Работна седмица и време със семейството

  • 24 548
  • 314
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 701
И тъй като спят в едно легло не виждам как и кога го правят този секс. Осве тайно да се разбират да се срещнат в банята в полунощ.

Е, хайде-хайде. Не е задължително да са в банята и не е задължително да живеят без секс, ако децата спят при тях. В прилично голям апартамент би трябвало да има достатъчно места, където преспокойно може да се секси човек. Спалнята е едно от скучните такива.  Wink
За секса не мога да се оплача, напротив май трябва да си похваля съпругът. Задоволена съм отвсякъде. Аз вече съм споделяла, че живеем в къща и място има.
По принцип и двамата сме много ранобудни и секс правим или рано сутрин докато децата спят, на другият етаж за да сме необеспокоявани. И задължително събота и неделя следобяд, докато децата спят на обяд, поне следобедният им сън е 3-4 часа.
Ние вчера с мъжът ми точно коментирахме за умората и той вика, че не се учудва, че съм толкова изморена. Особено сега има толкова работа в градината. Къщата иска чистене. двора трябва постоянно да се полива, да се поддържа, имам зеленчукова градина.
Преди години докато живеехме в апартамент, работата определено беше по-малко.
Темата не беше да се оплаквам, а да си поговоря с мами, които работят и да видя, дали и те са уморени, как се справят и т.н. Получих много съвети, благодаря много за това.

Жалко, че както във всяка тема пишат и хора, които спамят и постоянно си търсят драми.

# 61
  • Мнения: 758
Едва ли някой тук търси драми... По въпроса: мисля, че всички се изморяват, в едни периоди-повече, в други- по-малко, но ежедневието е динамично и натоварва. Вечерта и почивните дни са времето за отмора.

# 62
  • Мнения: 25 713
Колко информация да дам за себе си и за семейството си, както и да кажа в кой град живея и т.н. решавам само аз.
Като пишеш в една тема не означава, че едва ли не си длъжен да си напишеш и адреса на който живееш.
Като те гледам и ти не се разкриваш, но лаеш ли лаеш.  Peace

Никой не те е питал в кой град живееш, а дали тук, или в чужбина – която и да е тя. Има огромна разлика, когато даваш себе си и семейството си за пример в теми, които засягат бита на обикновения човек.
Прекалено много разкри за себе си, та чак и се оплете в лъжите и измишльотините си. Направо ти се чудя, при цялото това свободно време, що не си четеш собствените постове и да си водиш записки? Щеше да си спестиш доста подигравки.
Мен не ме мисли – поне половината форум знае откъде съм, а няколко човека дори имената и адреса ми. Кой знае още колко са ме разпознали, без дори да подозирам. Ами, така се получава, когато си самият себе си (когато си си ти, по Мурдаров).  Flutter
Така че не се сърди на мен, че не си си написала добре домашното. Ако не те беше домързяло да поровиш повече в писанията ми, вече щеше да знаеш откъде съм.  Laughing

# 63
  • Мнения: X
След 4 годишното не виждам защо е нужно да се тича. Няма ли приятелчета с които да играе?

Дъщеря ми счупи ръка на тази възраст. Съжалявам, че не съм тичала повече. Вече тичам обаче.

Последна редакция: пн, 22 май 2017, 14:34 от Анонимен

# 64
  • Мнения: 46 562
Работим доста свободни професии и не можем да се оплачем от умора и липса на време.
+ че всички сме самостоятелни и нямам грижа например да гладя някого. Споделяме равномерно каквото има и не се усеща.

Също сме избрали жилище, което едновременно да дава нужното уединение, т.е. всеки да си има спалня, но в същото време да не е голямо и да не иска много грижи. Израсла съм в къща и никога не бих си го причинила, освен с персонал за всичко, но пък с чужди, щъкащи нагоре надолу хора не съм сигурна, че ще се чувствам удобно.

Madame_Butterfly, децата ви са малки, скоро ще стане по-леко. Още 2-3 г. и ще усетиш разликата.

# 65
  • София
  • Мнения: 16 208
Работата в двора/градината, когато иначе си в офиса на стол,  Е почивка. Разходките в децата в парка също са почивка, на въздух и слънце.

Единствено самопричиненото недоспиване може да е основание за хронична  умора. Последното се "лекува" със 1 час следобеден сън, магнезий и витамин Б12, както и с промяна в навиците на сън на децата: не допускате ли, че те не спят спокойно, защото вие, родителите, им хъркате?

А къща се чисти с: iRobot, Braava, или домашна помощница (в София има и абонамента помощ Доместина).

