Психолози, психотерапевти, психиатри

  • 140 152
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 180
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Здравейте, моля ви, препоръчайте ми психолог във Варна! Моля ви! Тотално изгубих смисъла и мотивация за всичко. Преживях много неща, които навярно са останали в мен и вече взимат превес. На 22 год. съм, искам отново да се чувствам уверена, способна и мотивирана..

Поли, не мога да ти препоръчам терапевт във Варна. Да изчакаме другите потребители.

Ти си на 22 години, дете! Няма да се даваш! Поговори с някого, докато намериш терапевт. Пиши ми на личния, ако искаш да се оплачеш или да разкажеш.

В живота невинаги се чувстваме уверени и мотивирани. С всички ни е така! Не си мисли, че се единствена.

# 181
  • Мнения: 1
Здравейте на всички,

Преди около две години изпаднах в депресия. Имах житейски терзания и много трудности. Стигнах до там, че посетих много доктори, защото тялото започваше все по- често да боледува и страда. Търсих много време в коментарите тук къде да отида на психотерапевт. Беше като последна крачка за мен. Попаднах на една дама с която работим и до днес. Искам да се отблагодаря и да посъветвам всички, че има път и професионалисти. Казва се Ивет Чернева. Има и сайт www.yvettechrеneva.com. Много ми помогна и препоръчвам горещо!

# 182
  • Мнения: 2
Здравейте!
Някой знае ли доцент Павлина Петкова в каква област работи? Знам, че е клиничен психолог и психотерапевт, но с какви проблеми се занимава?

# 183
  • Мнения: 580
Здравейте, искам да се консултирам с терапевт/психолог с опит в семейни отношения и екзистенциални проблеми. Ще се радвам да ми препоръчате някого за град София. 
Златка Михова - за семейните взаимоотношения. Изключителен човек е. Heart Exl

# 184
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Здравейте,моля препоръчайте ми добър психолог или психотерапевт който да работи онлайн.За паник атаки и страхове.Благодаря .

# 185
  • Мнения: 5 459
Петър Петров от Варна.

# 186
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте, моля ви, препоръчайте ми психолог във Варна! Моля ви! Тотално изгубих смисъла и мотивация за всичко. Преживях много неща, които навярно са останали в мен и вече взимат превес. На 22 год. съм, искам отново да се чувствам уверена, способна и мотивирана..

Здравейте. Това извадих аз от ровене във форума като търсех за братовчед ми.
Доц. д-р Иванка Бончева Паунова – Варна Висше образование по филосифия и психология в СУ “Кл.Охридски”
доцент, доктор по мед. психология, в Катедрата по психиатрия и мед.психология на МУ- Варна, специалист по клинична психология и педагогическа рехабилитация, позитивен психотерапевт от 1993г., треньор по позитивна психотерапия от 1995г., правоспособен психотерапевт на европейско ниво от 2005г.
GSM: 0887722581;
e-mail: ibontcheva@yahoo.com
 
Гергана Петрова Момова
   Клиничен психолог – психотерапевт, главен асистент в МУ – Варна. Сертифицирана като майстор-треньор /2004г./ по позитивната психотерапия и психотерапевт с европейски сертификат /2005/.
   Специализирала клинична психологич и психотерапия в Кромержиж / Чехословакия, Басел и Листал/ Швейцария
Работи с деца и възрастни в стационарни и амбулаторни условия.
GSM: 0889846993;
e-mail: gerganamomova@hotmail.com
   
Боряна Велиславова Чалъкова
Магистър по психология, Софийски университет “Св. Климент Охридски”; специализация по клинична психология в Медицински университет, Варна; позитивен психотерапевт от 1997 г. и треньор в майсторското ниво по Позитивна психотерапия от 2002 г.; психодрама терапевт от 2002 г.; Действащ консултативен психолог към системата на образованието от 1986 г.; психолог- психотерапевт към център за жертви на насилие “SOS- семейства в риск”, Варна.
GSM: 0887498047;
e-mail: chalakova@gmail.com

