куб/час уж по брошура.  Трябва ми за общо помещение -кухня и хол към 40 - 50 кв +отворено стълбище.

# 147
  • Мнения: 2 708
Какво е предимството на чупещата батерия пред изтеглящата се? Ако имате база за сравнение де Simple Smile, в смисъл ако сте ползвали, било и на чуждо място и от двете. Или просто моля да споделите, защо според Вас чупещата, да е по-удобна за достигане на всъчки ъгълчета? А може и изборът да е бил чисто на основа визия/оригиналност.

# 148
  • Мнения: 4 188
Супер грозна е тая чупещата. Не виждам смисълът какъв е. До кои краища да стига. Ние изплакваме чиниите под струята, и ги слагаме в миялнята. Отпадъкът заминава в диспенсерът - мелачката за отпадъци. Хайде, изтеглящ, по разбирам, ако не ти се мокри, за да измиеш мивката с гъба newsm78

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Искам да питам shadowman какви са тези плоскости с дървесен цвят под шкафовете?
http://pinterest.com/pin/777574691884210653/?source_app=android
Казаха ми, че било плот?

Общи условия

Активация на акаунт