Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 май 2017, 10:15 ч.

Психолози, психотерапевти, психиатри

• 40 372
  • 326
  •   1
Отговори
# 315
Здравейте! Имате ли препоръка за добър терапевт за двойка в София?
Златка Михова Simple Smile

# 316
Потърсете Румен и Жени Георгиеви-колеги с дългогодишен опит във фамилната терапия.
Препоръките по-горе са несериозни-звучат като маг Алена.
Прочее няколко ```новак``` препоръчват едноименната психоложка.Съвпадение или пък не?

# 317
Ами аз също съм на много медикаменти, но ми трябваха около 25 години да "узрея", че тежка социална фобия не може да се лекува само с медикаменти......
Правилно ли да разбирам, че си била 25 години на медикаменти?
Ако е така може ли да сподилиш проявили ли са се страничните ефекти от листовката при дългогодишна употреба.
Усетила ли си някои чисто физически промени. Нередовна менструация, липса на сексуално желание, хипертония, забравяня и други упоменати в листовките.

# 318
Потърсете Румен и Жени Георгиеви-колеги с дългогодишен опит във фамилната терапия.
Прочее няколко ```новак``` препоръчват едноименната психоложка.Съвпадение или пък не?
Тези имена дори не съм ги чувала.. Но Златка Михова е преподавател в НБУ, както и специалист с дългогодишен опит в семейното консултиране.

# 319
С колежката Михова се знаем от години..... Не изкарвайте,че казвам нещо против нея.Добри колеги сме.
А че не сте чували Георгиеви....жалко!

# 320
Здравей те някой има ли впечатления от психолог в Шумен? За консултиране на 17 годишно момче.
В нета не намерих някой, който да ме впечатли.
Моля да ми препоръчате

# 321
  • Sofia
С колежката Михова се знаем от години..... Не изкарвайте,че казвам нещо против нея.Добри колеги сме.
...
Академик,  но вие писахте и това (гледай по-долу) по повод препоръката на Златка Михова.

Цитат

Не изкарвайте моля, че някой изкарва нещо! Wink )))
Охх.... :/

Иначе, съм чувала добри неща за Румен Георгиев, и за Златка Михова (тя е безспорен авторитет в системната терапия).
Ще добавя и Георги Антонов, и младата Тереза Иванова...

Успех на търсещите!
И ... хубаво го казват в народа "не питай старило, питай патило!"

# 322
Изтрит е поста , където се препоръча някакво име Веселина с телефонен номер. За нея направих коментара маг Алена.

# 323
  • Sofia
Изтрит е поста , където се препоръча някакво име Веселина с телефонен номер. За нея направих коментара маг Алена.
Само един пост?

# 324
На много места срещам подобни съобщения-'''на мен ми помогна Веселина с телефон еди кой си'''.Вероятво е самореклама.Точно като маг Алена, хаха.Пове фамилия да имаше.

# 325
Тези имена дори не съм ги чувала.. Но Златка Михова е преподавател в НБУ, както и специалист с дългогодишен опит в семейното консултиране.
Ще се опитам да я издиря - благодаря. Ходихме на няколко терапевта преди но не се получи

# 326
Здравей те някой има ли впечатления от психолог в Шумен? За консултиране на 17 годишно момче.
В нета не намерих някой, който да ме впечатли.
Моля да ми препоръчате

Аз съм от Шумен и ходя при Емилия Димитрова. Доволна съм. То и нямаме кой знае какъв избор на психолози в града. Самата аз съм завършила психология, но не консултирам...

Общи условия

Активация на акаунт