Цвета Стоянова - психолог
052/641782
Специализира в областта на трудовата и организационна психология, психодрамата, позитивната и кратката терапия, интерактивните (тренинги) техники за формиране на социални умения у младите хора. От 12 г. е психолог в Детския комплекс във Варна. Програма за овладяване на рисковото поведение на подрастващите;Психологични консултации за млади хора и родители; Зависимо поведение и поведенчески стратегии за преодоляването му

Д-р Даниела Овчарова - психиатър-психотерапевт
088 82 57 792
052/503 276 ул. Младежка № 39
052/609 932 ул. Ген. Колев № 66 Мед. център "Надежда"
e-mail:  ovcharova_dr@abv.bg
    
Д-р Петър Николов
Адрес на кабинета:
гр. Варна, ул. Тодор Димов 33
Телефон за записване:
0897 505 913
Телефонът функционира в работни дни от 10:00 до 18:00 ч.
Висше образование: Медицински Университет гр. Варна
Придобити специалности: Психиатрия; Дипломиран консултант по когнитивно-поведенческа психотерапия
Курсове, семинари и специализации:
•   Диагностика и лечение на депресивни, тревожни, личностови и психотични разстройства
•   Когнитивно-поведенческа психотерапия
•   Схема фокусирана психотерапия
•   Позитивна психотерапия
•   Фокусирана към решения психотерапия

Лоши отзиви:     Румяна Бояджиева;
    

Добри отзиви:
    Д-р Петър Николов,
    Д-р Емил Енев
    и тежката артилерия:Д-р Иван Войнов

# 187
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Здравейте, ако може да ми препоръчате   добър специалист -психиатър в СтЗагора

# 188
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Някой дали има отзиви за Събка Чехович-психолог от Пловдив?

# 189
  • Мнения: 15
Моите впечатления не са положителни. Все пак е въпрос на контакт.

# 190
  • Мнения: 60
...

Доц. д-р Иванка Бончева Паунова
...
GSM: 0887722581;
e-mail: ibontcheva@yahoo.com
 
   
Боряна Велиславова Чалъкова
....
GSM: 0887498047;
e-mail: chalakova@gmail.com


Изключителни специалисти. Hands Plus1

# 191
  • Мнения: 60
Моите впечатления не са положителни. Все пак е въпрос на контакт.
Въпроса на контакт е доста съществен. С някои хора/специалисти просто не си пасваме. Имала съм подобни преживявания с някои от споменатите в темата психолози-терапевти, което не означава, че същите не помагат на някой друг. И обратното, уви. Simple Smile

# 192
  • Мнения: 360
zazu1

Благодаря Ви!

# 193
  • Мнения: 669
Здравейте, бих ви препоръчала една много задълбочена и деликатна терапевтка със значителни познания в позитивната терапия и психодраматичните подходи. Тук е нейната страница:
https://myreflektion.blogspot.com/p/blog-page.html?fbclid=IwAR3A … rmPkPczf9lo1BLq78

Успех!

Подкрепям препоръката. Много вдъхновяващ, задълбочен специалист, отдадена на работата си. Върши я с любов... и позитивност 😉

И да се присъединя към почитателите на Джордан Питърсън. Изслушала съм почти всичко. Благодаря на Елеонора, мисля че тя ми го откри.

# 194
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Подкрепям препоръката. Много вдъхновяващ, задълбочен специалист, отдадена на работата си. Върши я с любов... и позитивност 😉

И да се присъединя към почитателите на Джордан Питърсън. Изслушала съм почти всичко. Благодаря на Елеонора, мисля че тя ми го откри.

aaa73 Hug Hug

Радвам се много!

Аз съм му превеждала Библейските лекции на български за тези, които не могат да ги гледат на английски. Слагам линк в скрит текст към превода. Сайтът не е комерсиален. Никой не печели от кликове:

Скрит текст:

Приятно четене.

Общи условия

Активация на акаунт