# 66
  • Мнения: 1 701
Колко информация да дам за себе си и за семейството си, както и да кажа в кой град живея и т.н. решавам само аз.
Като пишеш в една тема не означава, че едва ли не си длъжен да си напишеш и адреса на който живееш.
Като те гледам и ти не се разкриваш, но лаеш ли лаеш.  Peace

Никой не те е питал в кой град живееш, а дали тук, или в чужбина – която и да е тя. Има огромна разлика, когато даваш себе си и семейството си за пример в теми, които засягат бита на обикновения човек.
Прекалено много разкри за себе си, та чак и се оплете в лъжите и измишльотините си. Направо ти се чудя, при цялото това свободно време, що не си четеш собствените постове и да си водиш записки? Щеше да си спестиш доста подигравки.
Мен не ме мисли – поне половината форум знае откъде съм, а няколко човека дори имената и адреса ми. Кой знае още колко са ме разпознали, без дори да подозирам. Ами, така се получава, когато си самият себе си (когато си си ти, по Мурдаров).  Flutter
Така че не се сърди на мен, че не си си написала добре домашното. Ако не те беше домързяло да поровиш повече в писанията ми, вече щеше да знаеш откъде съм.  Laughing
Много жлъч има в теб... и много помия.
Казах ти вече, искам мирна тема и не разбирам, какво целиш с нападаките си.
Не ме интересува къде живееш, нито бих искала да се занимавам с миналите ти теми.
Отговарям на въпроси на които аз предценявам! Твоите дори и нямат нищо общо с темата. Въобще постовете ти нямат нищо общо. Мисля, че най-добрият вариант е да прескачам постовете ти, а ти си пиши каквото си пожелаеш.

# 67
  • Мнения: 1 701
Работата в двора/градината, когато иначе си в офиса на стол,  Е почивка. Разходките в децата в парка също са почивка, на въздух и слънце.

Единствено самопричиненото недоспиване може да е основание за хронична  умора. Последното се "лекува" със 1 час следобеден сън, магнезий и витамин Б12, както и с промяна в навиците на сън на децата: не допускате ли, че те не спят спокойно, защото вие, родителите, им хъркате?

А къща се чисти с: iRobot, Braava, или домашна помощница (в София има и абонамента помощ Доместина).
Аз пия Б12, малки шишенца с концентриран препарат- Витаспринт се казва. Но от аптеката ми казаха, че трябва поне един месец да се пие, за да се усети действие.

И аз си мисля, че децата са малки и за това съм толкова уморена.  Peace

# 68
  • Мнения: 46 562
Sharky*, много лесно се дават съвети за деца, които не познавате.
Моето спеше от раждането си в свое легло, малко след това и в своя стая оставяш, гасиш и излизаш, заспива веднага. На 2 г. обаче започна да става и да идва при нас след като заспим. Намираше си местенце и лягаше, отвита, намирахме я премръзнала по някое време. Връщаме, тя пак идва като се унесем. Ни плаче, ни недоволства, нищо. Влачехме се по стаите, накрая изнемогвахме от изтощение заради липсата на сън, теглихме една на всичко и започнахме да спим заедно. На 6 г. си се изнесе в нейната стая, без проблем.
Не ни е пречила с мъжа ми, секс може да се прави и в хола, примерно.

# 69
  • Мнения: 4 420
След 4 годишното не виждам защо е нужно да се тича. Няма ли приятелчета с които да играе?

Дъщеря ми счупи ръка на тази възраст. Съжалявам, че ме съм тичала повече. Вече тичам обаче.

И да беше тичала, можеше да не можеш да предотвратиш инцидента. Дъщеря ми на тази възраст спука глава, бях на не повече от 2 метра от нея........

# 70
  • София
  • Мнения: 16 208
Правила съм стратегически грешки с нощния сън на дете номер 1 и номер 3. Третото ме мъчи до 4 годишна възраст с 12-16 будения на нощ за "вода", докато не го "изнесох" да спи сам в стая и съответно спрях водата; започна да спи непробудно и спря да се напикава нощем... Отлично съзнавам, че грешките са били само и изцяло мои.

Аз и да "давам" съвети и да не давам, човек сам ако не иска да си разреши някакъв проблем, никога няма да се вслуша в опита на другите и да се опита да разреши проблема. Или има проблем за разрешаване, или има тема за чесане на езици/ "драма". Второто, за да стане първо, се иска качествен скок в мисленето.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Всеки трябва да направи собствените си грешки и да извади изводите си от тях.Аз пък обожавах да спя със сина си.И сега понякога ми се иска да го гушна,но  не дава.Та ми се иска повече да бях продължила този период  Embarassed

# 72
  • Мнения: 46 562
При някои са родителски грешки, при други особености на детето, при трети други фактори.
Но общото спане не е никакъв проблем в общия случай. Децата са за толкова кратко мънички, че е даже приятно, и за тях, и за родителите.

Тя пише, че когато не спят при нея децата въобще не мигва, може би смятате, че пълното безсъние ще й помогне повече  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 22 036
И моето спеше само до 3, после му се появиха проблемите и кошмарите и страхът. до около 6 ги овладяхме, а аз сега искам моментите, в които дотичваше в нашето легло да се гушне  Embarassed.

# 74
  • Мнения: 1 383
Напротив-общото спане си е голям проблем в случая...но сякаш не се осъзнава.Какъв спокоен сън може да имаш в тоя случай....навряни един в друг постоянно.

Просто Бътерфлай си има някакви емоционални празнини и си ги запълва по тоя начин.За мен това е причината.Не ми отговори кое толкова налага спането заедно...Тя и на детска градина не искаше да ги пуска и беше голяма драма как ще се отделят от нея, ако си спомняте.

Общи условия

Активация на акаунт