Като две капки вода- Сезон 5, тема 6

  • 68 997
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 209
Според мен всичко зависи от самата Гери-Никол. Гледала съм нейни интервюта  в които се е държала на едно много добро ниво (за разлика от "бездарната " си колежка Дара, която не понасям),но  танците й и парадирането й определено не са ми по вкуса.

Някъде бях чела , че стилист на Гери-Никол е нейната майка. Замислих се дали евентуално бих облякла детето си така.
Скрит текст:

Не съм фен на поп-фолк музиката, но и Софи и Коцетоще направят гарантирано шоу.

# 691
  • София
  • Мнения: 22 756
Гери Никол дали ще успее да излезе от стила в който пее?! Съмнявам се.

# 692
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гери Никол дали ще успее да излезе от стила в който пее?!

Мисля, че по-скоро тя би успяла, отколкото другарката Хранова би успяла да имитира някого.

# 693
  • София
  • Мнения: 22 756
За другарката Хранова нямам думи. Голямо безумие е това нейно участие във формата.

# 694
  • Мнения: 4 871
Сигурна съм, че някой от участниците ще трябва да имитира Герито Scream

# 695
  • София
  • Мнения: 22 756
Сигурна съм, че някой от участниците ще трябва да имитира Герито Scream

И другарката Хранова задължително някой ще я имитира!

# 696
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 805
Аз предлагам Софка да имитира Марги Хранова, а Марги  да имитира Гери-Никол. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 697
  • Мнения: 29
Гера не е издавала песен от миналото лято, а сега в капките, пък другия месец ще се изявява и на големия екран, да не е сменила амплоато

# 698
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Гери Никол дали ще успее да излезе от стила в който пее?!

Мисля, че по-скоро тя би успяла, отколкото другарката Хранова би успяла да имитира някого.
Що така лошо Смайли, към Хранова? ТУка няма дивани, ще трябва да опъва каиша. Миналата година добре й се получи Барбра Стрейзънд. Адел също би й се получило. Обаче диапазонът роли е тесен.
Гери-Никол пък може да ме изненада приятно като Криско.

# 699
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Що така лошо Смайли, към Хранова? ТУка няма дивани

...и готварска печка, та да използва "малко изпити" бутилки с вода.

Не мисля, че тук е мястото за поредното изтупване на праха на забравата. Скучна другарка е тя. Ще ѝ "се падат" "удобни образи", журито ще лее суперлативи...

# 700
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521

Що така лошо Смайли, към Хранова? ТУка няма дивани

...и готварска печка, та да използва "малко изпити" бутилки с вода.

Не мисля, че тук е мястото за поредното изтупване на праха на забравата. Скучна другарка е тя. Ще ѝ "се падат" "удобни образи", журито ще лее суперлативи...
Чак пък забрава! Убедена съм, че ако поиска, одма може да напълни която си пожелае концертна зала.
Удобните образи са нож с две остриета, ще отнесе проклетиите на зрителите. И аз си мисля, че с това участие се простреля в крака, но съм далеч от мисълта, че е забравена.

# 701
  • София
  • Мнения: 1 328
Аз така и не разбрах израза: "Марги Хранова е фенка на Маги Халваджиян от малка"  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 3 021
Софка има толкова специфичен глас и тембър, че не мога да си я представя в различни роли и стилове. Например джаз, или Тина Търнър... А Гери Никол, заради тъпите й песни /всъщност не знам колко има/ и стайлинг ми е крайно неприятна. Но, ако не се взима толкова насериозно като велика певица и любимка, може и да се справи...

# 703
  • София
  • Мнения: 9 926
Според мен всичко зависи от самата Гери-Никол. Гледала съм нейни интервюта  в които се е държала на едно много добро ниво (за разлика от "бездарната " си колежка Дара, която не понасям),но  танците й и парадирането й определено не са ми по вкуса.

Някъде бях чела , че стилист на Гери-Никол е нейната майка. Замислих се дали евентуално бих облякла детето си така.
Скрит текст:

Не съм фен на поп-фолк музиката, но и Софи и Коцетоще направят гарантирано шоу.
А това коя е?

# 704
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Гери Никол

Общи условия

Активация на акаунт