Мнение за Quinny Zapp ОТ ПОЛЗВАТЕЛИ

  • 2 846
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
Aуууууууууууууууууууу
 newsm62

# 16
# 17
  • Мнения: 195
Аз лично я купих като допълнителна количка,за да може майка ми да разхожда детето с нея.Живеем в кооперация на три етажа и няма асансьор.За спане мисля,че разбра,че не става,ние живеем до парка,така че това не е проблем.Като използваш кошница,за пътуване също е много удобна,защото заема по-малко място в колата от другата количка.

# 18
  • Мнения: 89
Моля ви момичета от Варна сте и трите не се заяждайте помежду си. Когато се засечете на улицата какво ще стане...................... Peace

# 19
  • Мнения: 249
Моля ви момичета от Варна сте и трите не се заяждайте помежду си. Когато се засечете на улицата какво ще стане...................... Peace
Отиди да снимаш. hahaha hahaha #Crazy

# 20
  • Мнения: 817
Ами не съм ползвател ,но се двуомях м/ду заап и летния модел на Чико.Спрях се на Чикото.
Първия недостатък ,че е само в една позиция - седнала и то доста изправена , не знам за каква възрастова група се препоръчва ,но при всички случай за дете м/ду 6 месеца и година и 2-3 месеца ,според мен не става.
За новородено ,пак не бих си взела , въпреки ,че първоначално ще се ползва със "порт бебето" или зимен кош ,по простата причина ,че с тези малки пласмасови колелца горкото ще пулучи сътресение.
Нашта голямата ена Куини само ,че е Бъз и съм много доволна ,но за бебе до към 6-7 месеца ,въпреки ,че и сега я ползвам чат -пат.
Но за летен вариант препоръчвам с две ръце http://www.chicco.com/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=06.065 … &idSezione=43
Върши ми страхотна работо , а и е по- лесна за згъване!

# 21
  • Мнения: 6 039
Е само не разбрах как Бъза е за деца до 6-7месеца, той се препоръчва за деца след 6м.????Аз ползвах Бъз доскоро и  без да имам особенна нужда / освен такава, която постоянно ме кара да купувам нещо/ си купих Запп. Страшно ми е удобна, детето заспива , но все пак едно е, детето да е на 6м, друго е да е на година и 5, нали???
А пък за предимствата на Куинни пред Чико, мога да споря цял живот, така че да не подхващаме темата. Тук се пита за Запп.
П.П>
Но като гледам Цвети откога се чуди и се хвърля от Бъз на Спийди и сега на Запп, то накрая ще му дойде времето да купува ученическа чанта.

# 22
  • Мнения: 13 512
Е само не разбрах как Бъза е за деца до 6-7месеца, той се препоръчва за деца след 6м.????Аз ползвах Бъз доскоро и  без да имам особенна нужда / освен такава, която постоянно ме кара да купувам нещо/ си купих Запп. Страшно ми е удобна, детето заспива , но все пак едно е, детето да е на 6м, друго е да е на година и 5, нали???
А пък за предимствата на Куинни пред Чико, мога да споря цял живот, така че да не подхващаме темата. Тук се пита за Запп.
П.П>
Но като гледам Цвети откога се чуди и се хвърля от Бъз на Спийди и сега на Запп, то накрая ще му дойде времето да купува ученическа чанта.

Маленна- да те питам като един спец по  Куини :имат ли ученически чанти? За момиче и момче ми трябва.Щом доволна е жената,хич не питам за цената!

# 23
  • Мнения: 6 039
Има ,
има и колани като за твоята талия - 57см.
За подробности на лични.

# 24
  • Мнения: 817
Е само не разбрах как Бъза е за деца до 6-7месеца, той се препоръчва за деца след 6м.????Аз ползвах Бъз доскоро и  без да имам особенна нужда / освен такава, която постоянно ме кара да купувам нещо/ си купих Запп. Страшно ми е удобна, детето заспива , но все пак едно е, детето да е на 6м, друго е да е на година и 5, нали???
А пък за предимствата на Куинни пред Чико, мога да споря цял живот, така че да не подхващаме темата. Тук се пита за Запп.
П.П>
Но като гледам Цвети откога се чуди и се хвърля от Бъз на Спийди и сега на Запп, то накрая ще му дойде времето да купува ученическа чанта.

Ми, не съм казала ,че е само за деца до 6 месеца , аз и сега си я ползвам чат -пат ,но до колкото разбрах жената си търси лятна количка newsm78
А аз казвам ,че за летен модел препоръчвам Чикото и съм се обусновала защо.

# 25
  • Мнения: 6 039
Е само не разбрах как Бъза е за деца до 6-7месеца, той се препоръчва за деца след 6м.????Аз ползвах Бъз доскоро и  без да имам особенна нужда / освен такава, която постоянно ме кара да купувам нещо/ си купих Запп. Страшно ми е удобна, детето заспива , но все пак едно е, детето да е на 6м, друго е да е на година и 5, нали???
А пък за предимствата на Куинни пред Чико, мога да споря цял живот, така че да не подхващаме темата. Тук се пита за Запп.
П.П>
Но като гледам Цвети откога се чуди и се хвърля от Бъз на Спийди и сега на Запп, то накрая ще му дойде времето да купува ученическа чанта.

Ми, не съм казала ,че е само за деца до 6 месеца , аз и сега си я ползвам чат -пат ,но до колкото разбрах жената си търси лятна количка newsm78
А аз казвам ,че за летен модел препоръчвам Чикото и съм се обусновала защо.

НА САМАТА КОЛИЧКА ПИШЕ СЛЕД 6 МЕСЕЧНА ВЪЗРАСТ. ИЛИ МОЖЕ БИ ОТ 6 ДО 7???

Общи условия

Активация на акаунт