Бродирана красота - тема 135

  • 105 067
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Здравейте,момичета.
Искам да си поръчам няколко гоблена на Панна."Механична серия"-скарабей птица,риба и водно конче,но не зная откъде.В познатите ми онлайн магазини не се предлагат.Някой може ли да ме насочи?
Между другото и схеми ме устройват-питах в Осината,но и за там са нови.
Предварително Благодаря.
Щом в осинката са нови, тук пък въобще няма да ги има. Във Фейсбук има много момичета, които правят заявки, продават и тн гоблени от Русия. Олга Станоева, Спаска Пашова...... и тн.   

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 414
did_tag , видях го, много е симпатично, какво пише? Успех на момичетата ти!
късмет

# 62
  • Варна
  • Мнения: 6 873
 Simple Smile Мерси.

Вчера занесох за рамка това гобленче
Скрит текст:
.
След него ших герберите на Риолис, не мога и не мога да харесам тази фирма. Остана ми контура и го зарязах.
Скрит текст:

Сега шия едни рози на Luca-S
Скрит текст:
. Приятно върви:-)) не насила като предния.

Този цветен период не ме пуска. Crazy

# 63
  • Мнения: 1 437
Флаш първия гоблен на коя фирма е много ми хареса Blush

# 64
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
На Дименшън е.

# 65
  • Мнения: 374
Ауу пък на мен тези гербери как ми харесват! Сега имам още малко на розите на дименшънс и след това ще избирам друг. Дълго време мислех да са някакви лалета, ама сега мога да скоча на гербери. Много харесвам гоблени с цветя....

# 66
  • Мнения: 860
Много-много-много не обичам контура, но пък такива красоти се получават с него....


# 67
  • София
  • Мнения: 461
Момичета, помагайте. Избродирах гоблена за сватбата на моята племенница.
На лен е бродирано и след пране не мога да изгладя гънките. Не съм изстисквала, на хавлия суших. Уж, като е леко влажно гладих, но не успях да изгладя гънките. При рамкиране може и да се поизпъне, но... Дали пак да не го намокря и да гладя?
 

# 68
  • Мнения: 6 938
Според мен с още едно намокряне и гладене още по-влажен ще се оправи.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Винаги гладя след после, т.е. гобленът е изсъхнал и пресъхнал, но с пара се оправя всичко.....

# 70
  • Мнения: 129
Момичета, помагайте. Избродирах гоблена за сватбата на моята племенница.
На лен е бродирано и след пране не мога да изгладя гънките. Не съм изстисквала, на хавлия суших. Уж, като е леко влажно гладих, но не успях да изгладя гънките. При рамкиране може и да се поизпъне, но... Дали пак да не го намокря и да гладя?
 

Аз задължително бих го намокрила отново и бих го изгладила, докато е още мокър. Изсушете го в кърпа и веднага го изгладите мокър, без пара разбира се. Много е намачкан, а все пак е за сватба... Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 461
Да, така мисля да направя. Мокря го, леко изсушавам и гладя доста по.влажен от преди.

# 72
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
Едно гобленче на фирма ОВЕН.



# 73
  • София
  • Мнения: 9 850
Етапче от мен. Вече съм по-напреднала, но не съм шила от почти две седмици и не съм снимала...
Беше:                 Стана:

# 74
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Реших да направя картичка за рожденния ден на щерка ми. Не знам дали ще и хареса, че е голяма вече, но за мен бе удоволствие да и го ушия.
Скрит текст:

 и със контур

Общи условия

Активация на акаунт