Искам да кажа ... (123)_22.05-28.05

  • 62 610
  • 828
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 29 117
Аз съм била планувана да се казвам Вилияна. На двете ми баби - Велика и Яна. Но уви. А толкова да ми харесва това име  Blush
Гледах "Мумията". Много ме кефи този филм. Сега гледам "Златокоска"  Joy

# 691
  • Мнения: X
Лиляна,  много са хубави децата ти!

Само веднъж съм виждала снимки на някакъв басейн или на плажа, но беше преди време и помня малки дечица, а са такива сладури и двамата! Да с ви живи и здрави и много успехи на бъдещият доктор!  bouquet

Жаки, тази малката Жаки е толкова забавна!  Flutter

При нас е много приятно. Около 20 градуса, много слънчево, прохладно и разкошно за разходки!
Преди 3 години беше около 30 градуса тези дни Simple Smile Сега ми харесва повече!

# 692
  • Мнения: 3 609
Завърнах се на родна земя, бррр голям студ!
Не успях да видя Чек, много ме е яд. Програмата ни беше супер сбита, искахме да видим възможно най-много. Вчера обаче го ударихме на айляк и плажувахме на синята лагуна, кристална вода, изгорях.
Телефона ми е развален. Само снимки прави, иначе не се чува. Не съм пускала роуминг даже. Ще търся нов, ако някой може да препоръча нещо мноооого здраво, аз съм голям разсипник. Интересува ме да се чува, защото на моя слушалката умря, и да има много добра камера.

Лиле, чудни деца. Попътен вятър на сина ти!

# 693
  • Мнения: 4 187
Захире, Самсунг 8+ си взех сега, много е добър, само дет сфирки не прави, тамън за теб. Янтра да каже какво да сътворя от тестото и, щото го пращам по Еконт до Пловдив chef Мекици стават ли брей, Янтре, къде се покри bouquet

# 694
  • Мнения: 6 916
За имената-днес моята Кристина ми заяви, че ако можела да си избира как да се казва, щала да се казва Ашли  Laughing Тия филмчета по чуждите канали само им пълнят главите с бръмбари  Crazy
Първата съпруга на братовчед ми се представяше като Ашли, 4 години по-късно, чак на сватбените покани видях истинското й име Shocked.

# 695
  • Мнения: 3 609
Захире, Самсунг 8+ си взех сега, много е добър, само дет сфирки не прави, тамън за теб. Янтра да каже какво да сътворя от тестото и, щото го пращам по Еконт до Пловдив chef Мекици стават ли брей, Янтре, къде се покри bouquet

Ми аз свирки не ща да ми прави  Mr. Green иначе, и аз Самсунг загледах, поне са здрави, въпреки че последния го пуснах в тоалетната и не се спаси...Хубави снимки да прави, свирките ще ги прежаля.

Показвам ви къде бях вчера. Днес ми се втричи дъвката като кацнахме:
Скрит текст:

Познавам една чудна девойка, моя приятелка, която като се запознахме ми се представи като Краси, а и всички и викаха така. След време разбрах, че се казва Хриси ...  Crazy

# 696
  • Мнения: 4 187
Нали тва казвам, тъкмо за теб. Много шарена тая малта, червено, зелено, циганийка ми е на мен. Чек, как не е изтрещяла newsm78, за това харесва дивата Камчия я bouquet

# 697
  • Мнения: X
Захир, много спокойна картина! Таква дивотия и пустош харесвам и аз.  bouquet


# 698
  • Мнения: 3 609
Ъъъ, хич не е спокойно. Снимката е в късния следобед. Това е Синята лагуна, на о-в Комино. От Малта до там вървят корабчета и едни много бързи лодки. Има наредени около пристанището в едното градче будки и едни леко досадни продавачи предлагат опции до там. Сутрин към 10, 10.30ч тръгват повечето и на плажа става страшен гъч, спират няколко кораба, лодки, яхти.. Ние взехме кораб, който тръгна в 13ч. Пътува час и половина и когато отидохме ние, другите вече си тръгваха, слава Богу. Та правихме плаж следобяд, стояхме до 7, беше чудно.
Както казах, на мен наистина ми се видя много екзотична тази Малта! Много различно от това, което очаквах, но ми хареса и планирам да заведа моя никаквец септемрви месец, като минат жегите

Бел Ами, мерси. Ще погледна специално този модел.

# 699
  • Мнения: 4 187
Ъъъ без никаквеца ли беше, тва е друга бира, разказвай тогава Joy Joy

# 700
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хм, някой е качил снимки на сина ми в абитуриентската тема.
Не влизах там, че има много зли кокошки, пък то можеше направо от там да давам линкове.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=968712.msg35055595#msg35055595
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=968712.msg35055650#msg35055650

# 701
  • Варна
  • Мнения: 7 256
От новия телефон на детето могат да се управляват уредите, вместо с техните дистанционни. Simple Smile

# 702
  • Мнения: 3 609
Ъъъ без никаквеца ли беше, тва е друга бира, разказвай тогава Joy Joy

Ще те скандализирам направо. Бях с приятелка, нечувана дързост.   Mr. Green Никаквеца го оставих да лее сълзи по мен, ама той си яхнал мотора и отишал при родителите си.  newsm49 Сега видях, че и чинии неизмити има и ще го оправя утре като си дойде! Друго интересно няма Simple Smile Кокошо пътуване, як кудкудяк и мноооооооооооооого ходене пеша.

# 703
  • Мнения: X
Лиляна, синът ти е изключително голям сладур.

Сандо, нещо ти се е поразхлопала дъската, но всъщност може и да е от отдавна.

Захирче, много се мъчих, но не можах да се сетя какво е това пристанище с кораби до Комино, соито освен това ходят за час и половина до там.  Mr. Green Те за толкова ходят до Позало в Сицилия, бре!

Стейси, уреди се управляват много отдавна със смартфони.  Grinning

# 704
  • Мнения: 3 609
Лиляна, синът ти е изключително голям сладур.

Сандо, нещо ти се е поразхлопала дъската, но всъщност може и да е от отдавна.

Захирче, много се мъчих, но не можах да се сетя какво е това пристанище с кораби до Комино, соито освен това ходят за час и половина до там.  Mr. Green Те за толкова ходят до Позало в Сицилия, бре!

Стейси, уреди се управляват много отдавна със смартфони.  Grinning

Сандо отдавна го хапе кучето!  Mr. Green Искаше моя никаквец още миналото лято да ме смени с некоя знойна рускиня, по морето ама ей на,  още е с мен, глупав мъж начи...

Чек, от Слиема пристанището. Корабчето пътуваше бавно, горе долу час и нещо до Синята лагуна. И толкова и на връщане. аз отиването го проспах, бях джАснала 2 дименхидраната и не можах да си отворя очите, буквално.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт