Нашите кухни - 69

  • 116 147
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
А някой може ли да ми каже от коя пловдивска фирма за производство на кухненски плотове от полимрамор сте доволни?
Отговора на този въпрос, би бил интересен и за мен

# 76
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Благодаря за съветите и споделения опит  bouquet

Сиренце, май и аз ще се насоча към хромиран смесител, не ми се берат още ядове. Но за съжаление няма да се класирам за висок клас, предвид наличния бюджет.. А съществено ли е да може да се сменя вида на струята? конкретно за изтеглящите
Аз ползвам душ струята за миене на плодове/зеленчуци и за преплакване. Изтеглянето е много удобно, не се налага да е точно под чучура каквото и да миеш, може да е до мивката, примерно тенджера, удобно е. Нормалната струя май я ползвам само за миене на ръце и да преплакна някоя чаша.

Последна редакция: вт, 23 май 2017, 09:42 от Сиренце

# 77
  • Варна
  • Мнения: 530
Галена,може ли линк към твоята мивка?Какъв цвят ти е плота и шкафовете? На мен на плота ще ми отива цвета,но не и на шкафовете.
За чупенето,не се притеснявам,съдомиялната ще мие  Peace
Ще опитам да кача, въпреки, че толкова отдавна не съм го правила и са се променили нещо правилата... newsm78 http://prikachi.com/images.php?f=images/883/9127883X.jpg&sendlinks=1, http://prikachi.com/images.php?f=images/896/9127896n.jpg&sendlinks=1
ето я мивката, заедно с плота. Тази снимка е от миналото лято, преди изобщо да се живее там. Имайте предвид, че това  е селска къща и е търсен ефект рустикалното звучене.

Дано да се вижда Praynig А, стана, ура!!

ПП забравих за шкафовете - стари, велинградски, чамови. С моята приятелка ги нашарихме и наживо са много добри, но тук не се виждат.

# 78
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
galenaa, кухнята ти е супер! Изглежда удобна, мивката ти сигурно събира големи съдове и тави. Със здраве да я ползвате дълго време! Simple Smile

# 79
  • Варна
  • Мнения: 530
galenaa, кухнята ти е супер! Изглежда удобна, мивката ти сигурно събира големи съдове и тави. Със здраве да я ползвате дълго време! Simple Smile
Благодаря! Да, удобна е, голямо корито - тава от голяма фурна си стои спокойно на дъното и си се мие с душа без проблем. А шкафовете ми са много красиви наживо, но съм слаба в техниката и не мога да ги покажа реално. Този плот е някакъв дъб сиво на егер и е точно като мивката, а долу гранитогреса е от Бриколаж - като дъски в сиво - бежова гама и е пък точно като плота. Някой имаше такъв плот и под от форума newsm78. Всичко е суперско като за жена с опит в домакинството и такава, която си пести времето Peace

# 80
  • вятърничава
  • Мнения: 1 882
Мивка с малък отцедник:

http://shop.bania.bg/productv/737/blancoelon-xl-6s-silgranit-ot- … ichen-granit.html



мивката може да се монтира и с ляво и с дясно стоящ отцедник
събира тави от фурна и скара,решетката е подвижна,може да се използва за отцеждане на чинии и зеленчуци,за горещи съдове
лесна за почистване само с веро и гъба,не остават следи от варовик поне на алуметал
има и батерии в същите цветове

Това съм го писала 2014г,когато правехме ремонт на кухнята.И днес си изглежда като нова и изисква малко усилия за почистване.  Peace

# 81
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Страхотна кухня, galenaa! Смесителят ти също ли е Евролукс?

Срещали ли сте мивка с малък отцедник и възможност за два отвора - за смесител и за диспенсър за сапун/веро?

# 82
# 83
  • Мнения: 382
Галена,наистина си получила рустикалния ефект!Много е симпатична кухнята,със здраве да си я ползваш!
Аз имам един много бърз въпрос.Фурната ще ми е в колона,на проекта гледам са ми я сложили малко под нивото на плота,навярно защото върху нея е микровълнова.Аз обаче искам да е на нивото на плота фурнта и се чудя дали няма да ми дойде високо микровълновата.Отделен въпрос е че въобще не я искм,но има настояващи.

# 84
  • Мнения: 1 437
Някой да ползва в кухнята си нагревател тип делимано newsm78 понеже за нашата кухня сме решили да вземем такъв тип не точно делимано и искам да чуя мнения bouquet давам произволен линк http://www.technopolis.bg/bg/Tankless-water-heaters/Tankless-Wat … SANG-X05/p/720313

# 85
  • Мнения: 6 320
Някой да ползва в кухнята си нагревател тип делимано newsm78 понеже за нашата кухня сме решили да вземем такъв тип не точно делимано и искам да чуя мнения bouquet давам произволен линк http://www.technopolis.bg/bg/Tankless-water-heaters/Tankless-Wat … SANG-X05/p/720313
Нямам такъв, но първото което ми хрумна като попита беше: „Какво ще правя ако се развали това чудо?” Ако трябва да го носите на сервиз няма ли да останете без батерия? Не знам и колко са качествени във времето, но това някой ползващ трябва да сподели. Ние сме с проточен бойлер само за кухненската мивка и отделен смесител. Доста по-скъпо е, но тези смесители не ми харесват просто.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Колко см височина е максимума за шкаф, който се вдига нагоре? 80 см широчина, 50см височина много ли е (вътре разделен на две)? Над него ще има друг шкаф.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 863
Колко см височина е максимума за шкаф, който се вдига нагоре? 80 см широчина, 50см височина много ли е (вътре разделен на две)? Над него ще има друг шкаф.
Нашите са високи 90 см, като вратичката е разделена на две части, а вътре на три.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Предполагам е с блум? При нас общо ще са метър и колкото и да харесвам blum aventos hf,  в случая не е подходящо..

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 863
Предполагам е с блум? При нас общо ще са метър и колкото и да харесвам blum aventos hf,  в случая не е подходящо..
Да, блум е. Майсторът ви ли каза, че не става? Шадоуман изказа ли се по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт